Password za rar.

MonteCarlo

Zainteresovan član
Poruka
129
Dve godine trazim jednu pesmu jedne domace grupe.Kad sam je najzad slucajno nasao na rapidshare ne mogu da je otpakujem jer trazi password.Moze li neko da mi pomogne i kaze kako da otvorim i raspakujem.Inace sam skinuo tu pesmu sa Rapida na disku mi je ali nemogu da je otvorim.
 
Tamo gde si nasao link,mora da pise i pass.Ako ne pise obrati se onom ko je taj link okacio.Nemas drugo resenje.
A koja je pesma u pitnaju?Mozda neko moze da ti pomogne ;)

Pa link sam nasao tako sto sam GOOglao (znaci kad sam otvorio predlozenu stranicu na google on me je automatski bacio na rapidshare}, tako da neznam ni ko ga je okacio ni odakle ni nista.Guglao sam jos satima da pronadjem ko je okacio i odakle [mozda sa nekog foruma ili sajta] medjutim nista.A pesma je Cekanje od grupe Balkan.
 
Dve godine trazim jednu pesmu jedne domace grupe.Kad sam je najzad slucajno nasao na rapidshare ne mogu da je otpakujem jer trazi password.Moze li neko da mi pomogne i kaze kako da otvorim i raspakujem.Inace sam skinuo tu pesmu sa Rapida na disku mi je ali nemogu da je otvorim.

@Deki ti je nasao tu pesmu tako da je problem resen.
Posalji mi taj fajl sa lozinkom na njoj, ako i dalje imas zelju za otvaranjem tog fajla.
ruska.alfa@yahoo.com.
 

Back
Top