Pomoc oko grupe !!!

Dr.Nitro

Aktivan član
Poruka
1.951
Izvinjavam se modovima a i svima sto upadam ovako, ko tele u ses' 'ektara deteline :D:D:D ali nevidim drugo resenje :)

Zanima me gde mogu da skinem pesme onih indijanaca sto sviraju u Knez Mihajlovoj i uopste svuda po Srbiji. Nemogu da se setim kako se zovu, nisam iz BG-a pa mi nije bas toliko da zapalim da kupim cd, a verujem da moze da se nadje.

Hvala svima .... ;)
 
zove se De Los Andes, ili samo Los Andes, ako mislimo na istee Indijance :D

Ceo dan trazim *benu grupu, i nikako da nadjem. Preko onog Soulseek-a sam skinuo 3 gb muzike i samo jedna pesma u tom fazonu brateeeeeeeee .. loodilo ...

Probacu sad pod Los Andes ili De Los Andes pa cemo da vidimo kako stoje stvari .. he he he ...

Necu odustati tako lako !!!! Znam da je grupa iz Perua ..

spaceball.gif


P.S. Klega Guitar_Thrill svidja mi se tvoj Avatar .. evo vidi sta sam ja uradio skoro kod mene na zidu u sobi :)

http://forum.krstarica.com/threads/159576&highlight=Pomoc+oko+slike - da nedizem temu opet pogledaj .. pa komentarisi :)
 
Poslednja izmena:
e ako su neki iz perua onda ne znam ali znam jedne sto se zovu americanta, probaj njih, to je srednjoamericka zika, ne juzno americka ni peruanska... znaci americanta, album the last mohican
 
Ceo dan trazim *benu grupu, i nikako da nadjem. Preko onog Soulseek-a sam skinuo 3 gb muzike i samo jedna pesma u tom fazonu brateeeeeeeee .. loodilo ...

Probacu sad pod Los Andes ili De Los Andes pa cemo da vidimo kako stoje stvari .. he he he ...

Necu odustati tako lako !!!! Znam da je grupa iz Perua ..

spaceball.gif


P.S. Klega Guitar_Thrill svidja mi se tvoj Avatar .. evo vidi sta sam ja uradio skoro kod mene na zidu u sobi :)

http://forum.krstarica.com/threads/159576&highlight=Pomoc+oko+slike - da nedizem temu opet pogledaj .. pa komentarisi :)

Mozda bih ja mogao sutra da ti uploadujem imam jedan album,ako ga nadjem,kupio sam ga pre 2-3 godine impresioniran Peruanicima:D ali nista ne obecavam,ako ga nadjem....
Da video taj tvoj rad,svidja mi se,cim odem iz ove sobe sto je delim sa bratom,i ja cu nesto tako da probam :D ali kakve veze ima Whitesnake sa Frank Zappom?:D (osim sto je u oba benda svirao Steve Vai:))
 
h eh eh .. daj saruj folder da se nadjemo na Soulseek, pa da prebacvim to. A sto se tice slike nema veze, samo me tvoj nick meinspirisao da ti posaljem da vidis :) Lele sto sam se napio veceras .. ko peDu bare .. chep mi nije ravan. Ma nek ide zivot ko mu klacka koske .. so bi reko Zika Pavlovic ... hi hi hie h heh
 

Back
Top