Запанде дипломате "Николић прагматичан-бољи избор од Коштунице"

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Данашњи Хералд Трибјун доноси интервју са Николићем, који је најзначајнији по свом закључку

"Иако Српски либерали покуишавају Николића да опишу као радикалног демагога, неки западни дипломати га поисују као мању претњу за западне интересе од војислава Коштунице:
"Коштуница је анти-Западни романтични националиста као из 19. века"- рекао је виши западни дипломата- који није имао одобрење да коментарише унутрашње ствари Србије, али је додао- "Господин Николић је много прагматичнији"

http://www.iht.com/articles/2008/05/02/europe/profile.php?page=2
 
Prosto ne mogu da verujem, kako cveta ljubav medju žutim dajguzima i vitezovima od zarđale kašike! Pa hajde onda posle izbora batalite svoje sopstvene idiotluke i formirajte tvrdu koaliciju, dovedite Srbiju do nacionalnog pomirenja i uvedite je ponosnu u EU sa sve Karlobagom, Kosovom i Viroviticom. Maneken - Grobar, lepota i snaga Srbije u neraskidivom zagrljaju...
 
Prosto ne mogu da verujem, kako cveta ljubav medju žutim dajguzima i vitezovima od zarđale kašike! Pa hajde onda posle izbora batalite svoje sopstvene idiotluke i formirajte tvrdu koaliciju, dovedite Srbiju do nacionalnog pomirenja i uvedite je ponosnu u EU sa sve Karlobagom, Kosovom i Viroviticom. Maneken - Grobar, lepota i snaga Srbije u neraskidivom zagrljaju...

Mislim da bi koalicija Mlohavi-Narkoman bila delotvornija! :lol:
 
dakle ako ocemo da ih zajebajemo onda da biramo mlohavog..nije to losha ideja..

Ma mugu svi da se sagnu Mlohavom, kod nas je on sigurno najbolji politicar takticar. E sad drugo je pitanje, da li je to casno ili ne, ali ako hoces da ostvaris svoje ideje moras da budes flertujes sa svima za svaki slucaj. Mlohavi ih sve drzi u saci, samo nema ko da ga nasledi mator je.
 
Ma mugu svi da se sagnu Mlohavom, kod nas je on sigurno najbolji politicar takticar. E sad drugo je pitanje, da li je to casno ili ne, ali ako hoces da ostvaris svoje ideje moras da budes flertujes sa svima za svaki slucaj. Mlohavi ih sve drzi u saci, samo nema ko da ga nasledi mator je.

"Mlohavi" uspsno "flertuje" jer je najlepsi.
Ne sekiraj se, nasledice ga vec neko, evo Popovic je mlad jos, ali dobar, i da ne nabrajam.
 
Ma mugu svi da se sagnu Mlohavom, kod nas je on sigurno najbolji politicar takticar. E sad drugo je pitanje, da li je to casno ili ne, ali ako hoces da ostvaris svoje ideje moras da budes flertujes sa svima za svaki slucaj. Mlohavi ih sve drzi u saci, samo nema ko da ga nasledi mator je.

Da znaš da nema, ali za to je i sam kriv...
 
"Mlohavi" uspsno "flertuje" jer je najlepsi.
Ne sekiraj se, nasledice ga vec neko, evo Popovic je mlad jos, ali dobar, i da ne nabrajam.

Idelno bi bilo da sutnemo ove matorce, i dodju Jeremic, Vucic, Popovic i onaj mali socijalista zaboravio sam kako se zove... Prevazisli bi ove komplekse iz proslosti.
 
Idelno bi bilo da sutnemo ove matorce, i dodju Jeremic, Vucic, Popovic i onaj mali socijalista zaboravio sam kako se zove... Prevazisli bi ove komplekse iz proslosti.

Jaoj, gde ih nadje, sve veci vuk do vuka (osim Popovica).
Ako si mislio na Ruzica, on je iz SPS, ali ne verujem im dok ne vidim hoce li sa demokratama ili ne.
 
Uvek je spustao onog ko mu se priblizi, vidis kako se Samardzic sad izgubio cim se malo medijski probio. Bubalo i Popovic mi deluju ok, ali ne znam da li su taj kalibar.

Te stvari ne radi on, ali i ne pomaže naročito onima u stranci koji njegovu pomoć zaslužuju...dugo je apsolutnu vlast imao Maršićanin, i uvukao vojsku svojih poltrona. Samardžić nema tih problema, suviše je stranački nezavisna ličnost (bez obzira na člansku kartu), Bubalo isto...Popović, bolje da ne pričam ništa...
 
Jaoj, gde ih nadje, sve veci vuk do vuka (osim Popovica).
Ako si mislio na Ruzica, on je iz SPS, ali ne verujem im dok ne vidim hoce li sa demokratama ili ne.

Bili bi bolji od ovih zadrtih, malo sveze krvi, samo bi im tu Vucic bio mama. Milsim da jeste Ruzic, ako je to sa kratkom,crnom kosom, lepo prica, ok decko deluje.
 

Za mene je on najlepsi!

Bili bi bolji od ovih zadrtih, malo sveze krvi, samo bi im tu Vucic bio mama. Milsim da jeste Ruzic, ako je to sa kratkom,crnom kosom, lepo prica, ok decko deluje.

Jeste, to je on, smireno prica i OK deluje...
Vulin je dobar od 2000god., ne znam gde je on?
 

Back
Top