Da li više volite obrezane?

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
U seriji seks i grad , koja se toliko uzima kao merodavna za M i Ž odnose......
osim Samante nijedna od likova nije spavala sa neobrezanim....čak im je odvratno spavanje sa neobrezanim muškarcem........koji je očigledno redak kao sneg u LA....

Da li je vama odvratno spavanje sa neobrezanim muškarcem?
 
U seriji seks i grad , koja se toliko uzima kao merodavna za M i Ž odnose......
osim Samante nijedna od likova nije spavala sa neobrezanim....čak im je odvratno spavanje sa neobrezanim muškarcem........koji je očigledno redak kao sneg u LA....

Da li je vama odvratno spavanje sa neobrezanim muškarcem?

kakvo pitanje...
ja nit sam videla obrezan niti zelim da ga vidim. dermed basta.
 
U seriji seks i grad , koja se toliko uzima kao merodavna za M i Ž odnose......
osim Samante nijedna od likova nije spavala sa neobrezanim....čak im je odvratno spavanje sa neobrezanim muškarcem........koji je očigledno redak kao sneg u LA....

Da li je vama odvratno spavanje sa neobrezanim muškarcem?

Koliko ja znam, samo se kod Islama obrezuju muskarci, religija tako nalaze...........ostali to rade zbog higijene, valjda kada se par dana ne kupa, obrezan bude sa manje gljivica:D.....

Neobrezanog nisam srela, ali jeste ljepse kada muskarac ima manje kozice........

Otupe li koliko nervi na glavicu obrezanom muskarcu?
 
Koliko ja znam, samo se kod Islama obrezuju muskarci, religija tako nalaze...........ostali to rade zbog higijene, valjda kada se par dana ne kupa, obrezan bude sa manje gljivica:D.....

Neobrezanog nisam srela, ali jeste ljepse kada muskarac ima manje kozice........

Otupe li koliko nervi na glavicu obrezanom muskarcu?

i kod jevreja...ali oni su to radili zbog higijene..nedostatak vode i ostalog..zato su se i obrezivali...
a svoju kozicu ne dam...em stiti, em deluje
 
i kod jevreja...ali oni su to radili zbog higijene..nedostatak vode i ostalog..zato su se i obrezivali...
a svoju kozicu ne dam...em stiti, em deluje

Sigurna san da jaci osjecaj ima neobrezan, a mozes i bez lubrikanta da se igras...........a nadam se da se i momci danas redovno tusiraju...........tako da ne vidim potrebu za sakacenjem, osim ako je religijsko uvjerenje u pitanju.........
 
Sigurna san da jaci osjecaj ima neobrezan, a mozes i bez lubrikanta da se igras...........a nadam se da se i momci danas redovno tusiraju...........tako da ne vidim potrebu za sakacenjem, osim ako je religijsko uvjerenje u pitanju.........

Ima potrebe, ali je ta potreba prevazidjena.
Daklem imas odredjeni mali procenat decaka kojima kada udju u pubertet raste "glava" brze od kozice i tad dolazi do problema da ne moze da se navuce. Sto je lose jel se prljavstina tamo moze skupljati i nema sanse da se opere pa se inficira, takodje da ne govorimo o bolnim polnim odnosima koje muskarac tada moze da ima. To je sasvim prirodna stvar kod malog broja muskaraca i to su ljudi znali od majmunskog doba ali su bili primitivni pa su neki to vezivali za neku religiju i primoravali sve zive jos kao deca da se obrezuju da za svaki slucaj ne bi imali tih problema. Ali danas to savremena medicina to vrlo prosto i jednostavno resava bez ikakvog obrezivanja, tako da je u danasnje vreme obrezivanje cist primitivizam, mada ranije u ljudskoj istoriji to je eto bila i potreba. Nadam se da je sad malo jasnije.
 
Sigurna san da jaci osjecaj ima neobrezan, a mozes i bez lubrikanta da se igras...........a nadam se da se i momci danas redovno tusiraju...........tako da ne vidim potrebu za sakacenjem, osim ako je religijsko uvjerenje u pitanju.........

Barem odrzavam higijenu svakoga dana..a da moze da se igra sa kozicom..moze..
Nema obrezivanje veze sa religijom, jer ne bi se ljudi radjali sa kozicom...nedostatak higijene je rezultat visevekovnog sakacenja,a religija je kao i sve stavila pod svoju kontrolu
 
U seriji seks i grad , koja se toliko uzima kao merodavna za M i Ž odnose......
osim Samante nijedna od likova nije spavala sa neobrezanim....čak im je odvratno spavanje sa neobrezanim muškarcem........koji je očigledno redak kao sneg u LA....

Da li je vama odvratno spavanje sa neobrezanim muškarcem?

Ne, zasto bi bilo...:)
Kako ga bjese Sarlota nazvala...shar pej :lol:

kakvo pitanje...
ja nit sam videla obrezan niti zelim da ga vidim. dermed basta.

:rotf::rotf:
 

Back
Top