Dve najbolje pesme od KoRn-a

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ustvari znam tog tranzistora...:lol: ali ipak ne razumem sto
je tema postavljena ovako glupo :neutral:

pa valjda se coek koji je psotavio temu jako nalozio na neke 2 pesme pa sad otvorio temu ili tako nesto...i ja sam to nekad hteo al nisam bilo bi glupo da svaki an psotavim temu o jednoj metal pesmi zar ne...mada uvek zelim da podelim sa nekim na koju pesmu sam se anvuko al to nikog i ne zanima pa cutim i slusam......:mrgreen:
 
pa valjda se coek koji je psotavio temu jako nalozio na neke 2 pesme pa sad otvorio temu ili tako nesto...i ja sam to nekad hteo al nisam bilo bi glupo da svaki an psotavim temu o jednoj metal pesmi zar ne...mada uvek zelim da podelim sa nekim na koju pesmu sam se anvuko al to nikog i ne zanima pa cutim i slusam......:mrgreen:

dadada pa mogu i ja onda da postavljam teme za svaku pesmu...npr.
najbolja pesma od slayera :lol: :lol: :lol: ili dve najbolje :lol: :lol:
 
pa valjda se coek koji je psotavio temu jako nalozio na neke 2 pesme pa sad otvorio temu ili tako nesto...i ja sam to nekad hteo al nisam bilo bi glupo da svaki an psotavim temu o jednoj metal pesmi zar ne...mada uvek zelim da podelim sa nekim na koju pesmu sam se anvuko al to nikog i ne zanima pa cutim i slusam......:mrgreen:

E to je i meni prvo palo na pamet...
Lik cuo dve pesme i nalozio se na njih,
i sad trazi istomisljenike...:mrgreen:
 
dobro rekla sam 1 ili dve :lol:

METALLICA

BLackened,fade to black,nothin else maters ,unforgiven 1,the unforgiven 2,whiplash,jump in fire,seek and destroy,hit the lights,st anger,frantic,turn the page,die die my darling,master of puppets,battery,groblje (dobrodosli kuci),iam ih puno ja sam nabrojo stam i ej palo na pamet iance samo slusam ove ranije pesme samo da se zna ....al sam nabrojo i po koju noviju
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top