Slobodan Milosevic - govor 02.10.2000

Pozdrav


Samo da se podsetimo govora Slobodana Milosevica iz oktobra 2000 god.
Rekao je sta ce se sve desiti nasem narodu i to se desava......
Kakav god da je bio,nekom los a nekom dobar, ali niko ne moze da kaze da nije bio u pravu

evo link.....



Ко не слуша песму, слушаће олују....

Неки искључиво уче на сопственим грешкама, ма колико их оне коштале.
 
Poslednja izmena:
Pa normalno da je sve znao sta ce se desavati kad je bio americki covek pa je znao sta je dalje po planu i programu spremljeno za nas samo sto je on odradio svoj deo pa je bilo vreme da malo ode a da dodju novi da nastave posao

Nije to ništa novo, oni po tom scenariju rade svugde, samo što nije imao ko da razume i poveruje da je istina to što je govorio, već su svi srljali u "bolji život", bez imalo kritičkog razmišljanja. Izgleda da mi ne umemo da slušamo ŠTA se govori, već samo KO govori, i ako nam se ne sviđa govornik, onda odmah odbacimo njegove tvrdnje, pa makar u sred bela dana rekao "dobar dan", mi kažemo: nije istina, laže, sigurno je noć, čim ON kaže da je dan! Tako samo sebi štetimo, i nije ni čudo šta nas sve snalazi kad smo isključili logiku iz naših glava. Malo manje predrasuda bi nam svima dobro došlo.
 
Nije to ništa novo, oni po tom scenariju rade svugde, samo što nije imao ko da razume i poveruje da je istina to što je govorio, već su svi srljali u "bolji život", bez imalo kritičkog razmišljanja. Izgleda da mi ne umemo da slušamo ŠTA se govori, već samo KO govori, i ako nam se ne sviđa govornik, onda odmah odbacimo njegove tvrdnje, pa makar u sred bela dana rekao "dobar dan", mi kažemo: nije istina, laže, sigurno je noć, čim ON kaže da je dan! Tako samo sebi štetimo, i nije ni čudo šta nas sve snalazi kad smo isključili logiku iz naših glava. Malo manje predrasuda bi nam svima dobro došlo.

amin za ovo..
 
Nije rekao ono najbitnije. Zasto je prodao Republiku Srpsku Krajinu, zasto je oteo Srbima i poklonio muslimanima 20% teritorije Bosne, zasto je posle 3500 zrtava nato bombardovanja dozvolio dolazak natoa na KiM????????????????????????????????????????????

Zato što bi bio "tepih"..:lol:
Ima milion pitanja na koje bi trebao da odgovori...Što Tudjaman pusti Arkana iz zatvora a rasturao mu oružje po Krajini?... kad je znao da Amerika rastura zemlju, što nije prihvatio hrvatski predlog za konfederaciju nego nas nudio Grcima...? Ma,...imao bi da odgovara i odgovara
 
Ко не слуша песму, слушаће олују....

Неки искључиво уче на сопственим грешкама, ма колико их оне коштале.

Srce boli za Cobijem a....koliko si vec puta posetila "svetiliste",doduse ,verovatno malo kandise na pse zbog odredjenih radnji koje redovno obavljaju tamo,ali nije na odmet koju suzicu pustiti za.....fuj....ne mogu mu ni ime napisati.

Sva sreca ,da su ga crvi vec odavno pojeli, inace bi ovde na forumu svaki dan citali o tome sta radi i sa kim "opsti" u Hagu.:dash::dash::dash:
 

Back
Top