Kakvog bi partnera zeleli a kavog partnera "dobijamo"..

Evo ja cu krenuti od sebe..
Zapravo,ja mastam o izuzetno strastvenom muskarcu koji ce mi pri tom biti potpuni oslonac i podrska u svemu,o hrabrom ali pri tom i veoma osecajnom i neznom muskarcu(ovo me podseca na one likove iz diznijevih crtaca :mrgreen:),ali ono na sta ustvari nailazim u realnom zivotu to su tipovi koji na prvi pogled deluju strastveno ali kad dodje do spajanja..:sad2:ni "S" od strasti,pri tom su uglavnom agresivni i sadisticki tipovi,ljubomorni i posesivni,i uvek se ispostavi da im nesto fali-ili su ozenjeni,ili alkoholicari,ili su neverni,itd.
Vecinu veza sam pokusavala da drzim u tajnosti,ali na kraju uvek sve izadje u javnost..
Evo i moje karte:



 
zanimljiva tema Emily :)
e sad treba definisati tog idealnog muskarca... Dok ne porazmislim i izvagam dobro samo cu konstatovati da ja uvek dobijem ono sto necu!!! Ustvari, mozda je "dobijem" pogresna rec jer uvek se ja sama upetljam u ono sto mi se ponudi iako od samog starta znam da to nije za mene, strasno!!! E, a onda gnjavim tog nekog sto nije onakav kakvog ja zelim, gnjavim i mucim! A sve to vreme sanjam o tom nekom za koga sam zacrtala da je bas po mojoj meri, ali tu uvek nesto ne stima... mislim da je za ovo velikim delom zasluzan Ma90Ve...
eto, za pocetak toliko a potrudicu se da pridodam nesto konkretnije :)
 
za pocetak neko ko je inteligentan, na tom polju mora obavezno da mi parira ili jos bolje da je malo "jaci", da je nacitan i da zna svasta nesto hehehe ja cesto mogu biti jednostrana i zalepiti se za jednu stvar i o tome drviti do besvesti, zato mi treba neko ko ce mi "prosiriti vidike"... a da glumim uciteljicu svojoj muskoj polovini je nesto sto me uzasava!!! a pitajte da li se to desava i ponavlja :(
 
za pocetak neko ko je inteligentan, na tom polju mora obavezno da mi parira ili jos bolje da je malo "jaci", da je nacitan i da zna svasta nesto hehehe ja cesto mogu biti jednostrana i zalepiti se za jednu stvar i o tome drviti do besvesti, zato mi treba neko ko ce mi "prosiriti vidike"... a da glumim uciteljicu svojoj muskoj polovini je nesto sto me uzasava!!! a pitajte da li se to desava i ponavlja :(

Omg ja nikada ne bih podneo da bude bolja od mene. Mora da se zna tko je glavni. Ma salim se ja, volim kada se medusobno ljudi nadopunjuju ali mora da ima neku dozu misterioznosti i tajanstvenosti, cisto onako da se razlikuje od drugih....:heart:


 
Poslednja izmena:
uf... zelim nekoga ko je intelektualno ravan meni (ne bih se bunila ni da je inteligentniji, ako je to ikako moguce :D ), blage naravi, harizmatican i pun duha, neko s kim je lako dogovoriti se oko svega, ko me ne sputava u bilo kom smislu i ko mi daje svu slobodu.
a dobijala sam mahom problematicne, koji su zeleli da dominiraju a ja se nisam dala; mamac sam za zauzete i ozenjene :rolleyes: ... en general - nisam bas imala srece sa muskarcima.

impulse-1.gif
 
Bernard,venera ti je u lavu,sto znaci da te privlaci partnerka koja mora biti atraktivna i po tome drugacija od drugih,a posto je na 24-tom stepenu(riba) to znaci da volis da je i misteriozna i tajanstvena..A i verovatno u toj tvojoj sali ima i dosta istine..:mrgreen:

moja Venera je takodje u Lavu ali mene nikada nisu privlacili atraktivni muskarci (sta god to znacilo!!!). Naprotiv, uvek su me privlacili muskarci "dronjavog" izgleda, (da se tako izrazim, ne pada mi trenutno nista bolje na pamet :)) i neke cudne, samo meni shvatljive lepote...
Kako ovo tumaciti s obzirom na Veneru u Lavu?
 
moja Venera je takodje u Lavu ali mene nikada nisu privlacili atraktivni muskarci (sta god to znacilo!!!). Naprotiv, uvek su me privlacili muskarci "dronjavog" izgleda, (da se tako izrazim, ne pada mi trenutno nista bolje na pamet :)) i neke cudne, samo meni shvatljive lepote...
Kako ovo tumaciti s obzirom na Veneru u Lavu?

Skribent,nasmeja me ti danas,bas si duhovita..Ja sam pocetnik,moram da razmislim,ako ima nekog iskusnijeg nek se ubaci sa objasnjenjem..
 
hehehe :) a dobar je izraz, zar ne? ne znam kako mi pade na pamet :) al sto ih volim!!!!!!!!!!!!!! mmmmmmmmmmm :)

Znas sta,venera u Lavu moze znaciti i to da volis da budes u centru paznje,kao i to da volis da partner bude "na visokoj nozi",ili finansijski dobrostojeci.
A MA0UR u Skorpiji,sigurno ti daje strastvene partnere,neobicne,originalne,ratoborne,agresivne,sve u simbolici skorpije,a mogu biti i razvedeni muskarci-zbog konj.sa uranom.To je moje misljenje..
 
Znas sta,venera u Lavu moze znaciti i to da volis da budes u centru paznje,kao i to da volis da partner bude "na visokoj nozi",ili finansijski dobrostojeci.
A MA0UR u Skorpiji,sigurno ti daje strastvene partnere,neobicne,originalne,ratoborne,agresivne,sve u simbolici skorpije,a mogu biti i razvedeni muskarci-zbog konj.sa uranom.To je moje misljenje..

ovo za Ma0Ur je ok, poklapa se sa mojim iskustvima (osim ovih razvedenih tipova, no ko zna, sve je moguce...), ali ova Venera u Lavu mi se nikako ne uklapa... Dobro, volim da sam u centru paznje :) Mozda ce neko iskusniji dati komentar... Hvala Emily :)
 
Evo ja cu krenuti od sebe..
Zapravo,ja mastam o izuzetno strastvenom muskarcu koji ce mi pri tom biti potpuni oslonac i podrska u svemu,o hrabrom ali pri tom i veoma osecajnom i neznom muskarcu(ovo me podseca na one likove iz diznijevih crtaca :mrgreen:),ali ono na sta ustvari nailazim u realnom zivotu to su tipovi koji na prvi pogled deluju strastveno ali kad dodje do spajanja..:sad2:ni "S" od strasti,pri tom su uglavnom agresivni i sadisticki tipovi,ljubomorni i posesivni,i uvek se ispostavi da im nesto fali-ili su ozenjeni,ili alkoholicari,ili su neverni,itd.
Vecinu veza sam pokusavala da drzim u tajnosti,ali na kraju uvek sve izadje u javnost..
Heh, pa to sam bas htela da ti kazem, pa sam procitala tvoj tekst, pazi mars pluton i saturn u vagi, nasilnici pod maskom prefinjenosti i kasnije pokazu svoje pravo lice.
Pazi se kad natrcis na "princa", nekog savrsenog seti se one "nase" 2 good 2 be true:)))
Pluton i Saturn u konjukciji znace nasilje a Mars jos dodaje na to. Mars u Vagi jako dobro skriva svoje pravo lice, a ustvari u sebi nosi mnogo skrivenog gneva, i ume da bude sarkastican, pokvaren na recima, cinican, ironican i zao, kad zeli da te povredi stvarno ce da te povredi gadno.
 
Dakle,bukvalno sve ono sto je @schatje napisala vazi i za mene i jos bih da dodam da su skoro svi sa kojima sam bila u vezi pokusavali da me sputaju i uguse ono sto jesam nametajuci nesto svoje i stavljajuci iznad svega sebe ...mozda je to neki moj trip,ali mislim da sam u pravu...
No,lepo meni rece @Vindex tj.objasni mi sta i kako je i kako ce da bude kod mene...Ako se obistini skidam kapu :-)
 

Back
Top