Kakvi su to "muskarci"?

c@rmen

Zainteresovan član
Poruka
155
Bila sam u vezi sa deckom oko tri meseca. Raskinuli smo posle njegove hvale drugovima kako smo vodili ljubav (cak opisujuci nacin na koji smo to navodno radili) iako, naglasavam, to nije istina ...
Razgovarajuci sa drugaricama uvidjam de to nije redak slucaj ... pa me interesuje zasto je to tako.
 
Bila sam u vezi sa deckom oko tri meseca. Raskinuli smo posle njegove hvale drugovima kako smo vodili ljubav (cak opisujuci nacin na koji smo to navodno radili) iako, naglasavam, to nije istina ...
Razgovarajuci sa drugaricama uvidjam de to nije redak slucaj ... pa me interesuje zasto je to tako.

...to je mozak velikog broja muskaraca - ako se nije pohvalio kao da nije ni uradio...
...na srecu nisu svi takvi..
...bas te boli sta on prica...kuce laju, a karavani prolaze...
 
Bila sam u vezi sa deckom oko tri meseca. Raskinuli smo posle njegove hvale drugovima kako smo vodili ljubav (cak opisujuci nacin na koji smo to navodno radili) iako, naglasavam, to nije istina ...
Razgovarajuci sa drugaricama uvidjam de to nije redak slucaj ... pa me interesuje zasto je to tako.

Nego de ti njemu zapapri...reci svima da goreg yebaca nisi imala...itd...smisli neku pricu..nikad mu vise na pamet nece pasti da te i pogleda a kamoli da prica o tebi...;)

Zasto je tako? Zato sto je iskompleksirana budala....:roll:
 
BTW ja bih otisao od te cure posle 10 dana a nista nje bilo..

postavlja se pitanje sta ja radim tu?
Treba da je maziš, paziš, da se setaš s njom, držiš za ruke...

puke.gif
 

Back
Top