PRELJUBA

Pa na primer prevari te usled nedostatka "necega" kod tebe a da se taj nedostatak nije mogao rijesiti razgovorom ili mozda nekog drugog razloga:)).Ili mozda prevaris ti nekoga a ona tebe prevari sa drugim da bi se osvetila :)))
 
Ta druga varijanta nije moguca.
Kad se zasitim veze ili kad nesto pocne da skripi, ja to kazem. A drugoj strani ako nesto nedostaje moze to reci, pa ako moze da se resi onda super a ako ne, boze moj... Rastanemo se k`o ljudi a onda nek radi sta hoce. A da bude MOJA devojka a da se j... sa nekim petim, e to ne moze. Nije u pitanju to sto ce ona biti sa nekim drugim vec NEPOSTOVANJE mene kao osobe koja nju postuje. Ako hoce vec da bude sa drugim neka to kaze.
 
preljuba...a u kom smislu moze neko da se zaljubi u nekoga a da uopste ne spava sa doticnom osobom a opet da te prevari jer jednostavno glumi pred tobom nesto sto ne oseca, preljuba na ne fizickom nivou mi je ipak jaca od cistog sexa sa nekom drugom osobom, ali ni u jednom slucaju ne oprastam, zasto? zato sto tu osobu kojoj bih/sam oprostila nikad vise ne bih mogla da gledam istim ocima i da isto osecam vec samo manje pa bi to ubrzo preraslo u mucenje i za mene i za nju
 
Prevara,hmmmmmmmmmmm
KAD BIH ZNAO SKIM SAD SPAVA
NE BI MU GLAVA,NE BI MU GLAVA
KAD BIH ZNAO KO JE SAD LJUBI
NE BI MU ZUBI,NE BI MU ZUBI:p

SALA NARAVNO,a sad kratko i ozbiljno.Ako si spreman da prevaris,ocekuj i protiv udarac.Ne mozes samo zadavati udarce.Ko u boksu.....
 
Da li je to uopste moguce, vi ste lepi i zgodni a danasnje vreme je takvo da to mogu samo pojedinci kojih je sve manje.Preljube cinim i podnosim ali fer i sportske.Treba se drzati pravila sa kim si takav si.Sigurno svako zna do kog nivoa moze da stigne?
 
Pa zavisi sta se podrazumeva pod prevarom,! Ako je u pitanju neobavezni seks, onda se to moze oprostiti, jednom zasigurno (zato sto moze biti i slucajno posto ima mentalnih stanja u kojima ljudi, posebno muskarci podlezu svojim instintkima). A ako se desi vise od jednog puta onda to nije slucajnost i tek tada bih to nazvao preljubom koja ne treba da se prasta!!!!

Jednom je neko rekao:

Zena koja te voli, oprostce ti sve, cak i tvoje zlocine, a ona koja te ne voli nece ti oprostiti nista, cak ni tvoje vrline. Mozda je greska u tekstu ali tu je poenta!
 
Pa lepo je to kad se covek veze samo za jednu osobu i bude mu veran-na ceo zivot.Ceo zivot? Hm,mozda,iskreno jos nisam upoznao takvu osobu.Necu sad da citiram Jesenjina i njegovu cuvenu.....
Nema te osobe,ali nema,muske il zenske da nije sebe uhvatila u razmisljanju:jao,koji faca ili jao koja zenska.Bar u razmisljanju.Je li to vec deo preljube?
Mozda tek pocetak, a mozda samo moc zapazanja.Najopasnije je svakako varati svoja osecanja.To ne valja.Gazdarice,bas ti zavidim ako kod tebe stvari tako stoje,kod mene iskreno,nikako da to savladam...a nisam ljubomoran.
 
Ja jesam ljubomorna, mada se trudim da sve drzim pod kontrolom...
Glavni razlog zbog kog ne varam je postovanje prema partneru... Jednostavno, ako mi on ne odgovara, okrenucu se i otici dalje... Zasto da zivim u obmanama i lazi...?
Nego, nema nista lose u tome da se pogledom odmjeri neko ko dobro izgleda...
To je cisto estetski ugodjaj... Bar za mene...
 
Moram reci da ne znam sta bih uradila,mislim da ne bih oprosstila,ali niko ne zna dok ne dodje u situaciju da odlucije o necem kako bi na to reagovao.Mislim da je tu bitan odnos prevarenog i onog koji vara.Sto vise volis teze oprastas prevaru.
 
Mislim da je u poslednje vreme popularnija vernost !
Preljuba !? Ne znam kako bih je podnela , bilo da varam ili da me varaju .
Samo jedno pitanje - kako možete biti sigurni da niste prevareni ? Možda samo još niste saznali ?
 
MOZDA BI JA I OPROSTILA ZBOG NEKE PREVELIKE LJUBAVI ALI NIKAD TO VISE NE BI BILO TO ZATO STO NIKAD NE BIH MOGLA DA ZABORAVIM I U SVAKOM LEPOM TRENUTKU TO BI MI PADALO NA PAMET PA BI ZVOCALA DO BESVESTI-VEROVATNO NI ON TO VISE NE BI MOGAO DA IZDRZI....ZNACI ...THE END
 
black-devil:
SImon, nema tu sta da se razmislja dali bi mogla oprostiti mu ili ne, nema oprastanja!
jer kad oprostis jednom, oprastas uvek!
Djavolice, debelo si u pravu - kad oprostis jednom, oprastas zauvek - istom decku naravno. I to ako se naucis pameti.
Ja sam jednom oprostila preljubu, ali verovatno nikad to sebi necu oprostiti! Koliko god da ima lepih trenutaka, doci ce momenat kad sam u down-u i samo ce mi te misli (o preljubi, koliko sam zapravo puta bila prevarena) navirati i osecacu se GROZNO!!! A i gazdarica je u pravu. Ponekad je bolje ne znati nista - jer to ne moze da te boli.
 

Back
Top