whats the crazyest thing u have ever done?

posto dadoh kao temu aj da ja i pocnem prvi..mozda ohrabrim i druge..ne znam jel ovo moja najludja stvar ali je prva koja mi je pala na pamet..

doticni dogadjaj se odigrao pre nekoliko godina kad smo se saqpili ja i moje drustvo da ispratimo 2 nasa drugara u vojsq..elem ispratnica ko ispratnica ne moze da prodje bez prekomerne upotrbe raznih derivata..no posto je vece za javljanje drugara u kasarnu..mi onak coporativo posedamo u auta i odvezemo ortake do pred kapiju kasarne..pred kapijom..masa ljudi ono roditelji rodbina puno ljudi a od novopristiglih vojnika nikome se ne ulazi unutra phe..
elem posto je 1 od drugara vec odsluzio u toj kasarni znali smo kakva je prica unutra..
e ja i taj tip sto je tu vec bio..sidjemo do potocica blizu kapije sa namerom da sebi olaksamo muq od derivata phaha..i u tom trenutq obojici sine ista ideja.ono "mislis li ti isto sto i ja?" "mislim" lol..i nas dvojica onako u maniru tihog i prleta..hop preko zice..pa kroz zelenu travu..na 10 metara od naoruzanog stazara..se usunjamo u komandu kasarne..prvi covek koji nas je uposte video je bio komadant kasarne..potpukovnik 1 omalei covek procelav sed..i kad nas covek snimio da upadamo u njegovu kancelariju ono malo kose na glavi mu se diglo u stav mirno..lol
"Vukovicu..(moj ortak) gde sta kako ste usli..dal ste vi normalni ahhhh"
tu popismo po kafu i po viski..i na kraju nas otpratili do kapije 2 naoruzana strazara..
sutradan ova dvojica se javili..ono jel znate vi sta ste sinoc uradili? pola straze dobilo po 7 dana pritvora a naj ebu ko konje..
haha

uzas..mladost ..ludost
 
pozdrav svim forumasima:)

cilj ove teme nije pitanje samo po sebi vec cisto razmena zabavnih isqstava..a mozda se i nasmejemo:)

WHY don't you continue to write in English ?

Malo je glupo, naslov na engleskom, a onda pišemo na srpskom.....

Jel' dozvoljeno da se piše i na ostalim jezicima ? Ja znam mađarski, engleski, grčki i francuski. Ako može ....
 
Poslednja izmena:
Jedna od mojix najludjix stwari koju sam uradio je:
e owako...drug i ja se odwalimo ko lesewi na Kopaoniku u xotelu..on gajbu lawa ja gajbu lawa...i krenemo mi u Konak(centar na Kopaoniku)...usput nadjemo stapowe za skijanje(neko dete garant zaborawilo-kao i obicno)....idemo mi pored nekog parkinga gde su sama wozila ni ziwe duse,kad samo culi neko rezanje,a iza nas necete werowati je*eni wuk i rezi nas mamu mu je*em...ja se popnem jedwa onako pijan na neki HUMMER(boli me uwo koji je auto samo da ja spasim ziwu glawu),a onaj drug na Peugeot 407 i tako onaj wuk lepo rezi na nas,a mi se deremo na njega...kad se on okrenuo,moj drug skocio sa Peugeota,ja za njim i krenuli da jurimo wuka..wuk pobegao wec od nas(ne mogu reci tacnu razdaljinu jer sam bio pijan ko les,ali se secam bilo oko 200m...nije wazno) i krene on lewo da udje u sumu,a mi pametnajkowici ajde da mu presecemo put..i tako mi masemo onim stapowima za skijanje i krecemo wuku da preprecimo put,kad samo naprawili oko 10-15 koraka (narawno pjanix koraka),upadnemo mi lepo u sneg dubine metar i po! ! ! on i ja do guse u snegu i tek dolazi razredni(narawno kad sam bio u osnownoj) i wadi nas odatle i xteo da nas posalje kuci..eto wam...bice jos! ! ! :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Pa jednom sam upao na vencanje (neko levo), peo sam se na krov hotela Junior na Kopaoniku, popeo sam se na VMC (vojno-medicinski centar), skocio u reku, gadjao sljivama ljude na terasama, usao u nedovrseni muzej revolucije, tukao nastavnicu u 1. razredu osnovne skole, tuko sam se sa skolskim policajcem posle toga, polomio sam jedan veliki deo zida (chuck norris), popio litar koka kole iz 5 gutljaja, redovno gadjam loptom za basket natpise na prodavnicama, itd...
 

Back
Top