Srbi sa Kosmeta spalili sliku Borisa Tadica

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Markowac

Iskusan
Banovan
Poruka
6.213
Srbi koji zive na Kosovu i Metohiji, clanovi udruzenja potomaka ratova od 1912 do 1920 godine su na protestu u Kosovskoj Mitrovici spalili sliku Borisa Tadica . Oni smatraju da ih je Tadic izdao potpisivanjem SSP i tako posredno priznao nezavisnost Kosova.

sta mislite o ovome zasto sve veci broj ljudi u srbiji a posebno na kosovu i metohiji smatra borisa tadica za izdajnika srpskog naroda i drzave?
 
Srbi koji zive na Kosovu i Metohiji, clanovi udruzenja potomaka ratova od 1912 do 1920 godine su na protestu u Kosovskoj Mitrovici spalili sliku Borisa Tadica . Oni smatraju da ih je Tadic izdao potpisivanjem SSP i tako posredno priznao nezavisnost Kosova.

sta mislite o ovome zasto sve veci broj ljudi u srbiji a posebno na kosovu i metohiji smatra borisa tadica za izdajnika srpskog naroda i drzave?

Jesu oni fakticki doveli Slobu na vlast? Jesu.
Jesu uvek glasali za socijaliste i vadikale? Jesu.
E, neka krunisu Tomu ili Pacica za kralja od Kosova i neka ih POD HITNO vode odavde. Dobro i njima i nama.
 
Srbi koji zive na Kosovu i Metohiji, clanovi udruzenja potomaka ratova od 1912 do 1920 godine su na protestu u Kosovskoj Mitrovici spalili sliku Borisa Tadica . Oni smatraju da ih je Tadic izdao potpisivanjem SSP i tako posredno priznao nezavisnost Kosova.

sta mislite o ovome zasto sve veci broj ljudi u srbiji a posebno na kosovu i metohiji smatra borisa tadica za izdajnika srpskog naroda i drzave?

Zato što si ih ti i tebi slični napalili i nalagali iz sve snage.
Oni sve, oduvek, rade protiv svog interesa.
A ti protiv interesa svih Srba.
 
Srbi koji zive na Kosovu i Metohiji, clanovi udruzenja potomaka ratova od 1912 do 1920 godine su na protestu u Kosovskoj Mitrovici spalili sliku Borisa Tadica . Oni smatraju da ih je Tadic izdao potpisivanjem SSP i tako posredno priznao nezavisnost Kosova.

sta mislite o ovome zasto sve veci broj ljudi u srbiji a posebno na kosovu i metohiji smatra borisa tadica za izdajnika srpskog naroda i drzave?
clanovi udruzenja potomaka ratova:shock:
zar postoji takvo udruzenje i gde bih ja mogla da se prijavim posto sam i ja potomak ratova:?::D,mislim, pradeda je ratovao na Solunskom frontu:-(
 
clanovi udruzenja potomaka ratova:shock:
zar postoji takvo udruzenje i gde bih ja mogla da se prijavim posto sam i ja potomak ratova:?::D,mislim, pradeda je ratovao na Solunskom frontu:-(

meni su dvoje pradeda i jedan cukundeda ratovali a imam i par albanskih spomenica i ordenja od kralja Petra i regenta Aleksandra pa bi mogao i ja da se prikljucim tom veselom drustvu 100% svaki vikend neke pijanke organizuju .
 
Drago mi je da vidim da nas je sve vise i vise koji smo da Srbija udje u EU...
Moje misljenje je da ako Srbija postane clan EU lakse ce odbraniti Kosovo i Metohiju! Poceticu vas SRS i DSS kao i sve one koji misle da znaju sta je najbolje za Srbiju. KIM nije ni u jednoj organizaciji sem u republici Srbiji. Porede nas sa Svajcarskom... Kao ni ona nije u EU... Pa ajmo da izadjemo i iz Ujedinjenih Nacija i da postanemo kao oni.
Budimo Srbi i branimo Srbiju kao Demokrate. Cak je i Lavrov pozdrao potpisivanje SSP...Rusija je uz DS!
Sramota za SRS i DSS! Nemojte nas braniti izolacijom... Bili smo vec izolovani..


ZA EU I JEDINSTVENU SRBIJU ZA DS I SVE PATRIOTE!
 
Poslednja izmena:
Drago mi je da vidim da nas je sve vise i vise koji smo da Srbija udje u EU...
Moje misljenje je da ako Srbija postane clan EU lakse ce odbraniti Kosov i Metohiju! Poceticu vas SRS i DSS kao i sve one koji misle da znaju sta je najbolje za Srbiju. KIM nije ni u jednoj organizaciji sem u republici Srbiji. Porede nas sa Svajcarskom... Kao ni ona nije u EU... Pa ajmo da izadjemo i iz Ujedinjenih Nacija i da postanemo kao oni.
Budimo Srbi i branimo Srbiju kao Demokrate. Cak je ii Lavrov podrzao potpisivanje SSP...
Sramota za SRS i DSS! Nemojte nas braniti izolacijom... Bili smo vec izolovani..


ne mozes

ZA EU I JEDINSTVENU SRBIJU ZA DS I SVE PATRIOTE!

ne mozes da udjes u EU a da prethodno ne priznas nezavisnost Kosova jer te povelja EU obavezuje kao novu clanicu da imas dobrosusedske odnose sa svim susedima i da nemas teritorijalne pretenzije prema nijednom susedu. A to u slucaju Srbije nije moguce bez priznavanja nezavisnog Kosova. To je rekao i Oli Ren.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top