sladoledi!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

maksifor

Primećen član
Poruka
874
srtyuio.jpg


VOLITE LI SLADOLEDE???:D

KOJI VAM JE OMILJENI I KOLIKO VOLITE DA EXPERIMENTISETE SA UKUSIMA?

mm..ja sam upravo jela neki sa 4ukusa, i jos dodala nutelle..m...mmm..:-P
esrdtfyguhij.jpg

da li dodajete svoje sastojke i da li volite da pravite svoje muckalice?

kornet/casa
kugle/na tocenje
zaledjen/rastopljen
nestle/delta/fikom/sun/...
???


esrdftgyuhijok.jpg

e, da li imate strah od salmonele?:|

esrdfghjk.jpg

................meni su najmiliji oni domaci...mmm...i oni na tocenje!!!8)
ups, pojedoh pola porodicnog!:oops:
 
OoOoOo...hvala Bogu neka tema samo da nije o idolima,ili imash devojku,nemash dechka,samoubistva itd.,itd.,itd......
Volim sladoled..ma shta volim obozavam...i kad god mi se pruzi prilika jedem sladoled.....
Najvishe volim sladolede iz delta kompanije,mada dobri su i iz frikoma,sad je izashao neki guarana sladoled.......
Ma nije ni vazna kompanija samo da je saldoled....!!!!
180px-Ice_Cream_dessert_02.jpg
 
Poslednja izmena:
Obozavam sladolede.
Kad je leto pojedem min 5 dnevno...eto koliko ih volim :mrgreen:
Najvise volim od vanile sa karamela ili cokoladnim prelivom...
U principu mi je svejedno da li je na tocenje,zamrznut bla bla sve dok je sladoled :p
 
Ne volim sladoled.

:shock::shock::shock::shock::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
ne volis sladoled????????

Bez sladoleda ne bi mogla da zivim...obozavam ga...nije mi bitan ni proizvodjac,ma nista samo da je sladoled:) Al ipak imam omiljene...najvise volim DELTA pa FRIKOM sladolede...a tu se izdvajaju top gan,best,king,aloma itd....da ne nabrajam dalje... :heart::heart:sladoled:heart::heart:
 
Lol :D
Nije
To je ustvari sladoled od vanile koji preko ima neki sloj... Hm, to meni izgleda kao onaj prženi šećer, mada nema baš takav ukus
U svakom slučaju, žućkasta slatka smesa, koja je čvrstsa i obmotana oko sladoleda
Ispod je med, preko šlag - pohovani sladoled! ;)
 
Evo ustvari recepta, pa probajte
Sastojci

1 kg sladoleda od vanile
brašno
2 jajeta
1/4 šolje mleka
prezle
ulje

Način pripreme

Umutite jaja i sjedinite ih s mlekom. Kašikom za sladoled oblikujte kugle od duboko zamrnutog sladoleda. Brzo ih uvaljajte u brašno, uronite u jaja i mleko, dobro uvaljajte u prezle i vratite u zamrzivač da bi se ponovo stegle. U tiganju zagrejte veću količinu ulja i kratko pecite kugle, dok prezle ne porumene. Ocedite ih od masnoće i poslužite prelivene topljenom čokoladom.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top