kondom...

kako da proverish pre ulaska

Eh sad, dok upalis svetlo, otpakujes condom, uzmes lupu ili mikroskop da do detalja ispregledas svaki kvadratni mikrometar odeeeeeeee voz.:whistling:

Mislim da je sansa 1:100000000000000000 da neki kvalitetniji kondom bude busan.

Gledao sam na TV-u kako je jedna prodavacica busila kondome, pa ih je nakon toga prodavala (normalno, zavrsila je u cuzi).
Znaci, trebalo bi pre pregledati ono najlonsko pakovanje (lakse je), nego sam kondom.

Ako se desi da je kondom busan, onda ti je sudjeno, i pocni da pises rodbini pozivnice za svadbu. :)
 
Pa ne mozzesh znati da li jeste ili nije...ali ako ga nosi u zadnjem dzepu farmerica ili ako je dugo stajao negde ne bih mu verovala (kondomu).
Nije loshe da i ti koristish neku dodatnu zashtitu, postoje film-tablete ili masti koje ubijaju spermatozoide...
 
na chasu higijene smo uchili o kondomu...sve ono kako se koristi..tralala....ali vetjina nas je imala pitanje na koje profesorka nije znala da odgovori...
.....krene to sve..tralala...stavish kondom..uradish shta treba..i... svrshish u nju..posle ...primetish kondom bio izbushen,ili puko je josh u pakovanju..tralala...i shta tjesh sad...zenish se ili shta vetj...to je sad ne bitno
...ali mene zanima to kako da proverish pre ulaska
...drugarica je spomenula na chasu da ga naduvash...a profesorka je na to odg..."navuci ga posle toga ako mozhash"..onda smo se mi slatko ismejal...ali ostali bez odg.



Izvadiš ga iz kesice i onako kako stoji (znači ne otvarati ga celog), sipaš malo vode u njega. Ako curi - ne valja, ako vodu zadržava možeš da ga upotrebljavaš.
 
Ih bre, da se tako lako zacinje, Banja Koviljaca bi bila pustinja...
Nije svaki "koitus ejekulitus" plodonosan niti je svaki kondom supljikav.

Ako ti frka da li ce biti beba ili ne... ti nemoj da rudaris... ako ti nije frka onda vec dovoljno znas da to sta radis nije samo zadovoljstva radi... i zivot je lep... ma zivot je cudo.
 
na chasu higijene smo uchili o kondomu...sve ono kako se koristi..tralala....ali vetjina nas je imala pitanje na koje profesorka nije znala da odgovori...
.....krene to sve..tralala...stavish kondom..uradish shta treba..i... svrshish u nju..posle ...primetish kondom bio izbushen,ili puko je josh u pakovanju..tralala...i shta tjesh sad...zenish se ili shta vetj...to je sad ne bitno
...ali mene zanima to kako da proverish pre ulaska
...drugarica je spomenula na chasu da ga naduvash...a profesorka je na to odg..."navuci ga posle toga ako mozhash"..onda smo se mi slatko ismejal...ali ostali bez odg.

Mozes ti i da proveris da je ceo pre sexa, sto ne znaci da ne moze da pukne u toku sexa. Najbolje vam je da ga svejedno sto ima kondom vadi kad svrsava. ;)
I ne opterecujete se sa tim pitanjima sta moze ruzno da se desi, vec razmisljajte koliko ce vam lepo biti.... i uzivajte. ;)
 
pa naduvas ga..ne duvas ga ko balon, samo malo da vidis da li pusta..ili se lepo ispruzis 400 kinti za durex i ne brines..8)

I onda ga zakacis noktom i eto Jupice, a ovo za 400 din malo pricas svasta...

wow, kakva tema...
apstinacija je najbolja preventiva

... ne koristite kondome, gubi se sav osecaj:)

Apsitencija nije preventiva, a ovo za gubljenje osecaja - ne lupaj.
 
eeee
lako je se tebi smejati...
ja sam tad premrla
a za ovaj postinor il nisam znala il ga nije bilo...
idi..


Don't ljutiti se - nesto nisam raspolozen, pa me je ovo nasmejalo - smesno zvuci.

Naravno da mogu da pp kako ti je bilo. Jbga - desava se. Meni je jednom ostao samo prstencic od kondoma, a od njega nista - bio je koktel od gume i s. u njoj... :dash:
 
Spaljena guma. :)

I sve od Kragujevca do Kilimandzara
Od nocnog Pariza do suncanog Dakra
Od Novoga Sada preko Venca sve do Rume
Ostavljamo tragove od spaljene gume
Prometnici sada ne mogu nam nista
Za volanom uvek sedi Stevan Gojkov - Pista
:lol:
 
Ma, to imaju problema ovi što stalno navlače isti, pa kad pukne, a oni kod vulkanizera pa opet... :mrgreen:

Inače, testiraju se u fabrici pre pakovanja. Problem, ako nastane, nastaje kasnije - zbog loše manipulacije ili preteranog trenja.
A najbolja preventiva je da se koristi sa nekim sa kim eventualna posledica i ne bi baš bila takva tragedija. :)
 

Back
Top