NAV PROBLEM

santorini

Zainteresovan član
Poruka
144
Imam NAV 2003,redovno radim update,nedavno mi je iskrsao problem.Opcija auto-protect mi se sama iskljucila i kad god oznacim opciju ENABLE ona se sama iskljuci.Isto se desilo i sa E-mail zastitom,u polju e-mail scan pise ERROR.Nemam pojma o cemu se radi pa molim sve kojima se slicno dogodilo da mi daju savet,unapred hvala
 
timmy:
DEVIL:
reinstaliraj ga
Ili jednostavno ides na Repair i popravis.
Kako se Windows popravlja sa Repair?Pre par meseci,vec na pocetku mi je napisao da mu fali system32 i da ga popravim sa Repair i CD-om,probao sam ali nisam niata napravio tako da sam ga reinstalirao.
Jednostavno
Ubacis Bootabilan CD ( pre toga namestis u BIOS-u da ti se Windows podigne sa CD onda Save settings i izadji iz Bios-a)
Nakon toga ce se startovati racunar ( sa CD-om koji vec u unutra) e onda kad izlista par onih Brojki, pocece da dize Windows sa CD-a. Ti tu treba da pritisnes bilo koju tipku na tastaturi da bi nastavio proces. E onda dolaze Opcije koje mozes da uradis. Ima ono Install Windows pa Repair Windows..
Ti klikni Install Windows. Onda ce ti on traziti vec instalirane Verzije Windowsa. Kad bude nasao jednu Klikni dole na tu Particiju gdje je taj instalirani Windows. E onda tu iznad imas Repair Windows. I tek sad klikni to Repair.Pa klikni tipku R ( Da si kliknuo odmah na pocetku ono kad si imao opcije INSTALL WIN i Repair WIN odveo bi te negde u DOS gde se bas nemozes snaci kako treba) Zato je potrebno da se Repair klikne tek sad. E onda ce on poceti svoje, kopiranje fajlova isl. I nakon nekog vremena... imas uredan Windows:)

Jesam ga razvukao.....al neka:) :lol:
 
DEVIL:
timmy:
DEVIL:
reinstaliraj ga
Ili jednostavno ides na Repair i popravis.
Kako se Windows popravlja sa Repair?Pre par meseci,vec na pocetku mi je napisao da mu fali system32 i da ga popravim sa Repair i CD-om,probao sam ali nisam niata napravio tako da sam ga reinstalirao.
Jednostavno
Ubacis Bootabilan CD ( pre toga namestis u BIOS-u da ti se Windows podigne sa CD onda Save settings i izadji iz Bios-a)
Nakon toga ce se startovati racunar ( sa CD-om koji vec u unutra) e onda kad izlista par onih Brojki, pocece da dize Windows sa CD-a. Ti tu treba da pritisnes bilo koju tipku na tastaturi da bi nastavio proces. E onda dolaze Opcije koje mozes da uradis. Ima ono Install Windows pa Repair Windows..
Ti klikni Install Windows. Onda ce ti on traziti vec instalirane Verzije Windowsa. Kad bude nasao jednu Klikni dole na tu Particiju gdje je taj instalirani Windows. E onda tu iznad imas Repair Windows. I tek sad klikni to Repair.Pa klikni tipku R ( Da si kliknuo odmah na pocetku ono kad si imao opcije INSTALL WIN i Repair WIN odveo bi te negde u DOS gde se bas nemozes snaci kako treba) Zato je potrebno da se Repair klikne tek sad. E onda ce on poceti svoje, kopiranje fajlova isl. I nakon nekog vremena... imas uredan Windows:)

Jesam ga razvukao.....al neka:) :lol:
E,hvala ti sada mi je jasno,moja greska je bila da sam odmah klikno R i otisao negde gde nisam znao sta da radim :lol:
 
Covek je pitao za NORTON ANTI VIRUS a ne za OS,ako se NAV tako ponasa najbolje ga je deinstalirati pa ponovo instalirati pogotovo sto za 2003 nema problema sa registracijom on sa skip vazi godinu dana.
Postoji problem sa deinstalacijom ako nema SP-1, tada ga delimicno ili nece da deinstalira. Najbolje se deinstalira sa svojim instalacionim diskom koji kada se pokrene daje opcije repair i brisanje (moze da se proba i sa repair mozda upali) tada se detaljnije brise nego u ad remove programu, mada mora po nesto i da se rucno obrise u programu fajl.
 
DIOGEN:
Covek je pitao za NORTON ANTI VIRUS a ne za OS,ako se NAV tako ponasa najbolje ga je deinstalirati pa ponovo instalirati pogotovo sto za 2003 nema problema sa registracijom on sa skip vazi godinu dana.
Postoji problem sa deinstalacijom ako nema SP-1, tada ga delimicno ili nece da deinstalira. Najbolje se deinstalira sa svojim instalacionim diskom koji kada se pokrene daje opcije repair i brisanje (moze da se proba i sa repair mozda upali) tada se detaljnije brise nego u ad remove programu, mada mora po nesto i da se rucno obrise u programu fajl.[

/quote]
Jos nesto: ako norton ne radi zato sto u OS-u nedostaje neki fajl to je nesto drugo a to se desava kada instaliras OS (XP) i prilikom instalacije pokaze neki eror sa mogucnoscu SKIP pa ti nastavis on ce se instalirati ali ce mu faliti 1 ili 2 fajla a norton je na to osetljiv.
Ako si kupio kao sto jesi divcu znaci da nije dobro narezan pa moras da ga deinstaliras i nadjes neki drugi koji je provereno ispravan. Ja sam uzeo 2 puta sa SP1 oba su pokazivala eror i kada sam nastavio desilo se ovo sto pisem, pa sam vratio moj stari os bez SP1!
 

Back
Top