`Snupi i Lucija`

secam se pocetka trece price iz filma Kako je propao Rock ' n ' Roll...Djura i Vesna kad su se pofajtali...a kraj price je srecna porodica...
i da ima fajta izmedju ali da znam da cu posle toga biti sa njom kao i ona sa mnom...jos vezaniji jedno prema drugom..
 
mene je jednom sutnuo medju prepone drugar iz osnovne skole , valjda je mislio da ce tako da me onesposobi ali ja sam se samo nasmejala i uradila mu isto .
Znate da je njega mnogo vise bolelo.ustvari valjo se od bola :lol:
 
Jeste li se nekada shibali sa svojim voljenim,i zene,jel vam isto ili drugacije kao muskarcima kada vas sutnu medju prepone?:D

a kako bih ja znala kako je muskarcu kad ga sutnu u prepone?
mislim, ocigledno je da boli...ali koliko...kojim intezitetom...
a i niko me nikada nije sutirao, ni u prepone niti u bilo koji drugi deo tela...
a da....lako mi ostaju modrice, tako da sibanje ne dolazi u obzir...pogotovo ne u letnjem periodu kada se ide na more:-)
 
Ma jaja su ti bre najosetljiviji deo kod muskarca, zato sa njima treba nezno i pazljivo. :lol: Nije ni toliko bitno sto ce te boleti 2 minuta i proci koliko je fora sto se jaja vrlo lako mogu trajno ostetiti tj unistiti njihova sposobnost za "rad", a to ti je isto ko da si mu ubila i njega i celu njegovu porodicu. A to devojke tako olako shvataju ko zaebanciju. Mada bi se najverovatnije ostetilo samo jedno jaje pa bi se moglo relativno normalno "funkcionisati" i bez jednog ali opet kad neke stvari nisu za zaebanciju onda nisu. Zato samo blagi pokreti u tom delu. :lol: ;)
 
Vidis kako ti to lepo znas, :mrgreen: ne moram da ti pricam bajke. :lol:
A sutiranje. Pu pu daleko bilo takvog slucaja. :lol:
Sad cu da kazem bajalicu da se ne ureknem. "tu baba srala, tu baba pisala, pu sotono!" :lol:

pu pu to za nase prepone nije....:lol:
a ja jesam mala, ali bajke sam odavno provalila....
u sustini...princ uvek naVata najbolju ribu u kraju....:twisted:
 

Back
Top