bivsi?

stress

Početnik
Poruka
4
Sa njim sam raskinula pre 5god,zato sto je BIO ozenjen. :(
Do danas mi se javio da se razveo i da zeli da mu budem druga zena.Pitala sam ga sto ga nema tako toliko 5god,kaze da je imao nesuglasnice sa advokatima,kod sudije i starateljstva deteta. Sumnjam sto je toliko trajao 5god?! :confused:
Nemam pojma,necu da padnem na njegove izgovore ili kako kaze ... prazne price.
Sta ce reci moji? Saznali su pre 5god kad je bila njegova zena kod mene kuci i svasta im rekla ko djavo. :evil:
A sad? Sta da radim? Dali ga prihvatim i da idem iznova ili je to glupa ideja? :?:
Zavolela sam ga svim srcem i dalje ga volim,ali sam ga prebolela.Ne mogu biti ravnodusna prema njemu,sve je ucinio zbog mene da bi ostao sa mnom.
Pitanje je sad sta da radim? Da slusam srce ili zbog roditelja? :|
 
A da malo sačekate? Ono, sveže je razveden, nek se malo sredi, vidi šta će i kako dalje. Ipak tolike godine niste imali kontakta - a teško mi je nekako da poverujem da je razlog tome "nesuglasnice sa advokatima,kod sudije i starateljstva deteta", doduše, ja se ne ložim na njega pa mogu da budem racionalan - htedoh reći, nije iskren, i nemoj tako rado da prihvatiš svoj život za sapunicu. Ljudi ko da su elfovi, šta je pet godina, sa' ću je nazovem i o'ma da je ženim/ jao, on me nazv'o i sad će me ženi.
 
Sumnjam sto je toliko trajao 5god?! :confused:
Nemam pojma,necu da padnem na njegove izgovore ili kako kaze ... prazne price.
Zavolela sam ga svim srcem i dalje ga volim,ali sam ga prebolela.Ne mogu biti ravnodusna prema njemu,sve je ucinio zbog mene da bi ostao sa mnom.
Pitanje je sad sta da radim?

Kontradiktorna si.
Kažeš: ne veruješ mu, prebolela si ga, nije ga bilo 5 godina... pa onda navodiš da je učinio SVE da bi ostao s tobom. :confused:
Razum ti očigledno govori jedno... a šta ti kaže srce - onako, iskreno? Da je on čovek kome ćeš ubuduće verovati?
 
pitanje je za m...zna devojka ko daje korisnije odgovore....... ( : .......misim...ša mogu da kažem ovoj decojci......svo to vreme...tih 5 godina...mogli ste da boodete zajedno....čoodno je malo šo mu baš sada...kao sveže razvedenom trebaš da boodeš pored njega.......sveže razvedeni bračni parovi žele da odmah imaju nekog pored sebe.....često...to je dokaz "sooprotnoj strani"....bivšem sooproožniku da on ima nekoga...i da je dobro podneo razvod...znači takmičenje se nastavlja...i kada su rzvedeni i tek tada se čak rasplamsava.....zato prvo....hladne glave u sve to............
gleaj...ša je važno....vi ste kažeš raskonooli.......pa vi niste bili u pravoj vezi....bila si mu ljoobavnica.....bitno je i kod koga je dete..... i mnogo toga je bitno.......bitni su i tvoji roditelji....svaša tu ima...........boodi razoomna.......
 
Sa njim sam raskinula pre 5god,zato sto je BIO ozenjen. :(
Do danas mi se javio da se razveo i da zeli da mu budem druga zena.Pitala sam ga sto ga nema tako toliko 5god,kaze da je imao nesuglasnice sa advokatima,kod sudije i starateljstva deteta. Sumnjam sto je toliko trajao 5god?! :confused:
Nemam pojma,necu da padnem na njegove izgovore ili kako kaze ... prazne price.
Sta ce reci moji? Saznali su pre 5god kad je bila njegova zena kod mene kuci i svasta im rekla ko djavo. :evil:
A sad? Sta da radim? Dali ga prihvatim i da idem iznova ili je to glupa ideja? :?:
Zavolela sam ga svim srcem i dalje ga volim,ali sam ga prebolela.Ne mogu biti ravnodusna prema njemu,sve je ucinio zbog mene da bi ostao sa mnom.
Pitanje je sad sta da radim? Da slusam srce ili zbog roditelja? :|

Pa, nisi ti kaput, da te skida sa čiviluka kad mu se ćefne! On proba da vidi koliko može da te "voza", pa ako proceni da može koliko njemu godi, oženiće se (možda) tobom, i vozaće te i dalje, pa kad ti ukapiraš, bićeš prestara da počinješ iz početka. Izgleda da je on od onih koji ne umeju sami da kuvaju, peru... Glavno pitanje je: GDE JE BIO 5 GODINA? Nemoguće da nije mogao da se bar javi. Nemoj da slušaš ni porodicu, ni "srce" (to je možda samo želja za satisfakcijom), ovog puta ti treba hladna glava.
 
Sa njim sam raskinula pre 5god,zato sto je BIO ozenjen. :(
Do danas mi se javio da se razveo i da zeli da mu budem druga zena.Pitala sam ga sto ga nema tako toliko 5god,kaze da je imao nesuglasnice sa advokatima,kod sudije i starateljstva deteta. Sumnjam sto je toliko trajao 5god?! :confused:
Nemam pojma,necu da padnem na njegove izgovore ili kako kaze ... prazne price.
Sta ce reci moji? Saznali su pre 5god kad je bila njegova zena kod mene kuci i svasta im rekla ko djavo. :evil:
A sad? Sta da radim? Dali ga prihvatim i da idem iznova ili je to glupa ideja? :?:
Zavolela sam ga svim srcem i dalje ga volim,ali sam ga prebolela.Ne mogu biti ravnodusna prema njemu,sve je ucinio zbog mene da bi ostao sa mnom.
Pitanje je sad sta da radim? Da slusam srce ili zbog roditelja? :|

Je pa ti si raskinula sa njim.Kako se onda cudis sto ga nije bilo 5 godina.
 
Pa, nisi ti kaput, da te skida sa čiviluka kad mu se ćefne! On proba da vidi koliko može da te "voza", pa ako proceni da može koliko njemu godi, oženiće se (možda) tobom, i vozaće te i dalje, pa kad ti ukapiraš, bićeš prestara da počinješ iz početka. Izgleda da je on od onih koji ne umeju sami da kuvaju, peru... Glavno pitanje je: GDE JE BIO 5 GODINA? Nemoguće da nije mogao da se bar javi. Nemoj da slušaš ni porodicu, ni "srce" (to je možda samo želja za satisfakcijom), ovog puta ti treba hladna glava.

Ti imas extremno negativ pogled na muski svet...mogu da ti kazem da je to potpuno iracionalno i ti sama to znas

Ko je koga tu ostavio ?Zamisli kako je njemu bilo kada ga je ostavila,i kako se ON osecao zbog toga sto se ONA njemu nije javila 5 godina.

Dakle zasto se ona njemu nije javljala 5 godina ?

Sta ocekujes da muskarac radi kada ga zena ostavi,da joj se javlja da je moli da se vrati

razmisli o tome
 
Stress...ne znam sta da ti kazem...da li on ima djecu,i kakav je bio prema zeni kao covjek...sta je bio problem u njihovom braku,da li si ti uzrok njihovih problema???...sve je tako sturo napisano...pitanje je koliko mozes imati povjerenja u njega...:cool:
 
I drugo glediste kako on zna da ima poverenje u tebe....i npr da se razvede zbog nje i da ima vezu sa njom u sred svog braka i da ga ona ostavi zbog toga.

Da on zaista nema poverenja u nju.
 
A da malo sačekate? Ono, sveže je razveden, nek se malo sredi, vidi šta će i kako dalje. Ipak tolike godine niste imali kontakta - a teško mi je nekako da poverujem da je razlog tome "nesuglasnice sa advokatima,kod sudije i starateljstva deteta", doduše, ja se ne ložim na njega pa mogu da budem racionalan - htedoh reći, nije iskren, i nemoj tako rado da prihvatiš svoj život za sapunicu. Ljudi ko da su elfovi, šta je pet godina, sa' ću je nazovem i o'ma da je ženim/ jao, on me nazv'o i sad će me ženi.

eto, sve rece covek!
 
Ljudi,zahvaljujem sto ste mi odgovorili,u pravu ste..
Tih 5god me je neprestano zvao na mobilni,ignorisala sam njegov poziv,bio je ispred moje firme i cekao da izacem,izbegavala sam ga...nije on kriv,nego ja!!!
Tvrda sam,nisam htela da budem u kontaktu sa njim,rekla sam mu da nemam poverenja u ozenjenog ni me nije zanimalo sta se desava sa njim.
Evo njega i rekao da se razveo zbog mene,dobio je starateljstva,njegovo dete je pitao za mene,hteo je da me upozna....aha,lepa prica,a sto nije ga doveo ovamo?!
Medjutim,tih 5god nisam nasla drugog posle njega,odlucila sam da budem sama i tako meni odgovara da nemam probleme,imam 37god...svi mi kazu da bi trebala da se udam i da imam decu...a sta da radim? Meni pridikuju svasta,ne slusam ih...Jednom me je dirnulo kad vidim parove sa malom decom,zamislila sam sebe sa njima,place mi se sto je lepa porodica kao moji roditelji..Kasne mi godine i bioloski sat mi otkucava...ne znam sta cu nego da se ubijem...
 
pa džabe sve.... kad ćeš ti da mu se vratiš........ : (

heheh..pa sta?:lol:
nije pitanje da li ce, nego kako?
u majku mu, zar je to tako tesko..krenuti ispocetka, korak po korak? kakav crni brak?meni je sve to potpuno nenormalno:confused:
ajd sad kao nula, start..od sladoleda, setnje..
 
heheh..pa sta?:lol:
nije pitanje da li ce, nego kako?
u majku mu, zar je to tako tesko..krenuti ispocetka, korak po korak? kakav crni brak?meni je sve to potpuno nenormalno:confused:
ajd sad kao nula, start..od sladoleda, setnje..

šta kako...?? taxijem..?? o čemu ti to....ne treba njemu kres...to mu ide izgleda od rooke......nego neko ko će da mu boode odan ko ker....da ga osploožooje i brine o njemu.......misim....a drago mi je šo se tvoje mišljenje razlikooje od svih iznetih.......
 
Ooo, kako se nasmijah dobro…danas mi je neshto muka od svojih problema, pa da posegnem za starim receptom ‘’brinem tudje brige’’ :-|
Izvini samo datepitam, molim te...:D
Da li je tebi stalo da te on voli vjechnim plamenom ljubavi i strasti, da napravi tatoo na svom srcu, izvadi bubreg i okachi ga na jarbol za drzavnu zastavu ispred tvoje firme, unajmi ‘’sve za ljubav’’, pa da te ganjaju po ulici, da vide svi i mama i tata i tetka i komshija i machke i psi, kako nije shugav, leprozan i balav, vec razveden u tebe silno zaljubljen, od tebe ochekuje da ga spasish tuge i bola, napravish sigurno utochishte u kuhinji, kupatilu i ormaru, za njegovo dete... i da sve to uradi ne mora da znachi da te voli ili ne voli... izvini molim te shto ovako pricham, ali eto iznenadjujem samu sebe kako mi se mozak i pogled na zivot mijenja iz godine u godinu, pa me zanima da saznam kako cu razmishljati u buducnosti... :twisted:

Jedino je preostalo da se ubijesh, ja mislim da je to najbolje rijeshenje...(shala !!!)...narochito da ne iznevjerish tvoje, a narochito kad si vec bila u vezi sa ozenjenim chovjekom...pa je sada problem shto nije ozenjen ? :idea:
Doshla si na pravo mjesto da se raspitash za pomoc...Svako koga je neko nachepio, kazace ti svoju prichu, onaj ko je izvukao bingo kazace ti svoju, a one ribice koje su istrajale do kraja da svoj trofej ishchupaju iz nekog braka i ugrabe ga samo za sebe, pa nisu chekale 5 godina Romea, samo ce ti se nasmijeshiti...a ti pokupi sve , pa prospi, pa ukljuchi svoje mehanizme...vrijeme je proshlo i pregazilo...ali ti si tvrda...tvrd je i kamen pored puta, dok karavani prolaze i idu u neki novi svijet, dok prashina sa njihovih tochkova opada i taloze se na usputnom kamenu...
Ko moze da ti odgovori da njemu ne treba neko da ne bude sam i da ima ko da se brine o domacinstvu...ko moze da ti odgovori, da tebi ne treba on , samo zato shto nema nikog drugog, a samoca te pretvara u chauru, a iznutra potajne zelje osciluju...Niko...Mozda je sve to prevara, zabluda u buduca katastrofa...Kako cesh saznati? Iz horoskopa, kafe, od gatare ? Ajme, meni pa zar ne mozesh prichati s njim, vidjeti ko je u stvari ili je bolje da te juri i dalje, o neosvojivi bedemu, ljubavi nedosanjana...Shta cesh da izgubish i kad to ne mozesh da odesh, ako ne valja...kad se okrenem oko sebe, vidjeh da i iz uvrnutih stvari se dogadja i svashta i nishta, ali uvijek neshto, ali prazno, je prazno i za vjecnost...
Boli tebe coshak od robne kuce shta ti drugi kazu, nisi ti mlada vishe pa da te to tangira, budi brate sama i reci chovjeku ‘’necu ili necu trazim bolje ili nisam spremna da ponesem teret tvog razvoda i da se bakcem sa tvojim djetetom itd’’...pa mozesh i sa 50 naci ko ti odgovara, ako se ne ubijesh sada...ali u nekoj fantaziji mozda ne dodje taj neko, mozda bi mogla voljeti dijete koje si dobila iz ljubavi sa nekim koga si voljela ili koga volish josh uvijek, mozda bi mogla da zavolish i pruzish paznju i tom malom jadnichku koje nije krivo shto mu je tata shvrljao okolo ili mama nije mogla da se slozi sa tatom, shto nema nikakve veze sa djetetom, a mozda bi i on dobio dijareju, ako bi mu pomenula da bi htjela dijete s njim...to je sve mozda...jaoj, kako ja znam brljati o tudjem zivotu, to je bash opushtajuce...izvini ali mi je samo bilo smijeshno to’’da se ubijem’’, auuuuuuuu, pa koja si ti riba, lik se razveo sbog tebe, juri te toliko dugo, treba da samo udarish recku na zidu trofeja za starost (shala), pa makar se i ne pomirila...samo nemoj da ga zekish mozda je dobar, mozda je olosh, a mozda ti i ne ispadnesh ‘’zrtva i gubitnik’’, ako ne budesh gledala na stvari na takav nachin, mozda si bila glupa dok ste se zabavljali, pa mu trebash iz tog razloga, jer ga je jedna vec nachepila, pa ide da ulovi neku za koju misli da je dovoljno kokoshasta...ali shta ima veze i to...niko te nece juriti beskonachno, jer neko i njega juri sada...ako necesh, necesh...ali stvarno necesh i da se nikad ne pitash ‘’e, shto nisam’’, srce da ti bude mirno

...nisti vi mali ni jedno, pa da niste prevejani da znate shta bi htjeli od zivota...i on zna shta mu treba od tebe, a i ti znash shta bi htjela za sebe...preispitaj shta ne bi htjela, mozda je tu odgovor :D

Iskreno...da si ti njegova zena koju je ostavio na 5 godina zbog ljubavnice, pa se vratio, mozda bi mi se probudile neke ‘’vaspitanjem usadjene emocije’’da imash pravo da pizdish i pitash se, jer je bio neki zivot iza vas prije razvoda...ali mislim da cete se vas dvije (bivsa i ti ) bash lijepo slagati ubijanjem na daljinu i blizinu, ako neshto bude od ovoga, a i ti nisi zivjela sa tim chovjekom, pa ni ti nemash pojma o kome mi danas pishemo...

Jupi, prestala me glava, ova pacenichko/forumashka terapija, bolja od kosmodiska i tigrove masti...i reuma i kostobolja me popustile :-)
 
Ljudi,zahvaljujem sto ste mi odgovorili,u pravu ste..
Tih 5god me je neprestano zvao na mobilni,ignorisala sam njegov poziv,bio je ispred moje firme i cekao da izacem,izbegavala sam ga...nije on kriv,nego ja!!!
Tvrda sam,nisam htela da budem u kontaktu sa njim,rekla sam mu da nemam poverenja u ozenjenog ni me nije zanimalo sta se desava sa njim.
Evo njega i rekao da se razveo zbog mene,dobio je starateljstva,njegovo dete je pitao za mene,hteo je da me upozna....aha,lepa prica,a sto nije ga doveo ovamo?!
Medjutim,tih 5god nisam nasla drugog posle njega,odlucila sam da budem sama i tako meni odgovara da nemam probleme,imam 37god...svi mi kazu da bi trebala da se udam i da imam decu...a sta da radim? Meni pridikuju svasta,ne slusam ih...Jednom me je dirnulo kad vidim parove sa malom decom,zamislila sam sebe sa njima,place mi se sto je lepa porodica kao moji roditelji..Kasne mi godine i bioloski sat mi otkucava...ne znam sta cu nego da se ubijem...

El mi sad treba da ti kazemo da se ne samoubijas..ccc..ucini to..sto bezbolnije.
 
Ljudi,zahvaljujem sto ste mi odgovorili,u pravu ste..
Tih 5god me je neprestano zvao na mobilni,ignorisala sam njegov poziv,bio je ispred moje firme i cekao da izacem,izbegavala sam ga...nije on kriv,nego ja!!!
Tvrda sam,nisam htela da budem u kontaktu sa njim,rekla sam mu da nemam poverenja u ozenjenog ni me nije zanimalo sta se desava sa njim.
Evo njega i rekao da se razveo zbog mene,dobio je starateljstva,njegovo dete je pitao za mene,hteo je da me upozna....aha,lepa prica,a sto nije ga doveo ovamo?!
Medjutim,tih 5god nisam nasla drugog posle njega,odlucila sam da budem sama i tako meni odgovara da nemam probleme,imam 37god...svi mi kazu da bi trebala da se udam i da imam decu...a sta da radim? Meni pridikuju svasta,ne slusam ih...Jednom me je dirnulo kad vidim parove sa malom decom,zamislila sam sebe sa njima,place mi se sto je lepa porodica kao moji roditelji..Kasne mi godine i bioloski sat mi otkucava...ne znam sta cu nego da se ubijem...

Pa dobro stose ne udas za njega...
 

Back
Top