(Prva) ljubav+fizicki izgled?

Da li biste se dopustili nekome ko vam nije fizicki privlacan da vam se nabacuje, da se muvate, pa i da se ZALJUBITE? Vreme tece sad.........

pa ne odlucim ja eo sad cu da se zaljubim..eo on ce da mi se svidi...to se jednostavno desi....meni fizicki izgled uopste nije toliko vazan..vazna mi je kompletna osoba..kompletni uticak..kako je neko negdje reko pojava....toliko te polemike da li je ili nije vazan fizicki izgled:roll:
eo klasican primjer-imate 2 cure normalne visine, sa viskom kg..u facu nisu nesto lijepe a ni ruzne..prosjecne...E, sad, jedna sjedi doma, pati, place, kuka po cijeli dan..ne izlazi ima 2 drugarice sva je povucena, ne prica s momcima, iskompleksirana skroz..A druga izlazi, oblaci se izazovno, sredjuje se, sminka, svaku noc je u grad, otvorena je prema svima, ima svoj stav..I sto mislite koja ce imat momka?koja ce bit popularnija u drustvu??

sve zavisi kako se osobe nose sa svojim manama i vrlinama...koliko smo svjesni sami sebe..koliko prihvatamo sebe onakvi kakvi smo...
a i fizicki izgled je precijenjen..stalno se trazi neko savrsenstvo...eto ja uvijek trazim NE klasicnog momka...neki ko nije kao preslikan iz onih modnih casopisa, vec sa nekom nesvakidasnjom ljepotom....:heart:
 
Shibby je u pravu i ja imam takvo misljenje. Jako mi znaci da ima nesto u glavi. Nego ja se postavljam ovako. Ako ja ne volim debele devojke (za vezu) onda logicno ni devojke ne vole debele momke. Znam da necu daleko stici ovako ali ako neko zna lek, neka pise recept.
 
bitno mi je kakav neko ostavi utisak na mene. volim samouverene momke do odredjene granice ali to nema veze sa fizickim izgledom. e,sad,trenutno mi se svidja neko ko stvarno dobro izgleda ai dva-tri ex momka su bili takvi..............ne znam. mozda mi je i bitno. ne mogu da odlucim
 

Back
Top