kondom

Chupka90

Zainteresovan član
Poruka
393
na chasu higijene smo uchili o kondomu...sve ono kako se koristi..tralala....ali vetjina nas je imala pitanje na koje profesorka nije znala da odgovori...
.....krene to sve..tralala...stavish kondom..uradish shta treba..i... svrshish u nju..posle ...primetish kondom bio izbushen,ili puko je josh u pakovanju..tralala...i shta tjesh sad...zenish se ili shta vetj...to je sad ne bitno
...ali mene zanima to kako da proverish pre ulaska
...drugarica je spomenula na chasu da ga naduvash...a profesorka je na to odg..."navuci ga posle toga ako mozhash"..onda smo se mi slatko ismejal...ali ostali bez odg.
 
na chasu higijene smo uchili o kondomu...sve ono kako se koristi..tralala....ali vetjina nas je imala pitanje na koje profesorka nije znala da odgovori...
.....krene to sve..tralala...stavish kondom..uradish shta treba..i... svrshish u nju..posle ...primetish kondom bio izbushen,ili puko je josh u pakovanju..tralala...i shta tjesh sad...zenish se ili shta vetj...to je sad ne bitno
...ali mene zanima to kako da proverish pre ulaska
...drugarica je spomenula na chasu da ga naduvash...a profesorka je na to odg..."navuci ga posle toga ako mozhash"..onda smo se mi slatko ismejal...ali ostali bez odg.

koristis pilule uporedo sa kondomima i no worrieZ
 
pa piule i koristim...ali me to zanima...bash me kopka..

mislim da nema nacina, ono, sve sto mozes jeste
da kupis kondom u apoteci, ne drziss ga u dzepu od farmerki ili negdje gdje moze da se oshteti
i pazis da ga ne oshtetis prilikom raspakivanja/ stavljanja

a kad koristis i pilule, 'be ti se sto je mozda pukao tokom samog odnosa
 
na chasu higijene smo uchili o kondomu...sve ono kako se koristi..tralala....ali vetjina nas je imala pitanje na koje profesorka nije znala da odgovori...
.....krene to sve..tralala...stavish kondom..uradish shta treba..i... svrshish u nju..posle ...primetish kondom bio izbushen,ili puko je josh u pakovanju..tralala...i shta tjesh sad...zenish se ili shta vetj...to je sad ne bitno
...ali mene zanima to kako da proverish pre ulaska
...drugarica je spomenula na chasu da ga naduvash...a profesorka je na to odg..."navuci ga posle toga ako mozhash"..onda smo se mi slatko ismejal...ali ostali bez odg.

Prije ulaska...nikako.....ako ga jednom naduvas, nema navlacenja!
Vazno je da ne kupujes na trafici, vec u apoteci!
Pogledas rok trajanja, i marku...ne odgovaraju svi bas svakom decku!
Dok ga stavljas, ako to ti radis, pazljivo ga odmotavas, ne grebes noktima.....i nece da puca!
Ako pukne tokom koriscenja, nije smak svijeta, postoji tableta za dan posle, koji popijes sto ranije...........naravno, ne smije ti to preci u naviku, nisu zdrave!
 

Back
Top