Meni su važniji južni banaćani i beograđani nego skoro dva miliona Albanaca

delirium tremens

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.285
Kad će ova država da se pozabavi ekologijom?

Eno, Kosovo Kosovo Kosovo, puna usta Kosova. I sad što su Albanci kosovski proglasili nezavisnost, mi treba da iz protesta ništa ne radimo.

Puno energije Koštunica Dr Vojislav troši na Kosovo. Bolje malo da se pozabavi najvažnijim pitanjem, a to je život i zdravlje pančevaca, banaćana, beograđana, braničevaca...

Da li je moguće da su njemu važniji 2000000 Albanaca koji mrze ovu zemlju od života i zdravlja 3000000 banaćana, beograđana i braničevaca koji vole ovu zemlju?

Ovo šta se kod nas u Banatu (pogotovo u Pančevu) dešava je genocid, uništavaju zdravlja i živote ljudi!
Nisam čankista, za autonomiju Banata sam i za ukidanje Vojvodine, ali za koga banaćani mogu da glasaju (za one kojima su puna usta Kosova ili za one koji stavljaju ekologiju u prvi plan)? Naravno da nam se onda pojavljuju čankisti i separatisti i autonomaši u Timočkoj Krajini i Vojvodini. Ko će sutra biti kriv za eventualni odlazak Vojvodine? Belosvetske protuve ili Vlada Srbije?

Puno nas bi išlo u rat za spas kosovskih Srba, ali ono (Kosovo) se trenutno ne može spasiti! Ne možemo mi zbog toga stavljati glavu u pesak pred najvažnijim pitanjima!

Popravimo prvo što je pokvareno, okrepimo se, pa onda neka idemo u branjenje Kosova, ovakva izmrcvarena Srbija ne može da vrati Kosovo pod njen suverenitet!

ŽIVELI: BANAT, BEOGRAD, BRANIČEVO, TIMOČKA KRAJINA - najvažniji ekonomski regioni Srbije.
DAJTE NAM DA DIŠEMO AKO HOĆETE DA ODBRANIMO KOSOVO!
 
Pa da Kostunica dr Vojislav neprestano laze i obmanjuje gradjane Srbije neistinitim bajkama kako je Kosovo najskuplja srpska rec (btw koja ustanova odredjuje cenu reci ?), kako bez Kosova nema Srbije(opet notorna laz i neistina jer je postojala i pre 1912. i posle 99.) i pazi sad ovo kako se "svaki Srbin radja i umire sa svecu da je Kosovo uvek bilo i uvek ce biti ..." (znaci Kostunica dr Vojislav u svom mozgu nagrizenom sizofrenijom zna sta pomisli svako malo srpce kad izadje iz materine utrobe , ja se ne sacam dal sam na to mislio ali ako on tako kaze )
 
Pa da Kostunica dr Vojislav neprestano laze i obmanjuje gradjane Srbije neistinitim bajkama kako je Kosovo najskuplja srpska rec (btw koja ustanova odredjuje cenu reci ?), kako bez Kosova nema Srbije(opet notorna laz i neistina jer je postojala i pre 1912. i posle 99.) i pazi sad ovo kako se "svaki Srbin radja i umire sa svecu da je Kosovo uvek bilo i uvek ce biti ..." (znaci Kostunica dr Vojislav u svom mozgu nagrizenom sizofrenijom zna sta pomisli svako malo srpce kad izadje i materine utrobe , ja se ne sacam dal sam na to mislio ali ako on tako kaze )

Све је тачно рекао а нарочито ово о томе ДА БЕЗ КОСОВА И МЕТОХИЈЕ - НЕМА СРБИЈЕ. Међутим он је ипак рачунао на просечан IQ оних који имају потребу да памте, понављају и коментаришу његове речи.
 
Све је тачно рекао а нарочито ово о томе ДА БЕЗ КОСОВА И МЕТОХИЈЕ - НЕМА СРБИЈЕ. Међутим он је ипак рачунао на просечан IQ оних који имају потребу да памте, понављају и коментаришу његове речи.

Pa oni koji veruju njegovim recima sasvim sigurno imaju ispod prosecan IQ evo na primer podjimo od tebe , ti kazes da je ta njegova ocigledna laz koju si naveo istina iako nas istorija uci da nije i da je Srbija postojala i funkcionisala i bez Kosova sve do 1912. godine tako da se te Kostunicine reci mogu protumaciti i kao sprdnja sa niskom inteligencijom njegovih glasaca .
 
Pa oni koji veruju njegovim recima sasvim sigurno imaju ispod prosecan IQ evo na primer podjimo od tebe , ti kazes da je ta njegova ocigledna laz koju si naveo istina iako nas istorija uci da nije i da je Srbija postojala i funkcionisala i bez Kosova sve do 1912. godine tako da se te Kostunicine reci mogu protumaciti i kao sprdnja sa niskom inteligencijom njegovih glasaca .


Odricanje od Kosmeta je odricanje od istorije i kulture sopstvenog naroda-to je kontekst onoga sto prica Mlohavi i u tom smislu je u pravu.
 
Generalno nije vaznije, ali upravo sukobi koji su bili na Kosmetu i istorijska patnja srpskog naroda tamo su ono sto ga cini izuzetnim.

A patnja vojvođana? Šta, dok kosovaru seku nogu više ga boli nego npr šumadinca kad mu seku nogu?

Da li treba da ti ovde pišem o rakocijevom ustanku i njegovom paljenju i etničkom čišćenju Srba iz Panonije? Treba li o WW1 i WW2 da ti pišem?
 
dali si video bilbord Tadica i Djilasa , ista garderoba ko klonovi!

Kud ces vise klonova od DSS-ovaca!
Dosadni su i mrzovoljni kao Kostunica, govore kao on, uzdisu i stenju, oblace se isto.
Koji su to likovi: Aligrudic, Dejan Mihajlov, Ljusic, Andreja Mladenovic, Aleksandar Popovic, Slobodan Samardzic... Ne secam se da se neko od njih nekad nasmesio, vecito su nesto nadrkani, kao zabrinuti za Kosovo, mracni, stalno kritikuju, vecito su antiprotivni, a sami nemaju nikakve smislene ideje.... Jos Selja ispade najsimpaticniji (od njih).
 
Kud ces vise klonova od DSS-ovaca!
Dosadni su i mrzovoljni kao Kostunica, govore kao on, uzdisu i stenju, oblace se isto.
Koji su to likovi: Aligrudic, Dejan Mihajlov, Ljusic, Andreja Mladenovic, Aleksandar Popovic, Slobodan Samardzic... Ne secam se da se neko od njih nekad nasmesio, vecito su nesto nadrkani, kao zabrinuti za Kosovo, mracni, stalno kritikuju, vecito su antiprotivni, a sami nemaju nikakve smislene ideje.... Jos Selja ispade najsimpaticniji (od njih).

Slazem se !
Svi su oni smesni! Da ne nabrajam vec sam pisao jedni te isti 18 godina.
 
Kud ces vise klonova od DSS-ovaca!
Dosadni su i mrzovoljni kao Kostunica, govore kao on, uzdisu i stenju, oblace se isto.
Koji su to likovi: Aligrudic, Dejan Mihajlov, Ljusic, Andreja Mladenovic, Aleksandar Popovic, Slobodan Samardzic... Ne secam se da se neko od njih nekad nasmesio, vecito su nesto nadrkani, kao zabrinuti za Kosovo, mracni, stalno kritikuju, vecito su antiprotivni, a sami nemaju nikakve smislene ideje.... Jos Selja ispade najsimpaticniji (od njih).


Nisu bas svi bili takvi...znamo barem jdnog njihovog koji se razlikovao (u pozitivnom smislu, naravno) od svih...nasmejan, sarmantan, lep, pametan...Prof. Dr. Sci. Prim. Obren Joksimovic...verovatno su ga izbacili zato sto je bio bolji od svih, plase se konkurencije.
 
Nisu bas svi bili takvi...znamo barem jdnog njihovog koji se razlikovao (u pozitivnom smislu, naravno) od svih...nasmejan, sarmantan, lep, pametan...Prof. Dr. Sci. Prim. Obren Joksimovic...verovatno su ga izbacili zato sto je bio bolji od svih, plase se konkurencije.

Jao, sorry, gde da zaboravim dr mr prof. prim. Obrena Joksimovica, tog sarmantnog gospodina, koji je imponovao i plenio svojom elokventnoscu, inteligencijom, obrazovanjem i, nadasve, harizmom. E, gde bi im bio kraj da je ostao u DSS-u! :mrgreen: Steta. ;)
 
Hocu da kazem da za ne vredi razmisljati u svemirskim relacijama, bitno je ono sto je sada, a za 500 godina mozda ce ova planeta otici do djavola.

mozda ce otici dodjavola za 500 god.moj komentar je bio da nije ono otislo,Kosovo je tamo gde je i bilo,A da li ce biti nase i da li cemo cekati 500 god. to je druga prica.Opet je neka banda kriva ako ode i Vojvodina?





Original postavio Ha-Nocri Pogledaj poruku
Kosovo je zauvek otislo. Sacuvajmo ono sto jos uvek imamo, Vojvodinu. Ako nacionalisticka banda nastavi da vlada drzavom izgubicemo jos mnogo toga. Od Srbije su svi otisli i sa tom moronskom politikom treba stati zauvek.
 
Jao, sorry, gde da zaboravim dr mr prof. prim. Obrena Joksimovica, tog sarmantnog gospodina, koji je imponovao i plenio svojom elokventnoscu, inteligencijom, obrazovanjem i, nadasve, harizmom. E, gde bi im bio kraj da je ostao u DSS-u! :mrgreen: Steta. ;)

Duboko si me razocarala...duuuboooko...
Doduse, jedno zlo ponekad donosi i neko dobro...sada su radikali znatno ojacali!
 

Back
Top