SIGNALI

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
da li verujete da smo kao shahovse figure koje neko odozgo pomera kako zeli? jel imate neke signale o tome kada sretnete neku osobu? da to nije slucajno, da je to namerno. tj. namerno ste pomereni pa ste se sreli.
 
da li verujete da smo kao shahovse figure koje neko odozgo pomera kako zeli? jel imate neke signale o tome kada sretnete neku osobu? da to nije slucajno, da je to namerno. tj. namerno ste pomereni pa ste se sreli.

:lol: imala jednom taj osecaj....a ne da sam posle psovala....e sad kad mi se javi, ignorisem ga i radim po svom....:mrgreen:
 
da li verujete da smo kao shahovse figure koje neko odozgo pomera kako zeli? jel imate neke signale o tome kada sretnete neku osobu? da to nije slucajno, da je to namerno. tj. namerno ste pomereni pa ste se sreli.

pa, dobro sad...šahovske figure - to zvuči malo grubo...imamo mi svoje mozgiće, donosimo svoje odluke, i biramo svoje puteve...
ali, ipak mislim da se ne dešava slučajno da sretnete tj. upoznate ljude koje upoznate...a to kako ko iskoristi okolnosti, i šta bude poslije...to je već do nas...I guess...:neutral:
 
da li verujete da smo kao shahovse figure koje neko odozgo pomera kako zeli? jel imate neke signale o tome kada sretnete neku osobu? da to nije slucajno, da je to namerno. tj. namerno ste pomereni pa ste se sreli.

da, a ako se može porediti sa šahom beše ono - u pomeranju ka osvajanju kralja za*ebo me konj:wink:
 
i ja verujem da nishta nije sluchajno, ali to ne znachi da bash sve shto nam se deshava ima neko posebno znachenje... shto neko gore vec reche, treba samo iskoristiti odredjene okolnosti kad su se vec namestile...:D
 
pa, dobro sad...šahovske figure - to zvuči malo grubo...imamo mi svoje mozgiće, donosimo svoje odluke, i biramo svoje puteve...
ali, ipak mislim da se ne dešava slučajno da sretnete tj. upoznate ljude koje upoznate...a to kako ko iskoristi okolnosti, i šta bude poslije...to je već do nas...I guess...:neutral:

pa i ja tako mislim.
 
da li verujete da smo kao shahovse figure koje neko odozgo pomera kako zeli? jel imate neke signale o tome kada sretnete neku osobu? da to nije slucajno, da je to namerno. tj. namerno ste pomereni pa ste se sreli.

Vidis..ima nesto u tome...ja posadim dzizu, a dodje murja i privede me...nit se znamo, nit su mi rodjaci...****** im mater
 
da vidis...zanimljiv teorija.E sad,odgovor bi bio da...verujem.E sad,nije bas tako jednostavno tipa eto ja slucajno skreno negde i tu je bila/o on/ona...Desavalo se tipa zaista mi se neide na zurku al ipak odem kad ono....desi se
:))))
 
da li verujete da smo kao shahovse figure koje neko odozgo pomera kako zeli? jel imate neke signale o tome kada sretnete neku osobu? da to nije slucajno, da je to namerno. tj. namerno ste pomereni pa ste se sreli.

Ne vjerujem nesto u sudbinu...ali da moje odluke nekad nisu imale smisla...nisu...i ne bih bila s onim koga voliiiiiim...da su bile smislene....:lol:
 

Back
Top