Oprostiti OWO

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mala vestica

Aktivan član
Poruka
1.671
Ne znam da li je owo prewara,zato je nisam tako nazwala,ali eto...Izlazila sam sa momkom 8 mjeseci,nismo imali sexualne odnose jer JA NISAM HTJELA.Znala sam da mu to smeta,jer *** ima 18 god.i tako...,ali nisam zheljela da bude takwog odnosa...jer,ma,koliko sam ga woljela osjecjala sam da nisam spremna za to.Raskinuli smo jer je rekao da se plashi da cje me prewariti,da ne zheli da me powrijedi i blah...danas,dok smo se dopisiwali(nismo zajedno)on mi je rekao da me mnogo woli,i da ne zna kako ni kad cje me zaborawiti,ali da je dan poslije raskida spawao sa nekom djewojkom,rekao mi je da je ne znam,da se sad kaje zbog toga i da bi se najradije ubio.Ja njega wolim,ali NECJU da predjem preko PONOSA.Shta da radim?:)Tnx unaprijed
 
A koliko imas ti godina?
Iskreno, ne znam da li ti vredi moj savet jer ja nikada nisam volela nekog, ali kada si vec toliko principijalna, izdrzi i nemoj da prelazis preko tog jbng ponosa.
On jeste musko, ali ako te zaista toliko voli, cekao bi da ti budes spremna na sex, a ne cim raskinete, da to uradi sa nekom tamo, iako te , navodno, voli. Naravno, ne kazem da te ne voli, mozda je on ustvari samo kreten, ali kada si izdrzala tih osam meseci sa tim stavom, preci ces i preko ovoga.
 
on tebe nije prevario..budi mu zahvalna ako tako neshto nije uradio dok ste vi bili zajedno...a ako nije...onda te dechko stvarno voli..jer veruj mi retko ko tje te chekati 8 meseci..a to mu je potrebno,..nema ti shta njemu da oprashtash...ako i ti njega volish..nema razloga da ne budete zajedno...samo treba da mu kazhesh da ti ipak nisi joshuvek spremna za to..ako te shvati i pristane da te ne tera na to onda si stvarno nashla dechka koji se retko gde nalazi...

p.s.ovo sam ti rekla iskreno i iz isqstva..poshto je mene dechko shutnuo tog trenutka kad sam mu rekla da netju.
 
ajde priznaj da je to malo seljaschki...da ga vuche za nos..ovo..ono...ma daj bre..ili budi s njim ili ga odjebi..tako tje joj josh gore biti..mus.ko mush...ako je vidi sa drugim odmah pishe propalo i trazhi drugu,ma koliko je voleo
 
ti sa 17 imash takav problem....da li si ti normalna??prvo se to zapitaj...bez uvrede....ali ako te netje bez toga..ma teraj to 3 lepe i 3 fine...natjitje se neko kome to netje trebari...
 
pazi ako se sad istresao na onoj qcki i dosta mu je KEXA mozda bi mogla da mu oprostis pod uslovom da mu nece rec KEX cak ni izleteti pred tobom... jednostavno se pomiri sa tim VOLIS ga, oprosti mu ovaj put...
shibby
 
Нема од те приче више ништа ;)

Једном крај - заувек крај. Добро, можда не заувек пошто сте још млађани, али 99%... можда звучи грубо, али реалност је то ;) чак и да му ти вечерас даш није то то... никад неће ни бити ;)
 
on tebe nije prevario..budi mu zahvalna ako tako neshto nije uradio dok ste vi bili zajedno...a ako nije...onda te dechko stvarno voli..jer veruj mi retko ko tje te chekati 8 meseci..a to mu je potrebno,..nema ti shta njemu da oprashtash...ako i ti njega volish..nema razloga da ne budete zajedno...samo treba da mu kazhesh da ti ipak nisi joshuvek spremna za to..ako te shvati i pristane da te ne tera na to onda si stvarno nashla dechka koji se retko gde nalazi...

p.s.ovo sam ti rekla iskreno i iz isqstva..poshto je mene dechko shutnuo tog trenutka kad sam mu rekla da netju.

Ovo je gomila gluposti...nema ona za sta da mu bude zahvalna i to uopste nije prava ljubav...Ti si jednostavno imala iskustva sa nekim retardom koji je jedino to od tebe i hteo.
nije sve u sexu ***.I da ima 37 god ako nije spremna za to jednostavno nije i tu je tacka.
@ mala vestica Ako budes pala na gomilu besmislica koje ti on prica (masturbacija je za njega pravo resenje ako mu je toliko jak nagon) i budes sa njim sjebaces se za ceo zivot, jer takvi na kraju te samo sutnu.
Nikakv ponos to nije,ti jednostavno nisi spremna.
 
Ja se ne slažem s Dovlom... :oops:


a kakvo syebavanje za ceo život, nema ni 17 godina, ovo će proći ili će trajati još neko vreme pa proći, mislite da će se sećati ovoga za pet godina? Sutra malo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top