FTN novi sad...sta?

Murder

Obećava
Poruka
98
e ovako ja sam jos srednjskolac el.teh skole Teh. Racunarstva al' vec pocinjem da razmisljam o daljem skolovanju i fakultetu... ici cu u novi sad na FTN to je sigurno ! al' neznam tacno sta da upisem tamo... a i nemam dovoljno informacija sta ima sve.. a iskreno privlace me racunari, internet, hardver i to..oko racunarstva sve ! pa ako mozete da mi bar ukratko napisete sta ima... i ako ima neki sajt gde mogu da se nadjem nesto korisno??? pozZ
 
Konačno je došlo vreme da i ja nešto upisujem ali naravno javljaju se neke dileme ..
Iz priča drugih (tipa znam čoveka koji zna čoveka) sam dobio neku sliku u glavi o FTNu koja nadam se nije baš istinita :confused:

Naime želim da upišem smer računari i automatika , i to je bukvalno jedini smer u jedinom fakultetu koji bi podneo da studiram i koji bi mi bio iole zanimljiv , pa me zanimaju iskustva nekoga ko je završio/još uvek studira ovaj smer

Kako sam čuo ovo je smer na kojem su ljudi koji su prolazili najbolje u srednjoj , padali u prvoj godini isključivo zbog matematike..
Prijemni sam video i primetio sam da je teži od ostalih smerova (mašinstva itd..) ali mi ne izgleda toliko zastrašujuće

Tako da me zanima da li je ovaj smer stvarno toliko neljudski težak ili su ljudi sa kojima sam pričao (ne studenti) stvarno preterivali :roll:
 
Na prvoj godini imas 2 matematike, na drugoj jos dve i skoro svaki predmet ti ima veze sa matematikom. Jedini uslov da ih polozis je da ucis. Video sam ljude koji nemaju pojma sa matematikom, ali su redovno radili i naucili(redovno je svaki dan po jedan sat). Naravno ako imas dobru osnovu trebace ti jos manje da naucis.
Inace trecu godinu je upisalo u roku 100 od 200,koliko nas je bilo na pocetku.
 
Pozdrav svima...

Imam problem,......
Zavrsavam VPS u Ns. Zeleo bih da nastavim studiranje na smeru Inzenjer menadzmenta Drugarica je bila na FTN i rapitala se, ukoliko se prebacimo priznaju nam 22 ispita, sto je super. Svidja mi se sto traje 4 god. E sad, ja radim pa bih zeleo da pitam nekog, ko ovo studira, kako funkcionise studiranje uz rad? Naravno doneo bih potvrdu o zaposlenju, pa da li je moguce oslobadjanje od predavanja i vezbi? Dolazio bih kad stignem. Koliko ja vidim po programu, to ne bi trebalo da mi bude tezak smer, bar ja volim tu materiju.

Ukoliko imate jos neku informaciju o ovom pisite.......
 

Back
Top