Sta mislite o ovakvim curama

jolie_1110

Obećava
Poruka
81
E owako:- sta mislite o curama koje, takoreci, vrte momke oko malog prsta, npr. provociraju ih, smeskaju im se, a onda ih ispale i tako sve redom?!
A sta mislite o curi, koja je lepa, slatka, zgodna, ustvari dobre riba, nema decka koji je ne bi zeleo za curu, ali ih ona sve redom ispaljuje i odbija, a pritom je zanimljiva u drustvu, otvorena, itd.?
I na kraju, sta mislite o curama koje non-stop imaju drugog decka?
 
1. Neodlucne, nesigurne, cure koje nisu raskrstile neke stvari same sa sobom..Jedna moja drugarica spada u ovu kategoriju pa znam iz iskustva.
2. Sigurno nije spremna za vezu, ne zeli da ima decka, da se vezuje za nekog.. To sto je 'dobra riba i svi je zele' ne mora da znaci da mora da bude sa nekim od tih koji balave za njom!
3. Pa, ja bih rekla da zele da isprobaju sve pre nego sto se skrase sa nekim, xexexe..........
 
E owako:- sta mislite o curama koje, takoreci, vrte momke oko malog prsta, npr. provociraju ih, smeskaju im se, a onda ih ispale i tako sve redom?!
A sta mislite o curi, koja je lepa, slatka, zgodna, ustvari dobre riba, nema decka koji je ne bi zeleo za curu, ali ih ona sve redom ispaljuje i odbija, a pritom je zanimljiva u drustvu, otvorena, itd.?
I na kraju, sta mislite o curama koje non-stop imaju drugog decka?

Прва на један ружан начин храни свој его.
Другој нешто фали.
О трећој не знам шта да мислим... јбга ако се њој тако свиђа немам ништа против само ми је то мало фуксасто и клиначки, ал' ми не смета...
 
E owako:- sta mislite o curama koje, takoreci, vrte momke oko malog prsta, npr. provociraju ih, smeskaju im se, a onda ih ispale i tako sve redom?!
A sta mislite o curi, koja je lepa, slatka, zgodna, ustvari dobre riba, nema decka koji je ne bi zeleo za curu, ali ih ona sve redom ispaljuje i odbija, a pritom je zanimljiva u drustvu, otvorena, itd.?
I na kraju, sta mislite o curama koje non-stop imaju drugog decka?

zasto mislis da bi trebali da imamo misljenje?
 

Back
Top