Да ли треба предузети нешто радикално да би се схватила озбиљност ?

Sivonja

Domaćin
Banovan
Poruka
3.912
Ако је тачна ова информација да је данас тадић на своју руку потписао споразум, да ли заиста треба да почну трагичне ствари да се дешавају по Србији да бисте разумели озбиљност ситуације ?

Мислите да нема људи који ће заиста почети да постављају бомбе по сулудим маркетима које су зидали наши непријатељи, а ви ширите своје гузице по њима ???

Ако се то деси хоће ли вам онда бити јасно ? :evil::evil::evil:
 
narod je pitan...na izborima...i narod (bar njegova vecina ) je odlucio

Koja vecina ajde prosvetli nas molimte, ali ozbiljno.
Sabiraj 1+1=2 , ali da svi vidimo.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sta znaci danasnji potpis ako bi ga i danasnja skupstina ponistila a naredni sastav oce sigurno. Sta je to porucio osim da nismo slozni i da ima onih koji bi sve ucinjeli samo da ostanu na vlasti.
Ajde molim te kakve to boljitke cemo osetiti za ovih 20+ - dana dok nova skupstina ne ponisti tajh potpis.
Ali molim te budi ozbiljan, ne zelim lupetanje.Jer je i Tadic je znao (i bilo je receno x puta) da ce ako ga potpise biti ponisteno u skupstini.Cak je i rizikovao (mada se jos svasta moze desiti) da dodje do nereda i podizanja tenzija i jos dubljih podela u Srbiji.
 
Ако је тачна ова информација да је данас тадић на своју руку потписао споразум, да ли заиста треба да почну трагичне ствари да се дешавају по Србији да бисте разумели озбиљност ситуације ?

Мислите да нема људи који ће заиста почети да постављају бомбе по сулудим маркетима које су зидали наши непријатељи, а ви ширите своје гузице по њима ???

Ако се то деси хоће ли вам онда бити јасно ? :evil::evil::evil:

Čula da je potpisao Đelić. :lol:
 
i ko od ovih besnih kćeri i sinova će poduzeti nešto konkretno??
ili samo prdite na forumu po običaju:lol:
ne znam da li ste smešni ili jadni sa ovakvim tekstovima i temama:roll:

Svi sinovi i kceri 11 maja , nemoj da te boli glava . Nije citava srbija nasilna kao DS i patuljci. I malo lepog vaspitanja bi dobro doslo ubuduce.
 
Beogradske ulice danas popodne, posle potpisivanja SSP-a...

view_photo.php



...nego... nevidju delije sa raznih foruma da ostro protestvuju
ili su vec kupili nove patike...:)
 
Svi sinovi i kceri 11 maja , nemoj da te boli glava . Nije citava srbija nasilna kao DS i patuljci. I malo lepog vaspitanja bi dobro doslo ubuduce.

pitam ja kad će glave da lete? izdajničke?
niko ne spominje izbore, već osvetu za izdaju
kad??
ili sam ja nepopraviljivi optimista da sprovodite reči u dela:lol::lol:
 
Ако је тачна ова информација да је данас тадић на своју руку потписао споразум, да ли заиста треба да почну трагичне ствари да се дешавају по Србији да бисте разумели озбиљност ситуације ?

Мислите да нема људи који ће заиста почети да постављају бомбе по сулудим маркетима које су зидали наши непријатељи, а ви ширите своје гузице по њима ???

Ако се то деси хоће ли вам онда бити јасно ? :evil::evil::evil:

Znaci,Sivonja trebali bi da bacimo Tadica sa terase,kao Obrenovice?
 

Back
Top