Psihologija - greske u knjizi

Decko ovo pitash za nekog drugog, je li?.Vidi li navedi u privatnoj poruci shta su greshke pa da ih ispravimo ili ucini dobro delo i za druge pa pljuni to da ovde raspravimo.Ili ce tema biti zakljucana, a ti desetkovan na prijemnom.

Kocka je bacena!
Alea iacta est!

Mozes ti da bacas kocke,al za 'Covece ne ljuti se'. Ocigledno je da se ne razumes ama ni malo u moderisanje. Tema je postavljena,pitanje takodje,sve legalno. E sad sto se tebi ne svidja,***,izadji na kraj s tim. Kad dobijem odgovor,mozemo da udjemo u diskusiju oko konkretnih gresaka.
 
Jadnici... 'Znam o moderisanju jer mi je drugarica moderator'. Hahahaha,kolko imas godinica? Da je neko znao da mi odgovori na pitanje,greske bi davno bile napisane,al posto je vecina vas dosla da se inati a psihologija vas ni ne zanima,zalim. Sve u svemu,odgovor na pitanje sam dobio na pp,sto je osoba koja ga je poslala odlicno uradila. U svakom slucaju ko god NORMALAN zeli da popricamo o greskama,moze slobodno da me kontaktira na pp. Javno polemisanje moze izvuci mnogi pacenike ispred monitora:-D Pozz svima iz istog sosa;-)
 
A bash mi je drago, znao sam ja da cesh biti bolje.Ode ova tema u spam, ali neka se zna da je deckonja cekao na dve strane i da josh uvek nece da kaze u cemu je problem!

njah, sta su problemi prema meni ovako jakoj :lol:

cokolada i naj frend & frendica cine cuda
:heart:


a o ovim imaginarnim greskama, "mi koje ne zanima psihologija" i nemamo pojma o istoj necemo raspravljati :D
 

Back
Top