Mešanje?

?

  • Bi sa svima!

  • Samo sa nekima...

  • Ni sa kim, mamu im!!!

  • Domaće je domaće!

  • Kupujmo domaće!

  • Sa bilo kojom/kim, samo ne sa nekom/im našom/im...

  • Ćao, š'a ima?


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

SiIent Bob

Iskusan
Poruka
6.200
Da li bi vi ikad imali decu sa osobama druge rase, veroispovesti ili nacionalnosti?

Ili ne?

Možda sa nekim bi, a sa nekima ne...

Npr, hoćete Norvežanku, a nećete Laponku...

Ili hoćete žute, a nećete bele...

Ili tako nešto...

Evo, ja bi svoje gene delio sa svim belim ili žutim koje nisu Muslimanke. Ili Bugarke. Ili Crnogorke. Ili Rumunke. Ili Slovenke. Ili Hrvatice. Ili Grkinje. Ili Makedonke. Ili Italijanke. Ili Španjolke. Ili Portugalke. Ili Andoranke (?)...

A vi?
 
Sa nekim ko nije moje nacionalnosti možda i bih ( npr. Grk,Rus ili možda Crnogorac:p ) ali sa drugom rasom ili religijom ne bih skoro sigurno.Znam da je ovakvo razmišljanje prevazidjeno i bez veze ali tako je i šta mogu.
 
Definiši domaće!

Paaaa...Oprostite profesore,danas nešto baš i nisam spremna za čas...Ali evo da pokušam: Domaće je npr. ono što se ne zove Silent Bob ili LysergicAcid ili SloncelsBack...Domaće se zove Spasoje,Krsto i Toza , piše isključivo cirilicom i ne bi tako koljena tudje žene ni za svo bogastvo ovozemaljskog svijeta :razz:
A možda griješim???
 
veroispovest mi aposlutno nije bitna - dok god nije zadrti musliman,pravolavac,katolik,hinduista sta god.tj dok god me ne bi gusio i trovao svojim uverenjima.i naravno pod uslovom da dete ne uzgaja u tako nekom duhu.odnosno ako veruje u nekog/nesto da to maksimalno zadrzava za sebe.ako budem imala dete zelela bih da bude ateista.

sto se tice rase - ne mogu nista da tvrdim,ali generalno su mi npr kinezi potpuno neatraktivni fizicki a i mogu da ih nosim u zubima :neutral: generalno volim svetliju put,ali mislim da to nije presudni faktor.

nacionalnost mi je ako je ispunjen kriterijum religije potpuno nebitna.ako je zadrt sve jedno mi je li pravoslavac ili musliman.
 

Back
Top