Необично искуство.

Dijenek

Elita
Poruka
22.033
Стицајем околности, јуче сам се нашао на кафи с једном познаницом у коју сам пре много година био безнадежно заљубљен. Није обраћала пажњу на мене као мушкарца у то време и то ми је сметало...
И трајала је та заљубљеност годинама. Наравно, ја нисам пропустио прилику да се за то време "дружим", а и забављам с неким другим девојкама али њој сам се некако увек враћао...
Пре неких седам, осам година сам је потпуно отписао...
Седели смо тако јуче и причали о разним стварима, овај пут углавном о њој пошто она мање-више све о мени зна...
И, било је лепо.
Касније сам је пратио кући. На улазу у њену зграду приметио сам да убрзано дише, да су јој се ноздрве и зенице рашириле али нисам томе придавао пажњу...
Никад се није палила на мене...
Позвала ме је да уђем и ја сам прихватио.
Онда ме је изненада пољубила и ја сам био прилично затечен али сам прихватио пољубац.
После пар минута ме је пустила и рекла да не може...
Ја сам отишао.
Данас ми не одговара на поруке и позиве.
Зашто већина жена не ради ствари које жели?
 
Стицајем околности, јуче сам се нашао на кафи с једном познаницом у коју сам пре много година био безнадежно заљубљен. Није обраћала пажњу на мене као мушкарца у то време и то ми је сметало...
И трајала је та заљубљеност годинама. Наравно, ја нисам пропустио прилику да се за то време "дружим", а и забављам с неким другим девојкама али њој сам се некако увек враћао...
Пре неких седам, осам година сам је потпуно отписао...
Седели смо тако јуче и причали о разним стварима, овај пут углавном о њој пошто она мање-више све о мени зна...
И, било је лепо.
Касније сам је пратио кући. На улазу у њену зграду приметио сам да убрзано дише, да су јој се ноздрве и зенице рашириле али нисам томе придавао пажњу...Никад се није палила на мене...
Позвала ме је да уђем и ја сам прихватио.
Онда ме је изненада пољубила и ја сам био прилично затечен али сам прихватио пољубац.
После пар минута ме је пустила и рекла да не може...
Ја сам отишао.
Данас ми не одговара на поруке и позиве.
Зашто жене не раде ствари које желе?
Da si i ti bio drogiran....mozda bi nesto ubo....i ko zna zasto je to dobro....
 
Касније сам је пратио кући. На улазу у њену зграду приметио сам да убрзано дише, да су јој се ноздрве и зенице рашириле али нисам томе придавао пажњу...
E sledeci put obracaj paznju i nemoj da delujes smuseno vec je vataj za doope. :lol:
Kombinacija zelje i razuma. 1:0 za razum. :lol:
 
a da pitaš nju??? mora da se javi, prije ili kasnije...
Знам да ми неће рећи...
Iz istog razloga kao i muškarci.
Не знам за друге мушкарце, ја увек радим оно што желим
И сносим последице својих одлука.
Boji se da muž ne sazna. Samo se štekuj, pa kad ode na posao...

Нема мужа.
Има 31 годину и није удата...
 
Ne bih ni ja petljala sa nekim ko je godinama beznadežno zaljubljen u mene.

Не читаш пажљиво...
Већ годинама немам никакве претензије према њој.
Некад се питам како сам могао да будем заљубљен у такву жену али се правдам младошћу и неискуством...
И нисам ја тај који се петљао...
Мада бих јој изашао у сусрет до краја...
 
.......И, било је лепо.
Касније сам је пратио кући. На улазу у њену зграду приметио сам да убрзано дише, да су јој се ноздрве и зенице рашириле али нисам томе придавао пажњу..

fakat, kakve ti detalje primjećuješ :confused:

vjerovatno djevojka ima neke svoje razloge...
možda je u nekoj fazi kada je ranjiva, slaba, nezadovoljna nečim u životu, pa si joj ti došao kao melem..pomislila da bi bilo dobro da malo popusti kočnice prema tebi, a onda joj je palo na pamet da nije fer da ti to uradi, pa da se kasnije povuče (ako zna za tu tvoju zaljubljenost od prije)...
ili se plaši da ovaj put ne ispadne obrnuta stvar, pa da ona pati, ili...ih, svašta nešto može biti :roll:

e, da...jel' ono ti misliš da DS ne može da pokvari drugarstvo? možda ona misli drugačije...
 
fakat, kakve ti detalje primjećuješ :confused:

vjerovatno djevojka ima neke svoje razloge...
možda je u nekoj fazi kada je ranjiva, slaba, nezadovoljna nečim u životu, pa si joj ti došao kao melem..pomislila da bi bilo dobro da malo popusti kočnice prema tebi, a onda joj je palo na pamet da nije fer da ti to uradi, pa da se kasnije povuče (ako zna za tu tvoju zaljubljenost od prije)...
ili se plaši da ovaj put ne ispadne obrnuta stvar, pa da ona pati, ili...ih, svašta nešto može biti :roll:

ko da si ti ta sto je ubrzano disala sa rasirenim zenicama...;)
 
fakat, kakve ti detalje primjećuješ :confused:

vjerovatno djevojka ima neke svoje razloge...
možda je u nekoj fazi kada je ranjiva, slaba, nezadovoljna nečim u životu, pa si joj ti došao kao melem..pomislila da bi bilo dobro da malo popusti kočnice prema tebi, a onda joj je palo na pamet da nije fer da ti to uradi, pa da se kasnije povuče (ako zna za tu tvoju zaljubljenost od prije)...
ili se plaši da ovaj put ne ispadne obrnuta stvar, pa da ona pati, ili...ih, svašta nešto može biti :roll:

Зна она мене...
Зна да је не волим и да између нас не може више ништа на том пољу да буде осим секса...
А иначе, људи ретко брину о томе да не повреде друге...
 

Back
Top