Pomoc oko foruma Krstarice

El_Ninh0

Primećen član
Banovan
Poruka
589
Jedno pitanje, zasto ne mogu da uploadujem avatar i sliku u mom korisnickom profilu???
10 puta sam pokusao i uvjek izbaci objasnjenje UNABLE TO SAVE IMAGE.
Napominjem da nisam pokusavao da stavljam ist avatar jer sam ga mijenjao 5-6 puta ali opet isti problem, tako da do slike nije a velicinu sam smanjio po propisanoj i opet na moze :cry:
 
Ma evo radi sad solidno.Uslov je samo da slika nie veca od 80 x 80 piksela ili 19,5 KB.
Ali nije mi jasno zasto ne moze animirana?

Inace ima zanimljivih stvari u profilu,lepo izgleda ;)Sve pohvale ;)
Rekao bih da je intersantno to sa slicicama i porukama u profilu (visitor messages).

Sta mislite sta je najkorisnije ili najinteresantnije.Ipak je ovo neka novina ovde,pa da procaskamo o tome ;)
 
Jedno pitanjce, da ne otvaram novu temu.

Imate li problema sa naprednom pretragom foruma krstarice? Bilo šta da otkucam piše mi: Žao nam je nema rezultata, pokušajte sa nekom drugom reči! Čak sam kucala tačan naslov teme, opet isto. Tako već par dana, pre toga je radilo sve Ok. :?
 
Zasto kod mene poruke ne idu od prvog pokusaja nego nekoliko puta moram da sljem istu poruku da bi ostala,do sada imam samo 3 poruke a slao sam najmanje 10,evo sta mi se pojavi: thank you for posting!Your post will not be visible until a moderator has approved it for posting.You will now be taken back to the forum.If you opted to post a poll,you will now be allowed to do so.
 
... Your post will not be visible until a moderator has approved it for posting.You will now be taken back to the forum.If you opted to post a poll,you will now be allowed to do so.
Sve je ovde jasno rečeno, ali evo da ti bude još jasnije: NOVOREGISTROVANIM KORISNICIMA PRVIH 10 PORUKA ODOBRAVA MODERATOR, a to vreme od slanja poruke do odobrenja od strane moderatora zna nekad i da potraje, par sati a nekad i ceo dan, tako da nema potrebe da se šalju duple poruke, već se treba malo naoružati i strpljenjem! ;)
 

Back
Top