Prva jutarnja ...

Poruka
20.421
Misao...

Stavila sam ovo na ŽK jer mislim da je interesantnije čuti to od žena, slutim da bi većina muških odgovora bili vrlo slični ( sorry guys :lol: )..ako grešim dragi dečaci ispravite me ....

Dakle ...Sta je to sto prvo pomislite kad otvorite oči ?
Ili ko je to ?
Ili sa kojim razmišljanjem se ovog jutra budite?

Obzirom da je to promeljiva kategorija ...iz jutra u jutro podelite sa nama to..pre prve jutarnje ...pre maskare...pre nego sto se obučete i krenete u novi dan...
 
Uvek je prva misao o detetu, zatim druga verovatno o poslu. Tipa - šta danas treba da uradim...
A prvo što uradim kad se probudim, poljubim sina i muža, jer obojica spavaju pored mene; i to mi ulepša jutro. A i noć, ako se budim (a uglavnom da) noću.
 
Misao...

Stavila sam ovo na ŽK jer mislim da je interesantnije čuti to od žena, slutim da bi većina muških odgovora bili vrlo slični ( sorry guys :lol: )..ako grešim dragi dečaci ispravite me ....

Dakle ...Sta je to sto prvo pomislite kad otvorite oči ?
Ili ko je to ?
Ili sa kojim razmišljanjem se ovog jutra budite?

Obzirom da je to promeljiva kategorija ...iz jutra u jutro podelite sa nama to..pre prve jutarnje ...pre maskare...pre nego sto se obučete i krenete u novi dan...

pu ***** ti zivot:)))
 
pa uglavnom razmishljam o tome shta tju da radim tog dana.... ako treba da idem u shkolu, onda pomislim ''j*b*m ti shkolu!'', a ako je raspust onda prvo shto mi padne na pamet je ''koliko je sati'', zato shto deshava mi se da se probudim u 8 ujutru.... pa da nastavim da spavam....
 
hihi i ja
kao oh f.u.c.k ustajanje,pa onda mm ceka me muffin:lol:
a o dorucku mislim i kad hocu da zaspim inace,posto preskocim veceru pa sam gladna:roll:
ahahha i ja isto
ne veceram a poslednji obrok mi je rucak oko dva recimo,pa eventulano kasnije popodne neko voce i to je to
i onda odlazim na spavanje sa planom sta cu sutra ujutru da doruckujem i bas se radujem,jedino sto kad ustanem obicno mi se jede nesto drugo od onoga sto sam planirala :lol: ali sve jedno mi je to odlican razlog da ustanem :mrgreen:
 
"o jbm ti, opet sam prespavala pola dana..."
"o jbm ti, opet sam zaboravila da isključim comp..."

"zašto mi niko ne donosi kafu u krevet..."
"gde mi je mob..."
"gde mi je daljinski od tv-a..."

"da li mi je preostala neka cigareta za uz kafu..."

"gde mi je glava..."
"uključi mozak..."

uglavnom tako nekako... eventualno se nekada promeni redosled misli... :lol:
 

Back
Top