Turok

==================================================================
1. System Requirements
==================================================================

MINIMUM SYSTEM CONFIGURATION

Microsoft® Windows Vista® / XP SP2
2.4 GHz Intel® Pentium® 4 class or AMD® Athlon 3400+ or
equivalent processor
1 GB RAM
18.0 GB hard drive space
128 MB DirectX® 9.0c-compatible, 3D video card
(nVidia® GeForce® 6600 or better, ATI® Radeon® X1300 or better,
excluding X1550)
NOTE: Onboard (built-in) integrated chipsets are not supported:
(e.g., Intel® on-board 8xx/9xx series chipsets, SiS and S3 series,
ATI® Mobility Radeon® 7500 & X1300)
16-bit DirectX™ 9.0c-compatible sound card
8X DVD-ROM drive
DirectX® 9.0c (included)


RECOMMENDED CONFIGURATION

Pentium™ 4 class processor, 2 GHz or faster
2 GB RAM
16X speed DVD-ROM drive

Here u r...:D
 
ovi vid borbe protiv piraterije. Igra da zauzuima 50 gb, pa je skidaj cik!
...i da, turok je izasao za pc prije jedno 6-7 godina, licno ga igrao.....;)
 
Kod mene dodje do ,,Press eny key to continue" i kada kliknem na taster kopjuter se blokira pa se restartuje jedino na sta sumnjam jeste grafika ima 2 godine od kad sam je nabavio NX6800XT:)
 
Covek ti objasnjava da ima hackovana verzija da se skine po netu, koja je zakapovana u 5Gb, koja se samo u engleskom, dok je za ostale jezike podrska izbacena, upravo zbog preobimnosti.

Sto se tice igre - I'll skip this one :)
 
ja imam neki bag..u 5 misiji "Ghost of the shadows" idesh sa onim likom Cowboy.i treba da pobijesh ti neke..i onda da ga pratish do jednog mesta! ali on ne ide tamo neko non stop ide zamnom! tako da ne znam kako da predjem taj deo..a na you tube-u sam gledao kako lik igra i swe je sooper..HELP!!!
 
ja sam se zoustawio kod 5 misije..kada idem sa onim Cowboy! ima bug..treba da poubijam neke likove..i posle da pratim tog Cowboy-a..i onda ide neki filmic..i gotowa misija..to sam gledao na you tube-u..ali kad ix poubijam.. Cowboy me prati i neide tamo gde treba..ne znam kako da predjem onda??!!
 
Ripovana verzja znaci da je izbacen intro, filmske sekvence i muzika.
Znaci samo cista igra i zvuci koji idu uz nju bez nepotrebnih dodataka.

JA se secam prvog Turoka od pre mozda i vise od 6 godina.
U to doba je to bila prezahtevna igra, secam se, prva igra koja mi je seckala :D ali je bio mnogo dobar i zanimljiv a za to doba grafika sjajna.
 
Ripovana verzja znaci da je izbacen intro, filmske sekvence i muzika.
Znaci samo cista igra i zvuci koji idu uz nju bez nepotrebnih dodataka.

JA se secam prvog Turoka od pre mozda i vise od 6 godina.
U to doba je to bila prezahtevna igra, secam se, prva igra koja mi je seckala :D ali je bio mnogo dobar i zanimljiv a za to doba grafika sjajna.
u ovom slucaju bi trebalo da je sve ostalo osim jezika koji nisu engleski... ima dubokih i plitkiuh ripova (da ih tako nazovem), a ovi drugi su verovatno najbolje resenje za velike igre... dok ovi prvi igru mogu da ubiju... tako u just cause ne postoji nikakva muzika u toku igre, samo sfx... o videima da i ne govorimo... ali je zauzela zato neverovatnih 600MB!! igra koja ide na 2 dvd-a! :lol: anyway- poenta je da je tako osakacena morala popiti uninstall! sa druge strane two worlds (rip) na primer skracuje igru (po velicini) na pola (bas kao i turok kojeg ipak imam u fullu jer nisam bio za cekanje), a sadrzi sve sto bi video i u full-u :)
i da- ripove je najbolje uzimati kada znas da za njih mozes dobiti i patch kada izadje (jer obican uglavnom nece raditi)
 
Poslednja izmena:

Back
Top