Помоћ око претварања DVD у АVI формат

carlos4607

Zainteresovan član
Poruka
118
Волио бих да нађем неки програм за претварање DVD филмова у АVI формат .Знам,можда ће неко од Вас који одговарају на питања у вези одабира одговарајућег програма рећи да би требало да прочитам раније странице овог подфорума да Вас не би гњавио,ал' брате,к'о да прочита свих 100 страна -просто немам времена иако сам пажљиво читао неке од ових страна и морам рећи - на овом подфоруму влада нека позитивна атмосфера ,јер хоћете да помогнете и објасните.Зато,захваљујем за Ваш труд око напора да ми барем,укажете на неки сајт о овом конвертовању или бар реците коју страну да прочитам на овом подфоруму (претпостављам да је било сличних питања и раније).
Само напред и свака част!

Хвала унапред
 
... ал' брате,к'о да прочита свих 100 страна -просто немам времена...
Ko kaže da treba da pročitaš 100 strana ovog ili nekog drugog pdf-a da bi došao do odgovora na svoje pitanje?! Koristi Pretragu (običnu ili naprednu) i nećeš morati da smaraš ni sebe, ni nas! A pošto ovo pitanje ima više veze sa multimedijom, siguran sam da ćeš na tom pdf-u naći odgovor!
 
Ako bi voleo pitaj google mozda ti se posreci... Izlizana tema... Noob alert... :D Ma red ma ne noob alert :lol:
A mi smo imali vremena da pisemo na 100 strana a ti nemas :D
BTW. Ja konvertujem iz dvd u avi sa notpadom a neko sa paintom...

''Ефендија,овако ти хвала!
Лијепу ми ишчита придику:
што тражили,оно смо и нашли!''

Био сам пристојан.
Питао сам за помоћ,можда нечија препорука или шта то други користе,али...погреших што написа она уводна слова.Ал' свако ново искуство-злата вреди!Јесте,требало је писати у огранку''мултимедије'',ал' шта је ,ту је.
Него,ако је ово излизана тема, што се јави онда?Да би нагласио како ТИ то радиш у notepad-у?Ма, јели?Дивно!Још само да то неко прочита и да ти понуди посао у рецимо,Lenovo или можда у Microsoft-у, јер ето,овладао си свим техникама!Да не причам о оном несрећном - btw koje волиш да користиш -ка да си Енглез?А можда и јеси!Ко то зна-можда и Енглези воле да се појављују на нашим форумима,па мало зборе на нашем ,а мало и на њиховом језику...
Све у свему,погреших -али нећу више гњавити никог,јер се нећу више јављати нити писати.
Збогом и остај ми здраво.
 

Back
Top