DEVOJKA NAJBOLJEG DRUGA

Imam jedno pitanje....

Kako biste reagovali kada bi vam devojka ( ili pak, žena! ) najboljeg druga otkrila da gaji prema vama neka skrivena osećanja i da želi da bude sa vama ( a da je pritom vrlo lepa, zgodna i da već neko vreme i vi razmišljate o tome kako bi bilo kad bi bilo ) ?

Da li postoji medju muškarcima kodeks ponašanja, da je drugar uvek važniji od žene ?
I da li bi zaboravili na prijateljstvo ako bi osećanja bila obostrana ?

Za mene je prijateljstvo svetinja ali stvarno!
Nemam sad nekih milion dobrih prijatelja vec nekoliko i za njih sam u stanju sve da uradim.
Ukoliko bi mi npr decko neke moje drugarice predlozio nesto slicno spicila bih mu takvu samarcinu da bi odmah zaboravio na takvu ideju :twisted:
Malo je veci problem kako njoj saopstiti a da je ne povredim ali je i to bolje nego da ostane sa takvim kretenom.
Imala sam slican slucaj ali taj kreten nije bio decko moje drugarice vec neko u koga je bila ludo zaljubljena. Lik je takav skot, muva sve sto je zensko pa sam valjda tim kriterijumom i ja jednom dosla na red :roll:
Prvo sto sam uradila je to da sam joj saopstila kakav je on skot (mada je ona toga bila svesna) pa smo mu zajedno zabiberile corbu :evil:
 
Za mene je prijateljstvo svetinja ali stvarno!
Nemam sad nekih milion dobrih prijatelja vec nekoliko i za njih sam u stanju sve da uradim.
Ukoliko bi mi npr decko neke moje drugarice predlozio nesto slicno spicila bih mu takvu samarcinu da bi odmah zaboravio na takvu ideju :twisted:
Malo je veci problem kako njoj saopstiti a da je ne povredim ali je i to bolje nego da ostane sa takvim kretenom.
Imala sam slican slucaj ali taj kreten nije bio decko moje drugarice vec neko u koga je bila ludo zaljubljena. Lik je takav skot, muva sve sto je zensko pa sam valjda tim kriterijumom i ja jednom dosla na red :roll:
Prvo sto sam uradila je to da sam joj saopstila kakav je on skot (mada je ona toga bila svesna) pa smo mu zajedno zabiberile corbu :evil:

E i pitaju se na onoj temi gde muskarci nalaze takve cure sto bi se samarale. :lol: Svuda oko nas. Idi se sad upisi na tu temu. :lol:

A tvoja drugarica treba da sutne tog decka sto je u vezi sa njom, a muva se sa drugima.
 
E i pitaju se na onoj temi gde muskarci nalaze takve cure sto bi se samarale. :lol: Svuda oko nas. Idi se sad upisi na tu temu. :lol:

A tvoja drugarica treba da sutne tog decka sto je u vezi sa njom, a muva se sa drugima.

Ma taj njen je bio posebna prica...nije joj bio decko ali je bila luda za njim...a decko je stvarno slucaj.
Bitan je princip! Za mene je decko moje drugarice aseksualno bice :roll:
 
polazim od toga da volim svoje prijatelje i da ih nikada ne bih tako svinjski povredila ne iz principa, nego zbog ljubavi koju osecam prema njima... meni je prijateljstvo vazno.
e sad, da sam sa druge strane ogledala, to jest da sam prevarena stana - razumela bih samo u jednom jedinom slucaju - da su njih dvoje jedno u drugom nasli ljubav zivota, a da ja i nisam imala bas hit odnos sa tim tipom. ali to je retkost u realnim situacijama.
 
Ma taj njen je bio posebna prica...nije joj bio decko ali je bila luda za njim...a decko je stvarno slucaj.
Bitan je princip! Za mene je decko moje drugarice aseksualno bice :roll:

Cekaj cekaj, jel ima on devojku ili nema. Mislim ne moz tako nekog optuziti da muva druge ribe i da je zato kreten ako on uopste nema devojku.

Naravno da je bitan princip. Kad si u vezi nije dozvoljeno muvanje i ko to radi taj je kreten. A kad nije u vezi onda je kreten onaj sto ga optuzuje da muva druge ribe, pa fala bogu da ce da muva, sto ne bi.

Sve neke svetice. :rolleyes:

PS Cim ti razmisljas da li ti je neko sexualan ili ne, znaci da tu ima dima. :lol:
 
polazim od toga da volim svoje prijatelje i da ih nikada ne bih tako svinjski povredila ne iz principa, nego zbog ljubavi koju osecam prema njima... meni je prijateljstvo vazno.
e sad, da sam sa druge strane ogledala, to jest da sam prevarena stana - razumela bih samo u jednom jedinom slucaju - da su njih dvoje jedno u drugom nasli ljubav zivota, a da ja i nisam imala bas hit odnos sa tim tipom. ali to je retkost u realnim situacijama.

Mene je praksa vise puta naucila drugacije....
Znaci sa muske strane gledano , muskarci su ili glupi toliko pa veruju zenama ili veruju stereotipu da svaki muskarac voli da zaskoci , a danas nisu cista posla ni medju parovima , tako da je svaki upliv, makar i nezeljen dovoljno kritican, cak i da ne postoji nimalo krivice od strane onog koji postuje prijateljstvo....

Na kraju sve dodje do toga da se ljudi bolje razumeju kad veruju u opstije ponasanje , tj kad postuju svoje nagone i potrebe, tad najvise veruju jedan drugom.

Iskljuciti ego i hedonizam samo u trenucima i situacijama prijateljstva deluje nestvarno cak i tom prijatelju.....
 

Back
Top