Biljana Srbljanovic najbolja politicarka u Srbiji

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

karpos

Elita
Banovan
Poruka
24.669
Drugari, na ovom tajnom mestu, osećam se kao De Gol na Radio Londonu, however pretentious it might be! Dobro - i zato što imam tempiš i upalu grla, pa malo ne znam gde udaram, ali ipak najviše zbog toga što novi blog osećam kao okupaciju, kao razvodnjavanje, kao i neku vrstu kompromitacije i zatrpavanja onoga što smo zajedno uspeli da predhodnih godinu dana napravimo - da zatalasamo javno mnjenje, da utičemo na njega u važnim trenucima i oko agresije novim ustavom i tokom predizborne kampanje sleš izbora (setite se samo jednog primera, eksploziva pod službenim vozilom LDP-a, informacija je preko Bloga nekako procurela u javnost, u toku farsične izborne ćutnje, da bi iz javnosti odmah bila proterana, a pravo na slobodu informisanja jedino je isterao Blog).
 
1.Ne zanima me vlada Vojislava Kostunice, to nije moja vlada. 2.Ne zanima me predsednik drzave koji je podrzao rekonstrukciju antievropske vlade, samo da bi svoje ljude ugurao u nju. 3.Ne zanima me polemika na ovu temu na blogu, nemam nista da kazem, zgrozena sam ali nisam iznenadjena. 4.Ne zanima me glupava pozorisna predstava, odigrana u Skupstini prosle nedelje, u koju nikada nisam poverovala, sa statistom sa zadatkom Nikolicem, Bugimenom za naivne Srbe. 5.Ne zelim da diskutujem o pijanom bivolu sto sakama ubija insekte za nas novac i pred nasim ocima, a da bi se smenio on i doveo ovaj sto tercira iz puknutih pantalona. Ne vidim razliku i ne zelim da se bavim time. 6.Necu da ucestvujem u polemici oko "Bobana". 7.Necu da gledam prenos skupstine. 8.Necu nista da kazem. 9.Ostavite me na miru. 10.Ko ima snage, neka izvoli i svaka mu cast. Ja nemam.<!--break-->
 
Tebi stvarno nije dobro.Zašto posećuješ PDF koji te tako iritira? A i onako pojma nemaš ni gde si, no ko si, ni šta si. Odmori se malo. A i mi ostali da se odmorimo od neargumentovanih pljuvanja i nerazgovetnih "razmatranja".

Drugari, na ovom tajnom mestu, osećam se kao De Gol na Radio Londonu, however pretentious it might be! Dobro - i zato što imam tempiš i upalu grla, pa malo ne znam gde udaram, ali ipak najviše zbog toga što novi blog osećam kao okupaciju, kao razvodnjavanje, kao i neku vrstu kompromitacije i zatrpavanja onoga što smo zajedno uspeli da predhodnih godinu dana napravimo - da zatalasamo javno mnjenje, da utičemo na njega u važnim trenucima i oko agresije novim ustavom i tokom predizborne kampanje sleš izbora (setite se samo jednog primera, eksploziva pod službenim vozilom LDP-a, informacija je preko Bloga nekako procurela u javnost, u toku farsične izborne ćutnje, da bi iz javnosti odmah bila proterana, a pravo na slobodu informisanja jedino je isterao Blog).
 
Ja mislim da je gospodin Srbljanovic malo vishe histerichna osoba i da bi najbolje po njega bilo da ode do Laze malo da odmori i da mu prepishu koktel raznih lekica da se malo smiri.


toplomernr5.jpg


.....41 са 4.......много висока температура:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top