Sta bi vi uradili?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

cupkica

Ističe se
Poruka
2.255
Upoznali smo se sasvim slucajno na netu.. Dosta dugo smo cetovali, stalno se culi telefonom i odjednom smo osetili nesto jedno prema drugom.. I tako je pocela neka sajber veza.. On nije iz mog grada.. Udaljen je 130 km, ali tamo je meni selo pa idem ponekad.. Videli smo se dva puta, sada smo zvanicno zajedno i mnogo se volimo.. SAmo nam je problem da se vidjamo zato sto nam nasi ne daju da budemo zajedno.. Ja sam smislila da se nadjemo na pola puta u jednom gradu.. Da tako kazemo.. I provedemo dan zajedno.. ALi je problem sta da kazem mojima.. Sta vi mislite o svemu tome i sta bi vi radili????
 
Upoznali smo se sasvim slucajno na netu.. Dosta dugo smo cetovali, stalno se culi telefonom i odjednom smo osetili nesto jedno prema drugom.. I tako je pocela neka sajber veza.. On nije iz mog grada.. Udaljen je 130 km, ali tamo je meni selo pa idem ponekad.. Videli smo se dva puta, sada smo zvanicno zajedno i mnogo se volimo.. SAmo nam je problem da se vidjamo zato sto nam nasi ne daju da budemo zajedno.. Ja sam smislila da se nadjemo na pola puta u jednom gradu.. Da tako kazemo.. I provedemo dan zajedno.. ALi je problem sta da kazem mojima.. Sta vi mislite o svemu tome i sta bi vi radili????

objasni vise. ti si neko malo dete pa moras da objasnjavas roditeljima? ili sta? a sto vam ne daju da se vidjate? nikakav razlog nisi navela. e sad nam lepo reci ciji si ti klon:lol:
 
Je li postavljacica tema ona djevojcica od 17 godina sa "dom i porodica" pa nezadovoljna njihovim nerazumjevanjem došla na malo liberalnije mjesto?Ako nije to ona neka ode tamo pa nadje sličnu ili istu temu,možda naleti na neki dobar savjet.
 
Ako ti se dopada zgrabi ga i voli ga, nemoj posle da se kajes. Dobro, korisno je nekad poslusati i roditelje.
Okruglo pa na cose...
Voli ga dok mozes, lako ces sa roditeljima, i kad ne ispadne kako treba oni su tu da razumeju i utese.
 
Ja sam smislila da se nadjemo na pola puta u jednom gradu.. Da tako kazemo.. I provedemo dan zajedno.. ALi je problem sta da kazem mojima.. Sta vi mislite o svemu tome i sta bi vi radili????
jeebali te tvoji bas,ko ih bre jeebe,idi i nadji se s' likom,a sa njima ces da se suocis kad se vratis,ali..."ne daju moji" :neutral: ybt..pa koliko ti imas godina uopste?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top