Staljine vrati se...

SSSR_

Ističe se
Poruka
2.056
Pogledajte ovaj video klip B&H Srbija i shvaticete kako je Staljin bio jedan human covek koji je lepo 600 000 ljudi pretvorio u pepeo.Ko nije ovakav skot ne mora da se brine da ce u komunizmu dobiti metak u potiljak.

Ovo posebno neka pogledaju demokrate,posto je jelte ukinuta smrtna kazna i omogucena "demokratija"!Vi ste ovo iznedrili,pa snosite posledice.


Sta da se radi kada komunisti moraju ponovo da vas vade iz go*ana...8)
 
Da vidim tu glupu grupu sacinjava 20 ljudi od kojih su sve deca koja imaju po 20 godina mnogo gledali klipove na youtube-u o rusima komunjarama.Koga ce bre oni da spasu?Bolje da spasavaju sami sebe dok im neko nije bacio bombu dok stoje na okupu.
 
Pogledajte ovaj video klip B&H Srbija i shvaticete kako je Staljin bio jedan human covek koji je lepo 600 000 ljudi pretvorio u pepeo.Ko nije ovakav skot ne mora da se brine da ce u komunizmu dobiti metak u potiljak.

Ovo posebno neka pogledaju demokrate,posto je jelte ukinuta smrtna kazna i omogucena "demokratija"!Vi ste ovo iznedrili,pa snosite posledice.


Sta da se radi kada komunisti moraju ponovo da vas vade iz go*ana...8)

Стварно ћу почети да верујем да су комуњаре генетски злочинци!:cool:
п.с. Нисам ни отварао видео.
 
Da vidim tu glupu grupu sacinjava 20 ljudi od kojih su sve deca koja imaju po 20 godina mnogo gledali klipove na youtube-u o rusima komunjarama.Koga ce bre oni da spasu?Bolje da spasavaju sami sebe dok im neko nije bacio bombu dok stoje na okupu.

A ti si kao taj koji ce da baci bombu...Ajde malo uci od kolumbijaca koji silaze u grad otmu par poslanika desnice i izmasakriraju ih u dzungli.To mi treba da uradimo sa vama, samo u ovom slucaju u avalskoj sumi...:mrgreen:
 
A ti si kao taj koji ce da baci bombu...Ajde malo uci od kolumbijaca koji silaze u grad otmu par poslanika desnice i izmasakriraju ih u dzungli.To mi treba da uradimo sa vama, samo u ovom slucaju u avalskoj sumi...:mrgreen:

Мислим да постоји дежурна НЕУРОПСИХИЈАТРИЈА - јави се док још имаш времена.
 
Стварно ћу почети да верујем да су комуњаре генетски злочинци!:cool:
п.с. Нисам ни отварао видео.

Mito,genetika i vera u nju je svojtvena rasistima koji se loze na te stvari.Znaci ti ovde ne osudjujes KRETENE sa viodeo klipa,nego se brines da ovim majmunima slucajno ne zafavi dlaka sa glave.

Ocekivano za tebe s obzirom da je Kostunica nekada pisao clanke za Obraz...:lol:
 
Pogledajte ovaj video klip B&H Srbija i shvaticete kako je Staljin bio jedan human covek koji je lepo 600 000 ljudi pretvorio u pepeo.Ko nije ovakav skot ne mora da se brine da ce u komunizmu dobiti metak u potiljak.

Ovo posebno neka pogledaju demokrate,posto je jelte ukinuta smrtna kazna i omogucena "demokratija"!Vi ste ovo iznedrili,pa snosite posledice.


Sta da se radi kada komunisti moraju ponovo da vas vade iz go*ana...8)
Ne vidim neku razliku između tebe i njih.
 
Mito,genetika i vera u nju je svojtvena rasistima koji se loze na te stvari.Znaci ti ovde ne osudjujes KRETENE sa viodeo klipa,nego se brines da ovim majmunima slucajno ne zafavi dlaka sa glave.

Ocekivano za tebe s obzirom da je Kostunica nekada pisao clanke za Obraz...:lol:

Боље да ућутиш ЈЕР СТЕ ВИ КОМУЊАРЕ ВЕОМА ЈЕФТИНО ПРОШЛИ ЗА СВЕ ЗЛОЧИНЕ КОЈЕ СТЕ ПОЧИНИЛИ - покриј се и увуци се у мишју рупу јер између вас и фашиста и нациста нема никакве разлике. И тако ако су дозвољене НОВЕ или НЕО комуњарске странке и партије - ондаК је СВЕ ДОЗВОЉЕНО... па чак и педофилска странка на вашем Западу.

Немој да изазиваш ПРАВДУ!!!!!!!!!!:x:x:x

п.с. Сви клинци воле да буду екстремни и "опасни момци" - видео нисам ни погледао јер претпостављам шта је. То су клинци а верујем да ти ниси клинац чим си ударио сатански срп и чекић у аватар
 
Mito,genetika i vera u nju je svojtvena rasistima koji se loze na te stvari.Znaci ti ovde ne osudjujes KRETENE sa viodeo klipa,nego se brines da ovim majmunima slucajno ne zafavi dlaka sa glave.

Ocekivano za tebe s obzirom da je Kostunica nekada pisao clanke za Obraz...:lol:

Ја за разлику од тебе врло добро знам и ко је био пок.Небојша Крстић оснивач ОБРАЗ-а - и врло добро знам да код њих нема било чега негативног.
 
Dobro,kako ti kazes.Samo...docices ti demokrato na ono sto su komunisti radili i trazices pomoc kada ti prigusti.Kada se ti budes nasao u situaciji roma,crnca ili jevrejina ona ces da shvatis neke stvari - pre svega kakav si licemer.
Licemer si ti. Osuđuješ one koji su isti kao i ti.

Da vidimo:

  • Pozivaš na eliminaciju onih koji ne razmišljaju kao i ti
  • Vršite diskriminaciju na osnovu nečijeg porekla
  • Govoriš kako ćeš nas spsiti od njih, kao i što oni govore da će nas oni spasiti od vas

Iskreno, nema razlike, tako da i neko može pozvati Hitlera nazad da se obračuna sa vama...
 
Боље да ућутиш ЈЕР СТЕ ВИ КОМУЊАРЕ ВЕОМА ЈЕФТИНО ПРОШЛИ ЗА СВЕ ЗЛОЧИНЕ КОЈЕ СТЕ ПОЧИНИЛИ - покриј се и увуци се у мишју рупу јер између вас и фашиста и нациста нема никакве разлике. И тако ако су дозвољене НОВЕ или НЕО комуњарске странке и партије - ондаК је СВЕ ДОЗВОЉЕНО... па чак и педофилска странка на вашем Западу.

Немој да изазиваш ПРАВДУ!!!!!!!!!!:x:x:x

п.с. Сви клинци воле да буду екстремни и "опасни момци" - видео нисам ни погледао јер претпостављам шта је. То су клинци а верујем да ти ниси клинац чим си ударио сатански срп и чекић у аватар

Zapad nije moj...ZAPAD JE TVOJ!Seti se gde su cetnici bezali posle ll.sv.rata - u USA.Inace,nije vam smetalo da drugujete sa ustasama u Zapadnoj Nemackoj kada ste svi skupa emigrirali?!

Vi ste ovu gamad stvorili,a toga kod nas nije bilo...
 
Ја за разлику од тебе врло добро знам и ко је био пок.Небојша Крстић оснивач ОБРАЗ-а - и врло добро знам да код њих нема било чега негативног.

Obraz je oznacen kao klero-fasisticka organizacija,koju nisam ja oznacio nego MUP.A MUP drzi ko???!!!!Druga stvar,dovoljno je samno procitati program Obraza i shvatiti koliko u njemu ima klerofasizma,konzervativizma,propagiranja vlasti jednog naroda i uspostavljanja jedne vere.Da ne napominjem one gluposti oko granica, malte ne ko za vreme Cara Dusana...:lol:

SilentBob:
Licemer si ti. Osuđuješ one koji su isti kao i ti.

Da vidimo:

*Pozivaš na eliminaciju onih koji ne razmišljaju kao i ti
*Vršite diskriminaciju na osnovu nečijeg porekla
*Govoriš kako ćeš nas spsiti od njih, kao i što oni govore da će nas oni spasiti od vas

Iskreno, nema razlike, tako da i neko može pozvati Hitlera nazad da se obracunava sa vama

Ne, licemer je Djindjic, koji je te je naucio da budes licemer.:mrgreen:

1)Ja nisam za eliminaciju svih koji ne razmisljaju kao ja.Ja sam za eliminacju ekstremista koji se nazivaju ultra-desnicom.

2)Ovo drugo si zesce lupio i hteo bi da mi objasnis cije poreklo komunisti gledaju...:mrgreen: Ti si kompletna neznalica...

3)Govorim da cemo vas spasiti od njih,kao sto su oni vasi pederasi iz ll.sv rata Cercil i Ruzvelt molili Staljina da se ukljuci u ll.sv.rat...Istorija ce se ponoviti.

I na kraju,vi demokrate ne znate sta je iskrenost.Pa Ceda narkoman ili Ceda spric...ili Ceda gudra, je bio u nacistickom fazonu kao student, kada je nosio na majici keltski krst i zajednoi sa naci grupama rusio Milosevica.To je jedna politicka prostitutka, koja ce da bude i komunista samo da mu das dobru lovu. :|
 
Zapad nije moj...ZAPAD JE TVOJ!Seti se gde su cetnici bezali posle ll.sv.rata - u USA.Inace,nije vam smetalo da drugujete sa ustasama u Zapadnoj Nemackoj kada ste svi skupa emigrirali?!

Vi ste ovu gamad stvorili,a toga kod nas nije bilo...

Твој је - твој. Није Православни Исток измислио КОМУНИЗАМ - него Запад, није Православни Исток послао Лењина у блиндираном вагону у Русију - него Запад... а и данас сте само префарбани и пресвучени у "демократе" а опет сте слуге Запада и Социјалистичке интернационале и Брисела... зато шат ап...

п.с. Иначе немој поредити Америку пре 60 година и данас - она је тада била антикомунистичка а о "друговању са усташама" то је врло смешна инсинуација када се зна да сте са усрашама ви комуњаре увек били у дилу против Срба, како онда - тако и данас. Шат ап, лепо ти кажем!:lol::lol::lol:
 
Само измишљате да би створили неке сукобе у народу... хоћеш да кажеш да је овај лик фашиста или нациста........хехехе......

 
Твој је - твој. Није Православни Исток измислио КОМУНИЗАМ - него Запад, није Православни Исток послао Лењина у блиндираном вагону у Русију - него Запад... а и данас сте само префарбани и пресвучени у "демократе" а опет сте слуге Запада и Социјалистичке интернационале и Брисела... зато шат ап...

п.с. Иначе немој поредити Америку пре 60 година и данас - она је тада била антикомунистичка а о "друговању са усташама" то је врло смешна инсинуација када се зна да сте са усрашама ви комуњаре увек били у дилу против Срба, како онда - тако и данас. Шат ап, лепо ти кажем!:lol::lol::lol:

Ne,kapitalisticki zapad je tvoj.Nas moze da bude samo komunisticki zapad.S obzirom da on to nikada u potpunosti nije postao,to je vasih ruku delo.Marksove ideje su nadgradjenje sa idejama i istocnih politickih mislilaca -Staljin,Mao,Ho Si Min...tako da je nas i istok...

Socijalisticka internacionala nema veze sa komunizmom.Ta internacionala je kroz Savet Evrope donela rezoluciju ucene kom.partijama Evrope, gde one moraju da reformisu program.Takve partije su sacinile neke kvazi socijalisticke organizacije koje vise imaju kapitalizma nego komunizma u sebi.

A sto se tice USA - ona je oduvek bila antikomunisticka,pa cak i danas.Ono sto ti ne vidis je da su vas iskoristili, samo da bi oni zauzeli busiju u Srbiji.Zeznuli su vas kako su vam prijatelji i saveznici,a ONI NIKADA I NIGDE NISU IMALI PRIJATELJE I SAVEZNIKE.Sa Ustasama ste delili iste gradove po USA,Nemackoj,Australiji...jedino kada vam dosadi druzenje, onda zapocnete poneku tucu prilikom ragbi ili nekih drugih dogadjaja.A sto se nas komunista tice,toliko su nas voleli i toliko nas vole, da su nam upadali ustaski diverzanti u SFRJ i postavljali bombe po bioskopima...eto toliko.:lol:

p.s.Taj crnac sa svastikom je delo tvojih americkih prijatelja.Kod Amerikanaca je glupost neunistiva i sve se svodi na tragikomediju.
 
1)Ja nisam za eliminaciju svih koji ne razmisljaju kao ja.Ja sam za eliminacju ekstremista koji se nazivaju ultra-desnicom.
Nisu ni Neonacisti za eliminaciju svih koji ne razmišljaju kao i oni, npr, njima ne smetaju Arapi i Azijati. Oni su za eliminaciju komunističkih ekstremista i Jevreja. :rolleyes:
2)Ovo drugo si zesce lupio i hteo bi da mi objasnis cije poreklo komunisti gledaju...:mrgreen: Ti si kompletna neznalica...
Pa ono, jes... komunisti nikad nisu diskriminisali, ubijali i slali u koncentracione logore one koji su bili "neprijatelji radne klase"... nikakvo oduzimanje sve imovine...

Oni koju ubiju nekog samo zato što nije pripadnik radničke klase i oni koju ubiju nekog samo zato što nije pripadnik Arijevske rase su isti. Nema razlike.

3)Govorim da cemo vas spasiti od njih,kao sto su oni vasi pederasi iz ll.sv rata Cercil i Ruzvelt molili Staljina da se ukljuci u ll.sv.rat...Istorija ce se ponoviti.
Žao mi je da te razočaram, ali 2SR je završio pre 63 godine
 
Ne,kapitalisticki zapad je tvoj.Nas moze da bude samo komunisticki zapad.S obzirom da on to nikada u potpunosti nije postao,to je vasih ruku delo.Marksove ideje su nadgradjenje sa idejama i istocnih politickih mislilaca -Staljin,Mao,Ho Si Min...tako da je nas i istok...

.
*ебо те Стаљин, да те *ебо, психопато један! :twisted::twisted::twisted:

 
Pogledajte ovaj video klip B&H Srbija i shvaticete kako je Staljin bio jedan human covek koji je lepo 600 000 ljudi pretvorio u pepeo.Ko nije ovakav skot ne mora da se brine da ce u komunizmu dobiti metak u potiljak.

Ovo posebno neka pogledaju demokrate,posto je jelte ukinuta smrtna kazna i omogucena "demokratija"!Vi ste ovo iznedrili,pa snosite posledice.


Sta da se radi kada komunisti moraju ponovo da vas vade iz go*ana...8)

ja sam prošli mesec kupio u jednoj trgovini bedž na kom je slika Josipa Broza Tita:mrgreen:
a piše:
"Tito, vrati se
sve ti je oprošteno"
:lol:
radi fore:P
 
Nisu ni Neonacisti za eliminaciju svih koji ne razmišljaju kao i oni, npr, njima ne smetaju Arapi i Azijati. Oni su za eliminaciju komunističkih ekstremista i Jevreja. :rolleyes:
Pa ono, jes... komunisti nikad nisu diskriminisali, ubijali i slali u koncentracione logore one koji su bili "neprijatelji radne klase"... nikakvo oduzimanje sve imovine...

Oni koju ubiju nekog samo zato što nije pripadnik radničke klase i oni koju ubiju nekog samo zato što nije pripadnik Arijevske rase su isti. Nema razlike.

Žao mi je da te razočaram, ali 2SR je završio pre 63 godine

Meni je jako drago sto diskutujem sa tobom,jer ti kao eksponat liberalnog-kapitalizma najbolje mozes da docaras svo neznanje ovoga sveta,nesavrsenost i kontradiktornost u dijalogu.Dobro je sto postoji forum pa mogu ljudi da se uvere kako je to sto ti propagiras samo ideologija zasnovana na interesu koja ne sadrzi ni malo istine u sebi.

-Nacisti su itekako za eliminisanje svih koji nisu kao oni - ukljucujuci azijate i afrikance.Daj bre idi procitaj neki nacional-socijalisticku knjigu,gledaj neki dokumentarac...prestani da gledas u americki hamburger i da zderes masni pomfrit iz MC Donadsa...:mrgreen:

-Komunisti su oduzimali imovinu samo onim ljudima koji je nisu ni zaradili.Komunisti priznaju licnu imovinu zasnovanu sopstvenim radom,a ne priznaju privatnu imovinu zasnovanu na eksploatisanju radne snage i "zaradjenu" na osnovu tudjeg rada.Komunisti nikada nisu ubili nekoga ako je pripadnih druge klase - jos jedno neznanje.Ubijali su one koji su izvrsavali zlocine da bi sacuvali kapital.Te dve strvari nisu iste.

-ll.sv rat je pravi istorijski primer koji pokazuje SARADNJU kapitalista sa "zlim Staljinom"...:roll: ako je bio zao zasto je morao da se skalpa pakt...?!Kada vam trebaju komunisti za razbijanje fasistickih skupova,onda cete da ih angazujete...Moiram ja tebe da razocaram - ne prodajemo se mi komunisti za lovu kao vi.:D

-
 
*ебо те Стаљин, да те *ебо, психопато један! :twisted::twisted::twisted:


Pun sam argumenata Mito...ne mozes mi nista!!!:mrgreen:

U LAŽI SU KRATKE NOGE!


"Žrtve" komunizma u svetlu istorijskih činjenica

/piše Vanja Kalašnjikov

Preuzeto iz časopisa «Northstarcompass»/

Staljin je umro pre 54 godine, a SSSR nema 16 godina, ali ne jenjava sveopšta kampanja ispiranja mozgova tobožnjim milionskim žrtvama Oktobarske socijalističke revolucije i Staljina.

Nosioci tih kleveta, te lazne demokrate a uistinu prodane duše, koji revnosno prikrivaju zločine imperijalističkih ratova iz perioda posle Drugog svetskog rata u Maleziji, Koreji, Indoneziji, Filipinima, Severnoj Africi, Centralnoj Americi, Vijetnamu, Laosu, Kambodži. Ne treba mnogo istraživati da bi se otkrile prefrigane šape krupnog kapitala.

Vinston Čerčil o Staljinu 28. decembra 1959. godine: «Velika sreća za Rusiju bila je to što je u godinama najtežih iskušenja na njenom čelu bio genije i nepokolebljivi vođa J. V. Staljin.»

_______________

Rezultati anketa u Rusiji govore da više od 70% građana Rusije ima pozitivno mišljenje o Staljinu kao čoveku koji je Rusiju podigao na noge i od nje stvorio svetsku silu i pobednicu nad fašizmom.




Koliko ćemo dugo morati da slušamo njihove laži? Sve dotle dok ih ne budemo raskrinkali!



Pa, hajde da vidimo te izmišljotine sklepane u novinskim izveštajima, knjigama i memoarima. Radi sto boljeg pregleda zaokružiću brojke.



Broj stanovnika Carske Rusije sa Finskom 1913. iznosi 175,099,600.

Od 1913. pa zaključno sa 1993, računska radnja je krajnje jednostavna:



Rusija gubi Finsku, dakle, podvući i oduzeti:

3,000,000

Poljsku

20,000,000

Vojni gubici u II svetskom ratu

4,000,000

i kada sve to oduzmemo, ostaje

147,000,000



A evo da sad osmotrimo jednu od laži kroz prizmu dobijenih istorijski proverenih cifara:



1917. u Rusiji je stradalo 4,000,000

U građanskom ratu: 10,000,000

Glad je zaključno sa 1924. odnela 600,000

========================

Zbir: 14,600,000



147,000,000

-14,600,000

=========================*

132,400,000*



Pa da opet stavimo pod lupu jednu od laži:

žrtve tobožnjih čistki: 10,000,000

žrtve kolektivizacije: 10,000,000

zaključno sa 1929.

=========================

ako od 132,400,000

oduzmemo 20,000,000

=========================

dobijamo: 112.400,000



Ogromne žrtve koje je SSSR podneo da bi oslobodio čovečanstvo od fašističke

pošasti iznose približno 25,000,000

=========================

Što znaci da je 1945. broj stanovnika jedva iznosio: 88,000,000

Poznato je da je u ratu ne samo slab priraštaj stanovništva već i izgledi da deca rođena pod tako teškim uslovima prežive. Zbog toga treba računati unapred s tim faktorom kao zanemarljivim.

Pa kako onda ti lažljivci objašnjavaju podatak da je Sovjetski Savez 1991. uoči svog trenutnog raspada, raspolagao sa 300,000,000 stanovnika ?

Od pobede Oktobarske revolucije koja je uzdrmala svet 1917. godine neprijatelji napretka i socijalizma, plaćenici krupnog kapitala, liju krokodilske suze uveličavajući do besvesti broj Staljinovih "žrtava".

Pa da se na kraju osvrnemo na ovovremenske gulage samozvane prestonice "slobode i demokratije", u Sjedinjenim Američkim državama. Genocid nad domorodačkim stanovništvom, Indijancima, Amerikancima poreklom iz Afrike i td. je blago rečeno užasavajući. Pored toga, prema podacima OUN 200 hiljada Amerikanaca su robijaši a kako su zatvori privatizovani, izdaci su astronomski, da ne pominjemo da nijedna druga zemlja na svetu nema tako visoku stopu zatvorenika.
 

Back
Top