Da li je lose biti ''hladna'' osoba???!!!

angeliva

Početnik
Poruka
5
Zdravo svima...Posto ovde,bar meni, postaje dosadno,evo sveze teme.Za mene kazu da sam hladna osoba,da tesko pokazujem osecanja,a ja ih zapravo vesto skrivam i zadrzavam u sebi...Eh,sad,nekima je to dobro,nekima lose..Umem da povredim,SLUCAJNO!!!!!Posle mi,naravno,biva zao...Dodje mi da se pojedem,ali mi je tesko da se izvinim,pa da me ubijes...Jesam li losa??Mislim da nisam,nadam se...A ostali????
 
Скривање осећања је и добро и лоше... лично сам за показивање осећања најближима, а осталима ништа... што се тиче извињавања то не треба да ти буде проблем ако си свесна да си погрешила... сви ми грешимо... мени се често деси да тако нешто искоментаришем па погодим некога случајно, ал' јбга такав сам... не размишљам унапред... а никад лоше намере немам и то ми је најбитније...
 
Ni jedna stvar u potpunosti nije ni dobra ni loša...Ja sam iskreno poprilično hladnokrvna i to nešto i nije uticalo na moj život....Za razliku od tebe ja ne skrivam osećanja već ih u vezi nekih stvari uopšte i nemam, a u vezi drugih to smatram nepotrebnim izlivom emocija.Ovako sam osoba koja voli da pomogne i koja zna kako to da učini...Tako da ti nisi dobra, ali definitivno nisi ni loša.Prosto si čovek....
 
Mislim da sam prilicno hladna. Umem da budem i drugacija, ali to mi je vec preslo u naviku. Mene uzasno nervira kada neko histerise, vristi ili se smeje da svi to mogu da vide i cuju. Ocajno... Mrzim preterivanja i jednostavno zelim da budem stalozena u svakom trenutku, mada kad nekoga extra poznajem umem da se ponasam blesavo...
 
Axa, da.... divno... so..... chill with spam ;)
Dakle, hladnoca ima po meni i losu i dobru stranu naravno... samo sto za mene dobra ne postoji ;)
Npr. kad vas neko smara, vi samo budite hladni, i on ce da ode :mrgreen:
Ali nije oke, ako ste hladna osoba, pa vam je neko mnooooogo sooper a vi onako hladni... al' evo ja to iz inata tako radim :D
 

Back
Top