Zenski samar - protivzakonito ili ne

velikigodzila

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
366
Bas sam se pitao ako u nekoj situaciji,kazes devojci da je sexy,ili tako nesto sto ona moze da smatra bezobraznim.
I posle toga ti ona udari samar onako dobro te zvizne.

Da li je to protivzakonito?

ps.Devojku nisi ni pipnuo,u najgorem slucaju je samo pitas:Hoces li sex sa mnom ili tako nesto.
 
Bas sam se pitao ako u nekoj situaciji,kazes devojci da je sexy,ili tako nesto sto ona moze da smatra bezobraznim.
I posle toga ti ona udari samar onako dobro te zvizne.

Da li je to protivzakonito?

ps.Devojku nisi ni pipnuo,u najgorem slucaju je samo pitas:Hoces li sex sa mnom ili tako nesto.

Pravi mushkarac je dzentlmen,ima stav i prave(carobne)rijeci...i nema strah od shamara...
 
Pravi muskarac nikada sebi nece dozvoliti da se nadje u situaciji da zena digne ruku na njega jer poseduje inteligenciju koja mu ne dozvoljava blize kontakte sa takvim zenama... to vazi i obrnuto...

Naravno,PRAVI muskarac cita misli i neverovatan je u sexu.

To je neka kombinacija Vidovite Zorke i Supermena

Nadam se da ces jednog dana upoznati takvog :mrgreen:
 
Pravi muskarac nikada sebi nece dozvoliti da se nadje u situaciji da zena digne ruku na njega jer poseduje inteligenciju koja mu ne dozvoljava blize kontakte sa takvim zenama... to vazi i obrnuto...

Imam utisak da je ovo pomalo idealistichka pretpostavka.Svako moze da pogreshi u proceni osobe i kad se sa nadje u takvoj situaciji nikad ne znash kako tjesh impulsivno odreagovati.

Inache,slazem se.A i znam da se mushki deo foruma ne podrzava sledetji stav: mushko nikada i nikako ne bi smelo da udari zensko dok je obrnut sluchaj u odredjenim situacijama opravdan.
Opet,kazem,trebalo bi da bude tako.
Malo sam konfuzna al' ko razume-shvatitje:)
 
Bas sam se pitao ako u nekoj situaciji,kazes devojci da je sexy,ili tako nesto sto ona moze da smatra bezobraznim.
I posle toga ti ona udari samar onako dobro te zvizne.

Da li je to protivzakonito?

ps.Devojku nisi ni pipnuo,u najgorem slucaju je samo pitas:Hoces li sex sa mnom ili tako nesto.

jasta more, provociraj je da te udari a posle je tuzi... izvuci i ti neku kintu od zena bre :lol::lol::mrgreen::mrgreen:
 

Back
Top