ДРУГА РУНДА ;Тијанић & LDP

opšte dobro

Poznat
Banovan
Poruka
9.647
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=04&dd=27&nav_id=296019
Novi incident LDP-Tijanić
27. april 2008. | 16:31 -> 18:43 | Izvor: B92, Beta
Beograd -- Član izbornog štaba LDP-a na Voždovcu Robert Tomaš optužio direktora RTS-a Aleksandra Tijanića da ga je fizički napao nakon verbalnog duela u blizini beogradske Autokomande.


Није ми јасно зашто после једног сличног догађаја пре извесног времена имамо данас репризу истог.Да ли је то опет у склопу предизборног маркетинга:?:или је ту неко мазохиста.:roll:
 
pa sta je promenio 5. oktobar?
Kostunjavi je na vlasti a jos gori je od cobija
sto se mene tice, nema promene, samo ono sto mora da usledi skidanjem embarga
a to nije delo nasih vec ne-delanje stranaca
ako se ovako bude zivelo i dalje onda nema izbora
otici cemo svi odavde, siguran sam
ko krene zadnji neka ugasi svetlo :(
 
5.okotobar nije promenio nista ....sve je isto samo njega nema
a nisam optimista i za 12.maj

opet ce biti muljanja..mesec ili dva dok sastave vladu pa podela resora(fotelja) i posle SvePoStarom

optuzivace jedni druge za neke greske ....radikali najveca opoziciona stranka i "dezurni borci" protiv korupcije ....a Ceda ko Ceda galama.blamaza ....vec vidjeno....nov insajder o nekim aferama....nista novo
 
Tijanić nije po volji 90% građana Srbije i svi bi mu oni rado videli leđa. Šta uopšte tako nevaspitan čovek traži u direktorskoj fotelji RTS-a? Sećam se prošle godine kad je u jednoj emisiji na RTS rekao za menadžera Marije Šerifović da mu samo fale duge uši da bi ličio na magarca, a onda zveknuo pesnicom o sto iz sve isnage i rekao - "Jao muva! Ubio sam je!" - a jadna Nataša Miljković poskočila od straha. Takav čovek nije ni za štalu.
 
Tijanić nije po volji 90% građana Srbije i svi bi mu oni rado videli leđa. Šta uopšte tako nevaspitan čovek traži u direktorskoj fotelji RTS-a? Sećam se prošle godine kad je u jednoj emisiji na RTS rekao za menadžera Marije Šerifović da mu samo fale duge uši da bi ličio na magarca, a onda zveknuo pesnicom o sto iz sve isnage i rekao - "Jao muva! Ubio sam je!" - a jadna Nataša Miljković poskočila od straha. Takav čovek nije ni za štalu.

Nije Natasa Miljkovic, vec Olivera Kovacevic.
Ima Tijanic velikih mana i svojih "bisera", ali ima i dobre poteze, i otkud ti to da 90% ljudi ne voli Tijanica? Pa moja baba u selu i ne zna ko je direktor RTS-a, ne zna ni sta je RTS, a seljaka je u vovj zemlji 45%, zar ne?
 
Nije Natasa Miljkovic, vec Olivera Kovacevic.
Ima Tijanic velikih mana i svojih "bisera", ali ima i dobre poteze, i otkud ti to da 90% ljudi ne voli Tijanica? Pa moja baba u selu i ne zna ko je direktor RTS-a, ne zna ni sta je RTS, a seljaka je u vovj zemlji 45%, zar ne?

Tačno, Olivera Kovačević. Sad sam se setio. Nisu to biseri za državnu televiziju, no za "Kursadžije". Izvalio sam ono sa 90%, ali tvrdim da ga većina ne podnosi organski. Čovek je sav antipatičan sa onom kockastom glavom, "otmenim" držanjem i kočijaškim rečnikom.
 

Back
Top