Запад према Србији има исти однос као пред први светски рат

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Слобода

Primećen član
Banovan
Poruka
733
Кад је Гаврило убио Фердинанда због тешке дискриминације и понижавања што су Срби трпели од окупатора. Све Српске продавнице су уништене и 200 Срба је убијено у Сарајеву одмах након убиства окупатора Фердинанда. Запад је знао шта су аустријанци наумили да раде Србима, и на то су похвално одговорили. Енглеска је рекла да би најбоље било ако би се Србија могла одвести на сред океана и потопити. Блажи тон нису имали друге западно европске земље.

Једини који је стао на страну Срба је био руски цар, који је рекао да се братској Србији мора помоћи и да ако треба Русија ће ући у рат због свог братског народа.
Руски цар је рекао да прекида све односе са француском ако не помогне Србима.
Грех је да човеку који нам је једини помогао, да њему не подигнемо споменик. Французима је подигнут.

Аустријанци су силовали Српкиње, Србе на крст закуцивали. После рата Срби су све
тешке ратне злочинце пустили кући. Од запада је добио похвалу што им није судио.

Данас запад каже да је најбоље ако Србија нестане. Русију пљују и називају фашистима, док јој нож у леђа забадају помоћу олигараца и натоа.

Потресни документарац о зликовачком односу запада према Русији и Србији:
http://en.sevenload.com/videos/t6056ap-About-ww1-and-the-genocide-on-the-Serbian-people
 
tebra, pogresno si ukapirao, ali to ni malo ne iznenadjuje :lol:
Jbte, zivoti su vam bazirani na totalnom bull shitu

Шта је лаж? Хајде аргументима да видим шта имате казати осим небулоза, којих сте пуни. За документарац који је Discovery Channel правио кажете да је Спц и Срс правио.
 
Немој тражити немогуће од србомрзаца. Документарац је радио Discovery Channel.

Ogranicen si, ali opet, nista neobicno. Ja ne mogu da mrzim cele narode. Mogu da mrzim ljude sa imenom i prezimenom. Ali tesko ces ti to ukapirati za zivota svoga.
 
Ogranicen si, ali opet, nista neobicno. Ja ne mogu da mrzim cele narode. Mogu da mrzim ljude sa imenom i prezimenom. Ali tesko ces ti to ukapirati za zivota svoga.

Ја нисам написао да их мрзим, него да са антисрпским западом нема будућности за Србе. Ви хоћете да верујемо у ваше лажи како нас Србе запад поштује. Пуни сте мржње према Србима и Русима. Чанак каже да Србија никад није била самостална и пљује по Српству. Говори су му као да их је холбрук писао.
 
Ви хоћете да верујемо у ваше лажи како нас Србе запад поштује. Пуни сте мржње према Србима и Русима.

Eto, ja rekao da neces ukapirati. Ne mrzim niti jedan ceo narod. Iz toga moze jedino da proistekne da ne mrzim niti Srbe, niti Ruse. Vi, on the other hand, mrzite Albance, Hrvate, Bosnjake, Madjare i ceo zapadni svet. Evo, dize mi se pritisak kada pisem o majmunima koji su tu u tom obliku zaglavili u evoluciji.
 
Eto, ja rekao da neces ukapirati. Ne mrzim niti jedan ceo narod. Iz toga moze jedino da proistekne da ne mrzim niti Srbe, niti Ruse. Vi, on the other hand, mrzite Albance, Hrvate, Bosnjake, Madjare i ceo zapadni svet. Evo, dize mi se pritisak kada pisem o majmunima koji su tu u tom obliku zaglavili u evoluciji.

Бошњаци ко су они? Када су настали? Ко су онда Срби у Босни, и кад су они дошли тамо, пре или после бошњака?

Хрвати, када су они настали? Јел није цела Далмација била са 90% Срба пре другог светског рата? Није ли Павелић био Србин који се покатоличио?

Када су шиптари били добронамерни према Србима, и када су дошли на Балкан?

Опет приписујеш мени оно чега сте ви пуни. Ви стално нама Србима хоћете да накачите да смо геноцидан народ. Највеће етничко чишчење у Европи после другог светског рата Олују, сте ви похвалили. Ви кажете да је запад цивилизован и да нам хоће помоћи. Пуни сте лажи и мржње према Русима и Србима.
 
Бошњаци ко су они? Када су настали? Ко су онда Срби у Босни, и кад су они дошли тамо, пре или после бошњака?

Хрвати, када су они настали? Јел није цела Далмација била са 90% Срба пре другог светског рата? Није ли Павелић био Србин који се покатоличио?

Када су шиптари били добронамерни према Србима, и када су дошли на Балкан?

Опет приписујеш мени оно чега сте ви пуни. Ви стално нама Србима хоћете да накачите да смо геноцидан народ. Највеће етничко чишчење у Европи после другог светског рата Олују, сте ви похвалили. Ви кажете да је запад цивилизован и да нам хоће помоћи. Пуни сте лажи и мржње према Русима и Србима.

Vi fasisti ne kontate bas. Bosnjaci su svi oni koji se tako izjasne zaostali covece.Prosipas ovde hejt i ostajes na ovom smrdljivom forumu, a u zatvoru treba da si.

I kojima to vama? Ma kakav zatvor, posebno odeljenje bre samo za vas. Narod ne moze da bude genocidan pa iz toga sledi ni da mi nismo genocidni. Oces ukapirati vec jednom? Znam da je tesko sa tako malim mozgom, al' se potrudi malo.
 
Vi fasisti ne kontate bas. Bosnjaci su svi oni koji se tako izjasne zaostali covece.Prosipas ovde hejt i ostajes na ovom smrdljivom forumu, a u zatvoru treba da si.

I kojima to vama? Ma kakav zatvor, posebno odeljenje bre samo za vas. Narod ne moze da bude genocidan pa iz toga sledi ni da mi nismo genocidni. Oces ukapirati vec jednom? Znam da je tesko sa tako malim mozgom, al' se potrudi malo.

Фашисти сте ви. Мора да је вама фашистима много тешко кад нас Србе не можете да шаљете на Голи Оток. Чанак и Дулић су похвалили усташку војску и попљували Србе. Ви просипате мржњу према Србима и Русима. Ви сте фашисти заостали, који сте пуни мржње за Србе и Русе.

Кад су кандићка и вучо причали о геноциду над Србима? Где су западњаци, хрвати и муслимани који су тешки ратни злочинци?

Ваш фашиста Чанак је рекао 1992 да Срби преко Дрине не сме да приме помоћ од Србије.
 
Фашисти сте ви. Мора да је вама фашистима много тешко кад нас Србе не можете да шаљете на Голи Оток. Чанак и Дулић су похвалили усташку војску и попљували Србе. Ви просипате мржњу према Србима и Русима. Ви сте фашисти заостали, који сте пуни мржње за Србе и Русе.

Кад су кандићка и вучо причали о геноциду над Србима? Где су западњаци, хрвати и муслимани који су тешки ратни злочинци?

Ваш фашиста Чанак је рекао 1992 да Срби преко Дрине не сме да приме помоћ од Србије.

Ovo je bio nevorovatno zaostao post, kao da sam se vratio u 90-te.

Samo da ti kazem, Kandicka konstantno dostavlja dokaze o zlocinima nad Srbima onome ko je nadlezan da te zlocine procesuira. LDP je prosledio najvise dokaza o zlocinima Haradinaja, ali i ostalih.. I jedno 100-ti si koji mi odredjuje nacionalnost. Na isti kalup nasadjeni.
 
Ovo je bio nevorovatno zaostao post, kao da sam se vratio u 90-te.

Samo da ti kazem, Kandicka konstantno dostavlja dokaze o zlocinima nad Srbima onome ko je nadlezan da te zlocine procesuira. LDP je prosledio najvise dokaza o zlocinima Haradinaja, ali i ostalih.. I jedno 100-ti si koji mi odredjuje nacionalnost. Na isti kalup nasadjeni.

Заостао није. Исти третман имају Срби данас као и пред први светски рат. Лдп Кандићка и Вучо констатно достављали доказе о злочинима над Србима
happy0032.gif
 
Ovo je bio nevorovatno zaostao post, kao da sam se vratio u 90-te.

Samo da ti kazem, Kandicka konstantno dostavlja dokaze o zlocinima nad Srbima onome ko je nadlezan da te zlocine procesuira. LDP je prosledio najvise dokaza o zlocinima Haradinaja, ali i ostalih.. I jedno 100-ti si koji mi odredjuje nacionalnost. Na isti kalup nasadjeni.

Zato je dotični i oslobođen...
 
Заостао није. Исти третман имају Срби данас као и пред први светски рат. Лдп Кандићка и Вучо констатно достављали доказе о злочинима над Србима
happy0032.gif

Mani se, 90-te su prosle, a ti se zaglavio u vremenu. A da ti mozak nije ispran cuo bi to da je LDP, Batic tacnje, itekako pomogao u istrazi protiv Haradinaja. Ali kako to cutu kada su vas programirali da cujete sta njima odgovara.
 
Samo da ti kazem, Kandicka konstantno dostavlja dokaze o zlocinima nad Srbima onome ko je nadlezan da te zlocine procesuira. LDP je prosledio najvise dokaza o zlocinima Haradinaja, ali i ostalih.. I jedno 100-ti si koji mi odredjuje nacionalnost. Na isti kalup nasadjeni.
zato su Naser i Ramus na slobodi.........:evil:
dobro vi dostavljate dokaze..;)

samo tako nastavite i za Gotovinu.......

ŠIRI DALJE
 
Ovo je bio nevorovatno zaostao post, kao da sam se vratio u 90-te.

Samo da ti kazem, Kandicka konstantno dostavlja dokaze o zlocinima nad Srbima onome ko je nadlezan da te zlocine procesuira. LDP je prosledio najvise dokaza o zlocinima Haradinaja, ali i ostalih.. I jedno 100-ti si koji mi odredjuje nacionalnost. Na isti kalup nasadjeni.

Ovo je najveca budalastina koju sam procitao na ovom forumu!!!:shock:!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top