Dno dna

e meni su isto zakacili ****** iz gej17+ neke nebuloze na kvaku od stana. ja jesam mozda janpi nocas al sam sve to uredno zguzvao i odlozio u obliznju kantu za smece. mislim stvarno su dno dna, ja jesam za radikale al radikali me nikad nisu spamovali nekim pamfletima i glupostima za razliku od demokrata.
 
Slali su mi sms-ove pred svake izbore, očekujem ih i sad, upravo zato što nisam njihov glasač. Budi bar malo objektivan. Ja sam se objektivno izrazio i o DS i o SRS.
 
ne znam u mom mestu radikali nisu napravili nikad nikakvu kampanju. bar ne da sam ja video.

dok demokrate nonstop bombarduju ljude sa flajerima i pamfletima...
 
Sve ok, predizborna kampanja trtemrte...ali OVO.....

sranjeex5.jpg

Стварно ДНО ДНА - јеси ли сигуран да није нека монтажа... ипак не могу да верујем...
 
nije montaza, ta kesica mi i dalje stoji u kuhinji :)

Основа библијске приче говори о црвеним јајима - а ови јадници ЖУТИ немају на слици ни једно црвено, али имају плава и ЖУТААААААААА нормално...:lol::lol::lol:
 
Sve ok, predizborna kampanja trtemrte...ali OVO.....

sranjeex5.jpg

sta vam je ovde dno dna?
mislim dal' ce na kesici pisati blic, domestos, evropska srbija...svejedno je. to isto pise i na hemijskama, chashama, bilbordima, qrcupalcu....
sta, boja za jaja je sveta, pa ne treba tu?
proizvod ko proizvod. kampanja ko kampanja
 
Основа библијске приче говори о црвеним јајима - а ови јадници ЖУТИ немају на слици ни једно црвено, али имају плава и ЖУТААААААААА нормално...:lol::lol::lol:

Epa pogresio si - nigde u Bibliji nepise o crvenim jajima, bar u Jevandjeljima ne!
To je samo simbol radosti (crveno) i obnavljanja zivota (jaje).
No u svakom slucaju konstatacija stoji da jaje treba da bude crveno da bi imalo punu simboliku, a sve ostale boje odraz su kica i zaostalo je iz komunistickih vremena, kada je sve bilo "moguce".
 

Back
Top