Dno dna

politicki nepismeni,a i naravno pravopisno nepismeni,kako ce da glasaju ako ne mogu da procitaju izborni listic...

pa dobro nisam mislio na ono potpis sa prst nego mislim imaju mlogi osnovnu skolu znaju da citaju i po tebe su pismeni al eto usras.e motku vec nekoliko puta na izbori. za ovi doktori i profesori jasno mi je.glasaju uvek za vlast da ne izgube poso.
 
Na trulom zapadu se ljudi sem praktikovanjem patriotizma i uvežbavanjem uskršnjeg predizbornog, političkog marketinga bave i prijatnim stvarima, npr. putovanjima, odoh da se pakujem.
S farbom ili ne, treba glasati za evropsku Srbiju,umesto za zatvaranje ionako zatvorene zemlje.

Svratiću kasnije da vidim šta bi od te obećane teme, sveopšte dobro...
 
Na trulom zapadu se ljudi sem praktikovanjem patriotizma i uvežbavanjem uskršnjeg predizbornog, političkog marketinga bave i prijatnim stvarima, npr. putovanjima, odoh da se pakujem.
S farbom ili ne, treba glasati za evropsku Srbiju,umesto za zatvaranje ionako zatvorene zemlje.

Svratiću kasnije da vidim šta bi od te obećane teme, sveopšte dobro...

ajd sretan ti put za vikend u nedelju popodne.
 
ceda-1.jpg

Monika, ja sam za tebe Bil...
 
Pa glupavo jeste...:lol: Ali ne vidim da su iole "inventivnije" ni ostale stranke u predizbornoj kampanji. Ili pljuju po političkim oponentima ili obećavaju kule i gradove. Već viđeno toliko puta.... Ko još gleda politički marketing? Kome će uopšte njihovi reklamni spotovi i slogani promeniti politički stav? Bitno je da su marketinške agencije zgrnule lovu za ovako "genijalne" bisere poput farbe za jaja ili deljenja jaja... svejedno.

malio jeste naivno, ali narod lepo kaze, poklonu se ne gleda u zube.
ps. a neki nikad zadovoljni
 
malio jeste naivno, ali narod lepo kaze, poklonu se ne gleda u zube.
ps. a neki nikad zadovoljni

TA sam! :lol:
Ma, Ademe, mene nervira činjenica da se svako, sve i svašta koristi u političke svrhe. Posebno me, recimo, iritira zloupotreba deca u političkom marketingu. Da ne pričam da je nekima dovoljno da u predizbornoj kampanji poture mlada, lepa i nasmejana lica (svi srećni i zadovoljni :roll:) ili javne ličnosti (glumce, pisce, sportiste... ). Valjda je to povlađivanje širokim narodnim masama. Identifikuj se sa ličnostima iz spota pa ćeš imati happy life forever... pod uslovom da glasaš za tu stranku.
 
Sve ok, predizborna kampanja trtemrte...ali OVO.....

sranjeex5.jpg
:lol: zasu,meni je bas trulo koriscenje svega i svacega za politicki marketing,svako malo osvane neki brilijantan gest ili izjava od strane nadasve kreativnih politicara :lol:

bas bih volela da BG5 prokomentarise ovo :lol: mislim uvek ima genijalna objasnjena :)
 
Vjerojatno si mislil karminom. Kak si zlocest, nije cudo sto te pola foruma "turilo" na kubik, hocu rec na ignore.


:rotf: :rotf: :rotf: :worth: :worth: :worth: :worth: :worth: :super:

dobar si .......slatko me nasmeja ...a kako da odreagujem kada je juce poslanica patrijarha bez ikakvog predznaka da je iz DSS-NS i SRS proglasena "prljavim" pamfletom a ovi stampaju boju sa oznakom stranke.....

sve stranke koriste sve u predizbornoj kampanji i crkva je uvek dobro dosla ..svaki njen cin i potez jer je ipak institucija koja okuplja znacajnu kolicinu pristalica.....ali kada nije i interesima nekih ..isti to pljuju i opovrgavaju a drugi se hvale i to je to ....
 
stiglo mi na ulazna vrata :)
zakačili uredno za kvaku.

kesa G17+, unutra hiljadu pamfleta sa programom DSa, farba za jaja i olovka 'za evropsku Srbiju'
njom ću da glasam :) :) :) :)

a jel kod vas dopušteno nositi promiđbeni materijal na izbore?

kod nas zabranjeno ...a ako se desi da na penkali piše naziv neke stranke ista se mora ukloniti;)
 

Back
Top