MOJ NAJVECI BLAM JE...

Miss_007

Poznat
Poruka
7.606
Ja licno imam mnogo blamova (sigurno ih imate i vi)...:heart: Moj najveci blam je kad sam na kasi u prodavnici pokusala da ukradem zvaku (to je bio prvi i poslednji put). Zena iza mene me je videla i odrzala mi lekciju kako to uopste nije lepo... Nikad vise nisam usla u tu prodavnicu.:heart:
 
Au ja i moji blamovi..........Stvarno ih je mnoooogo....Naprimer kada sam se prvi put upoznavala sa jednim deckom.Ovo prvi put se odnosi na to da sam se uopšte upoznavala sa bilo kojim dečkom.I ja sam se toliko oduzela bila da me je čovek jedno dva tri puta pitao što sam se uplašila.....Setiću se ja još nečega već...
 
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja sam se pre neki dan izblamirala za medalju...

rodjendan sestre mog dechka, nas dvoje u sobi. Tek upada nam neki lik, frka, upada gomila, okej, mi smo manje-vishe sredjeni, svi odlaze svojim poslom (neam pojma ni shto su upali :S) i ostaje njegov najbolji drug u sobi da popushi jednu. Moj dechko izlazi, taj drugar i ja prichamo neshto, tek cje on meni ''E, otkopchan ti shlic...'' blushblushblushblush... i josh mi se izvinjavao, kao, bolje da mi je on rekao nego neko drugi, pa on to iz najbolje namere... a ja crveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeena.... :oops:
 
Za vreme matematike me jedna dijabola lupi po glavi.
I ja shta da radim lupim i ja njega .Al me videla matematicarka pa mi kaze:"Tako Stefane sledeci put jace"
Imam josh jedan
Ulazi matematicarka a ja jedem chips i ne prestajem i vidi me ona i kaze :"Ako ako samo ti jedi "
A ja:"Jel ocete"
 
nije bash neki blam, ali sve jedno ja sam pocrvenela...
...shetala sam se sa drugaricama oko shkolskog dok je neparna smena bila u shkoli, i jedan ganci je svo vreme nama neshto dobacivao da mu dam broj, ovo,ono... i svo vreme je isho za nama... i na kraju ushao on u shkolu i stoji na prozoru i kazhe mi ''ej ti plavusho u sa repitjima, otjesh da se shetamo??!'', a ja se onako proderem na sav glas ''jeeeeebi seeee!!!''.... kad okrenem se, a ono svi bulje u mene...
 
Bila neka guzva na hodniku u skoli i dolazim ti ja s' ledja nekoj ribi misleci da je moja...uhvatim je za guzu i kao pa gde si???---u jb.t izvini... tup padne samarcina...ceo hodnik u mene gleda a ja samo "greska ljudi"... bruka ne znam ni ko mi je riba, bruka za Srbiju...
shibby
 
Baš mi se desio prošle nedelje...
Prolazim ulicom,a tu stoji nekoliko extra frajera...svi se okreću zamnom.Dolazim kući i sestra mi kaže šta ti je to belo po farmerkama.Skidam farmerke,a cela ''pozadina'' umazana nekom kredom...
Neću više nikad da sedim na klupama.
 
Pogodila sam babu jabukom u glavu, slučajno....Nije bila moja baba....Žena je pala, a onda ustala i počela da se dernja nešto u stilu kako bi bilo da ja tebe udarim jabukom u glavu i držala je tu jabuku u ruci i mlatila sa njom tamo-amo.Čuli su je u radijusu od 5 km....
 
Jaaaaoooo,blamovi...xaxa...
Bila sam na probi...i poshto je moja grupa samo zenski sastav skroz smo opushtene...ali su nam se pridruzila i dva momka...
I proba se zavrshila,svi izlazimo napolje...kad ja osetim neku ruku na ledjima uhvatim tu ruku i kazem ''Tamara ajd samnom u WC',mora da pishkim... '.
E onda sam shvatila da je to neka veeelika ruka....okrenuh se i shvatih da je to...Zoran,novi dechko u grupi....
On je pocheo da se smeje a ja sam ga gledala kao tele u sharena vrata... :whistling:
 
Uf...ja sam se XXXX puta blamirala,seticu se...

Kada se zavrshio koncert na kom sam ja igrala (folklor) i jedan moj poznanik igra u kudu koji nam je bio gost... Ja sam bila ubedjena da je on igrao i sve vreme pricham njegovim matorcima kako on extra igra da bi mi mother posle rekla da je on sedeo u publici sve vreme. :shock: :oops:
 
Kod nas u shkoli su menjali vrata u WC-u i prvo promenuli dechacima,a mi smo bile bez vrata 5 dana...Logichno je da prvo nama promene...ali ajd...i ja sam morala da menjam ribicama vodu (chitaj uloshke) i udem sa drugaricom u mushki WC...i nas dve izlazimo kad ulazi moj drug iz razreda unutra i kaze meni: '"Nale da nisi malo promashila vrata...'' :lol: Naravno ulazim ja sledeci chas u uchionicu kad pita mene drug iz klupe: ''I chiji su WCi lepshi,vashi ili nashi?'' Eto kako Milan chuva moje tajne... :lol:
 
To mi ne lici na blam, to kad si uhvatila Zorana za ruku. To mi lici na okidac, uhvatila si Zorana za ruku i to si mu rekla i onda ces videti dalje sta ce da se desava. Nije to blam. To je samo neobicno.

Xaxa,nisi bila tu da to gledash. Posle onog mog ''...moram da pishkim...'' on je pocheo da se smeje,a ja se ukamenila,gledam u njega i ne verujem...mis'im...
Ajd isprichaj nam neki svoj blam...
 

Back
Top