Velika sahovska tabla ~ Z. Bzezinski

Truman

Elita
Poruka
22.709
Je l citao neko ovu knjigu Zbignjeva Bzezinskog i koji su utisci? Ja sam za nju cuo pre dosta vremena jer je neko pisao o njoj kao o knjizi u kojoj se gotovo prorocki navode buduci dogadjaji. Juce sam dovrsio citanje iste i video da tu ne pise nista od toga. Pise samo da bi EU i NATO trebalo da se sire ( a knjiga je pisana '96 ili '97) sto nije bilo tesko predvideti. Ono sto je zanimljivo je njegova analiza odnosa sila na toj evroazijskoj sahovskoj tabli, ali kao da ni tu nije previse iskren - kao da ne otkriva prave motive ( po gotovu SAD-a ). Takodje, u trenutku pisanja knjige nema ni naznake da je pomislio da ce Rusija napredovati kao sto jeste ( pogotovu da se pojavi neko kao Putin ). I je l tacno to sto sam citao iz drugih izvora da Bzezinski vazi za velikog Rusofoba i Srbovoba? I zna li nesto koja je njegova pozicija trenutno? On inace vazi za "vladara iz senke" i jednog od najmocnijih kreatora politike Novog svetskog poretka. Pisite o knjizi, o njemu...
 
Ono sto je zanimljivo je njegova analiza odnosa sila na toj evroazijskoj sahovskoj tabli

00000000og4.jpg
 
Bzezinski je Poljskog porekla a mrznja Poljaka prema Rusima je poznata.
Slabe bi bile te njegove teorije da zidovski kapital(Rotshild,Rokefeler itd.) ne stoji iza njega i
njemu slicnih(Kisindzer).
Trenutno je u izbornom stabu Baraka Obame(savetnik).
Inace je clan trilaterale,bilderbergera,kluba 300,iluminata...............................
 
Bzezinski je Poljskog porekla a mrznja Poljaka prema Rusima je poznata.
Slabe bi bile te njegove teorije da zidovski kapital(Rotshild,Rokefeler itd.) ne stoji iza njega i
njemu slicnih(Kisindzer).
Trenutno je u izbornom stabu Baraka Obame(savetnik).
Inace je clan trilaterale,bilderbergera,kluba 300,iluminata...............................

Je l ovo sigurno? Onda ili Barak nije to zasta se predstavlja ili ce da radi zavera - kad ga izaberu za predsednika i kad se desi neko njesra on ce biti optuzen i smaknut.
 
Ovu temu sam otvorio da bi ljudi davali svoja misljenja o knjizi i coveku. A pitanja sam postavio u uvodnom postu. Izmedju, ostalom zanima me koliko je doticni bio iskren pri pisanju knjige ( nahvalio SAD ) i da li je tacno da je rusofob i srbofob.

Pijatelju tu je u ulozi VLAST , MOC i NOVAC a tu nema mesta za sentimentalne
izlive mrznje i ljubavi?!
Iskren isto tako ne moze da bude zbog gore navedenog.
Covek pise ono sto se (izmedju ostalog) dogovorilo na tajnim sastancima.
Knjigom se salje poruka odredjenoj grupi koja opet uzvraca sa drugom knjigom ili
intervjuom za neki ugledni casopis.Ta igra se igra vec duze vreme.Posle se posalju predsednici drzava ili vlada da usaglase stavove a to se opet zove "bilateralni odnosi".
 
Bzezinski je bio savetnik za nacionalnu bezbednost predsednika Kartera,inace on je iz porodice starog poljskog crnog plemstva. Nisam citao tu njegovu knjigu sto si je naveo u temi ali sam citao njegovu knjigu
The Technotronic Era (nisam siguran da je prevedena na nas jezik ) inace knjiga govori o potrebi kontrole ljudskog uma, uspostavljanju kontrole nad svim ljudima itd., na veoma monstruozan nacin. Ima mnogo dobrih knjiga na temu novog svetskog poretka koje pominju i njegovu veoma zapazenu ulogu u proteklim zbivanjima u svetu.
Nemoj da se zanosis ko god bude pobedio na predsednickim izborima u Americi politika se nece promeniti jer je predsednik u sustini samo marioneta.
 
Pijatelju tu je u ulozi VLAST , MOC i NOVAC a tu nema mesta za sentimentalne
izlive mrznje i ljubavi?!
Iskren isto tako ne moze da bude zbog gore navedenog.
Covek pise ono sto se (izmedju ostalog) dogovorilo na tajnim sastancima.
Knjigom se salje poruka odredjenoj grupi koja opet uzvraca sa drugom knjigom ili
intervjuom za neki ugledni casopis.Ta igra se igra vec duze vreme.Posle se posalju predsednici drzava ili vlada da usaglase stavove a to se opet zove "bilateralni odnosi".

Ово је 100% тачно.
 
Bzezinski je Poljskog porekla a mrznja Poljaka prema Rusima je poznata.
Slabe bi bile te njegove teorije da zidovski kapital(Rotshild,Rokefeler itd.) ne stoji iza njega i
njemu slicnih(Kisindzer).
Trenutno je u izbornom stabu Baraka Obame(savetnik).
Inace je clan trilaterale,bilderbergera,kluba 300,iluminata...............................

Ма није Пољак, лично их ни ја не симпатишем, али немој да грешиш душу.
Човек је пољски Јеврејин.
Радио је и као саветник за Трилатералну комисију и био је члан Билдебершке групе...... управу си, иста организација јесте продужена рука илумината само у модерном добу.

Породице Ротшилд у Европи и Рокфелери у Америци су истакнути депутати при Трилатералној комисији.
 
Ako su scenariji u pitanju bilo ih je (1980. analiza suzbenika cije objavljeno kao knjiga,da ce se varsavski pakt raspadati u krugovima, prvo katolicke zemlje i dalje redom, gde smo mi inase okruzenje zadnje i najjeftinije),
i bice ih, npr da nuklearni sukob pocinje izmedju Pakistana i Indije 201*(ne secam se 2010 ili 2015).

Ne slusaj `ih` nego ih gledaj sta rade.
 
Je l citao neko ovu knjigu Zbignjeva Bzezinskog i koji su utisci? Ja sam za nju cuo pre dosta vremena jer je neko pisao o njoj kao o knjizi u kojoj se gotovo prorocki navode buduci dogadjaji. Juce sam dovrsio citanje iste i video da tu ne pise nista od toga. Pise samo da bi EU i NATO trebalo da se sire ( a knjiga je pisana '96 ili '97) sto nije bilo tesko predvideti. Ono sto je zanimljivo je njegova analiza odnosa sila na toj evroazijskoj sahovskoj tabli, ali kao da ni tu nije previse iskren - kao da ne otkriva prave motive ( po gotovu SAD-a ). Takodje, u trenutku pisanja knjige nema ni naznake da je pomislio da ce Rusija napredovati kao sto jeste ( pogotovu da se pojavi neko kao Putin ). I je l tacno to sto sam citao iz drugih izvora da Bzezinski vazi za velikog Rusofoba i Srbovoba? I zna li nesto koja je njegova pozicija trenutno? On inace vazi za "vladara iz senke" i jednog od najmocnijih kreatora politike Novog svetskog poretka. Pisite o knjizi, o njemu...
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ ИЗ МЕРТВИХ СМЕРТИЈУ СМЕРТ ПОПРАВ И СУШЧИМ ВО ГРОБЈЕХ ЖИВОТ ДАРОВАВ.

Па ја сам је читао, али човек пише много неповазаних ствари, као и све што раде људи његове феле..тј.продаје маглу..
 

Back
Top