Dinkiceva politicka prevara: akcije nece vredeti vise od 300 eura

Markowac

Iskusan
Banovan
Poruka
6.213
AKCIJE VREDE OKO 300 EVRA

Ekonomski analiticar Branko Pavlović je istakao da vrednost akcija neće biti ni blizu hiljadu evra, bez obzira na to da li će biti evropskih integracija ili ne.
- Dinkić je doneo nezakonitu uredbu, po kojoj građani koji su već ostvarili pravo na takozvane bezvredne akcije mogu da ih zamene za akcije javnih preduzeća. I njih ima nekoliko stotina hiljada. To znači da se automatski povećava broj ljudi koji ostvaruju pravo na besplatne akcije, a samim tim povećava se i njihova vrednost. I pre ovoga akcije su vredele 400-450 evra, a pod ovim okolnostima njihova vrednost će biti oko 300 evra - objasnio je Pavlović.
 
AKCIJE VREDE OKO 300 EVRA

Ekonomski analiticar Branko Pavlović je istakao da vrednost akcija neće biti ni blizu hiljadu evra, bez obzira na to da li će biti evropskih integracija ili ne.
- Dinkić je doneo nezakonitu uredbu, po kojoj građani koji su već ostvarili pravo na takozvane bezvredne akcije mogu da ih zamene za akcije javnih preduzeća. I njih ima nekoliko stotina hiljada. To znači da se automatski povećava broj ljudi koji ostvaruju pravo na besplatne akcije, a samim tim povećava se i njihova vrednost. I pre ovoga akcije su vredele 400-450 evra, a pod ovim okolnostima njihova vrednost će biti oko 300 evra - objasnio je Pavlović.

Jerry, opet ti o akcijama:D
I opat udružen sa Brankom Pavlovićom, čuvenim savetnikom akcionara BIP-a:mrgreen: Savetovao je mučenike da ne prodaju ispod 800-1000 dinara(kada je cena bila 400-500 dinara). Od tada se cena sroljala na današnjih 130:lol:

Isren da budem, više bih verovao tebi tvojim procentima nego njemu.
A znaš i sam kakav si sa procentima:lol:
 
300e?
malo li je na ovu skupocu.....

kome se ne svidja, moze da mi prepise akcije.
ja se necu zaliti.

e136.gif
 

Back
Top