Petnica

Gotov je i vezbovni seminar i moram da priznam da su se odlicno snasli u uslovima u kojima smo radili. Sa nama su bili stariji biolozi i hemicari, koji su ostalli da zavrse svoje projekte, a bilo je dobrih projekata tu...sve je jos u izgradnji,mada napreduju.Juce je uvedena struja na bioloski sprat u labi,kafic je otvoren,basta sa klupicama sredjena.Doduse pecurke jos nisu postavljene,ali dobro.Sve u svemu,seminar je bio 10 puta tezi, ali 50 puta zabavniji nego zimski....sad samo ostaje da cekam poziv za jesenji i da razmisljam o projektu...:) i da se naspavam naravno....
 
Moze li mi neko odgovoriti kakav je seminar bihemije u petnici? Mislim tezina, nivo predznanja koji je potreban... :D :) Hvala unapred... Volela bih a iem, pa da znam sta da ocekujem... Ukoliko buem primljena naravnoz:lol: z:poz:
 
primljena sam na psihologilu..idem prvi put...na zimski semestar..molim uputstva..detaljnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :worth:
kada ćemo dobiti poziv...ili neko obaveštenje iz Petnice?
 
Da li je iko posetio ovu istrazivacku stanicu?Zanimaju me iskustva onih koji su bili na jednom seminaru i nisu uspeli da prodju dalje.Kolika je verovatnoca da ce me pozvati ponovo ako se prijavim?
Zdravo, Postovanje svima... Izvini da li si ti oformio ovu stranicu Petnica... i da li si slucajno poznavao jednog decka '91god. bio je odlican u matematici, fizici i mnogim drugim stvarima zove se Aleksandar Vukadinović?
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top