Emo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

annna93

Početnik
Poruka
7
Caos swima... Da li wolite emo i sta mislite o njemu??? Zanimaju me wasa misljenja... Ja obozawam Alexa Ewansa... Sta wi mislite o njemu??? Pisite please!!!:super:
images15.jpg
 
Lično nisam emo, niti bi bila.Nekako mi to ne leži i ne dopada mi se baš muzika.Ne verujem u one njihove mitove kako više osećaju i te gluposti.To je stvarno bezveze.Svi smo mi ljudi i osećamo, to ne zavisi niti od muzike niti od izgleda.A što se tiče emo momaka.....E oni su mi i više nego interesantni.Imaju veliku prođu kod mene recimo....
 
Izvinite... ali to NIJE emo...
To je prose*avanje...
Ozbiljno... samo nalazite neke gloope, photoshopom uradjene slike na netu da bi zezali emose...
>__>
Inace... xa... Alex Evans?
Faggot -.-
Ne znam zasto se sad svi nesto napalili na neke emose, koj moj je viste s tim, s tom odecom....
Samo bre gomila posercina ima... koji su emo.. u Srbiji.... niko ne gleda vise ziku, nego samo stil oblacenja....
>__>
 
Izvinite... ali to NIJE emo...
To je prose*avanje...

Ozbiljno... samo nalazite neke gloope, photoshopom uradjene slike na netu da bi zezali emose...
>__>
Inace... xa... Alex Evans?
Faggot -.-
Ne znam zasto se sad svi nesto napalili na neke emose, koj moj je viste s tim, s tom odecom....
Samo bre gomila posercina ima... koji su emo.. u Srbiji.... niko ne gleda vise z
iku, nego samo stil oblacenja....
>__>

yup, to je emo danas, karikatura onog sto je emo kultura bila na pocetku
pocnje i zavrsava imidzom
sad, but true ......
 
Emo takode znaci da neko ko neshto zna moze i da podeli sa drugima, manje prosvetljenima a ne da ih tera da sami traze resenja....Stefane i krepto
Evo, ajde, žrtvovao sam svojih 20 sekundi života zarad tebe :roll:

Citati sa nekih domaćih sajtova:
Obično govori ili radi nešto nalik pevušenju o tome kako strašno pati za devojkomkoja ga je ostavila, i kako bez nje život nema smisla, ali uglavnom taj isti besmisleni život oduvek je za emo-e bio takav pošto većina devojke nije imala, samim tim njihovo poimanje smisla i besmisla je od samog početka pogrešno, zbog činjenice da je smisao njihovog života pronalaženje besmisla u smislenim, ili pak imaginarnim stvarima, tako da je njihovo postojanje od samog početka suvišno, tako da je jedina smislena misao jednog emo-a pomisao i povremena želja za samoubistvom, koja se pak nikada ne ostvaruje zato što su emo-i jednom rečju rečeno PLAČIPI.KE

muzicki pravac, spada u pank. nastao sredinom osamdesetih, predstavnici - rites of spring. uveo emotivne i refleksivne elemente u iskljucivo socijalno angazovanu muziku. vremenom, emo scena se ukrsta sa indie i britpop scenom cime dobija na mejnstrimnosti. danas, klasicna emo scena prakticno ne postoji. u medjuvremenu, termin 'emo' se ustalio kao naziv za odredjenu subkulturnu grupaciju uglavnom mladje populacije koja neguje depresivan stav prema zivotu, uglavnom da bi dosli do riba jer su so sensitive & saaad. muzicki predstavnici danasnje (uslovno receno) emo scene - my chemical romance, panic! at the disco, funeral for a friend, bright eyes...

Prepoznacete ga po besprekornoj frizuri sa siskama preko jednog oka, crnim ajlajnerom na ocima, pozeljno je i da nosi naocare sa pravougaonim crnim okvirom, i uvek na sebi mora imati bar jedan od sledecih motiva: pruge, zvezdice ili tackice. A i pantalone su im uvek ili previse uske ili krace nego sto bi trebalo? Boje koje dolaze u obzir: crvena, crna, bela. Moze jos kod riba ljubicasta, a kod likova roza. Voli da se vata sa ortacima, ali obicno nije gay. Spoljasnji svet je previse okrutan i to njega veoma lako pogadja, ne plasi se da zaplace. Ponosi se svojim oziljcima, ponasa se suicidno, ali mi znamo da on nikada se ne bi ubio. Cilj u zivotu: da radi u skate shop-u dok pokusava da proslavi svoj bend u kome peva o patetici, ribi koja ga je ostavila, depresiji, suicidnosti. Niko nije kompletan emo dok ne otvori myspace i pocne da deli svoju tugu sa svetom, jer nije mnogo ljudi upoznato sa njegovom muzikom. Mora i okaciti slike gde je tuzan i obavezno ih nazvati: look at me I'm sooo emo. Takodje su i obavezne slike gde sece vene umazan sa previse kecapa...

Nadam se da ćeš tih dvadeset sekundi iskoristiti u pametne svrhe. ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top