Bojkot!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Decko27Bg

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.246
Svi u Srbiji(cak i politicari) su se slozili da nikad nece priznati tzv. nezavisnost Kosova. Ipak jedan broj drzava to je ucinio! Da li je Srbija ucinila nesto slicno nekoj od tih drzava?U vezi s tim da li kad udjete u prodavnicu, kad kupujete dopunu za tel. kad otvarate tek. racun ili dajete novac na stednju razmisljate malo o tome?!
 
Decko dopuni se nekim objasnjenjem post je potpuno neshvatljiv , sta si hteo da kazes!?
Svi su se slozili u teoriji ali u praksi je izgleda drugacije. Nije mi jasno ovo prodavnica ,dopune, tekuci racuni i stednja?
 
ко зна који пут се пише о бојкоту ...........најбоље је бојкотовати бојкот ..можа нешто и добро испадне из тога
 
Decko dopuni se nekim objasnjenjem post je potpuno neshvatljiv , sta si hteo da kazes!?
Svi su se slozili u teoriji ali u praksi je izgleda drugacije. Nije mi jasno ovo prodavnica ,dopune, tekuci racuni i stednja?

Da li gledate iz koje zemlje roba dolazi? Iz zemlje koja nas postuje ili iz neke druge zemlje.Ne moramo bas u merkator,vip ideu ili kupovati koka kolu posle svega!!?
 
веровао или не у Меркатор нисам ушао а ни у Идеу немам ништа у кући из тих земаља али претеривати сада са КокаКолом и остало мислим да је глупо ,,,,,па ваљда сада користиш интернет или не..
 
Da li gledate iz koje zemlje roba dolazi? Iz zemlje koja nas postuje ili iz neke druge zemlje.Ne moramo bas u merkator,vip ideu ili kupovati koka kolu posle svega!!?

aha, a verovatno koristis srpski internet, na srpskom kompu, verovatno ti je graficka kartica neke "domace" marke itd... :lol::lol::lol:

inace, kako znas uopste da je priznata nezavisnost? Jel srpski televizor ili? :lol:

tebi bas nije dobro :mrgreen::mrgreen:
 
Daboga ti OVK dosla na vrata.Ti kao da prizelkujes ponovo bombe po Nisu!?

da, bas tako sto cu kupiti koka kolu ja pozivam nato ili koga vec da me bombarduju, a inace nisam iz Nisa nego iz Sapca, ako nemas toliko opste kulture...

Nemoj lupati gluposti jer prvo te firme koje ti spominjes su privatne, a ne drzavne, drugo, ni sam ih ne bojkotujes jer ne mozes da ih bojkotujes, a trece, cak i da mozes i da ima svrhe opet ih ja ne bih bojkotovao jer je meni prvi cilj da zivim normalno i lepo ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top