Šta lokacije na koje zavodnici izvide žene govori o njima?

Fang

Aktivan član
Poruka
1.331
Dakle, potrebna mi je pomoć oko sledećih lokacija:

a) Večera u restoranu?

Prednosti: Klasičan gospodin, drži do manira, džentlmen, ambiciozan, uredan.
Mane: Voli se pokazivati, trofejni lovac, igrač na sigurno, pati od formalnosti, profesionalni zavodnik.

b) Odlazak u bioskop?

Prednosti: Romantičan, ugađa duhu, voli ljude.
Mane: Živi u oblacima, nije mu do razgovora

c) Šetnja gradom?

Prednosti: Zanima ga kao osoba, moji stavovi i misli.
Mane: Neambiciozan, zivi u oblacima, ne voli razgovarati.

d) izlazak u kafić?
Prednosti: Opušten, neformalan.
Mane: Izvodi žene u kafiće.
 
a) mislice da si snob i da muvas ribe na lovu, da se foliras i glumis.
b) Ipak je fora da pricate, mislice da ne umes da pricas pa si je odveo tamo gde se cuti. Mada ako ubodes film da bude emotivan onda moz da ispadne i dobro.
c) Mislice da si neki siromasni bednik koji nece ni pice da joj plati. Osim ako bas hoce da ti ona sama dokaze da nije sponzorusa.
d) jedino realno po meni.
 
Ako je zavodnik srednjoskolac, onda je savrseno da djevojku odvede u bioskop..........prava prilika da je na kvarnjaka poljubi.........a i setnja gradom je tada ok............
Za malo starije, takav izlazak je bzvz, osim ako se vec nisu upoznali.............
Vecera i restoran, hmhm...ni to mi se ne dopada, nekako mi ustogljeno zvuci..........
Kafic je najbolje resenje....
 
Evo napisala je PIL. Večera previše obavezuje. Duže traje od pića. Skuplja je. Muškarci uglavnom insistiraju da plate piće i večere. Piće nije veliki izdatak, pa je ok, ali večera je previše, ako ti se neko ne dopada. Onda mogu da osećam obavezu, da moram da se revanširam, a da ga vodim na večeru ili zovem ja da kuvam, nema šanse, ako smara. Drugo, večerom pokazuješ da imaš novca, što ne valja. Meni se ne dopada ni kada mi se pokazuje bogatstvo ni kada mi se pokazuje siromaštvo. O novcu, finansijskom stanju ne treba razgovarati dok veza ne postane ozbiljna, odnosno ne treba da se vidi koliko ko ima. Piće je super. Šetnja posle pića ili šetnja sa pauzama za piće je odlična. Bioskop je starijima glupav način. Klincima idealno, ali matorijima propast. Pomilsila bih da je nezanimljiv, da me zove u bioskop.
Dakle, piće. Tada nema lošim misli i analiza. Pa ako se dobro kapirate, može ostalo.
 
Evo napisala je PIL. Večera previše obavezuje. Duže traje od pića. Skuplja je. Muškarci uglavnom insistiraju da plate piće i večere. Piće nije veliki izdatak, pa je ok, ali večera je previše, ako ti se neko ne dopada. Onda mogu da osećam obavezu, da moram da se revanširam, a da ga vodim na večeru ili zovem ja da kuvam, nema šanse, ako smara. Drugo, večerom pokazuješ da imaš novca, što ne valja. Meni se ne dopada ni kada mi se pokazuje bogatstvo ni kada mi se pokazuje siromaštvo. O novcu, finansijskom stanju ne treba razgovarati dok veza ne postane ozbiljna, odnosno ne treba da se vidi koliko ko ima. Piće je super. Šetnja posle pića ili šetnja sa pauzama za piće je odlična. Bioskop je starijima glupav način. Klincima idealno, ali matorijima propast. Pomilsila bih da je nezanimljiv, da me zove u bioskop.
Dakle, piće. Tada nema lošim misli i analiza. Pa ako se dobro kapirate, može ostalo.

....tu leži zeko....
 

Back
Top