Emancipovana žena ..

o gagi ja sam na temi emancipacije odavno ali si ti skrenuo na crkvu,homoseksualce i kosovo.
Molim te, nemoj mi politicke besmislice pisati..a jaja smo farbali u petak
Draga...kada budes imala muza i decu...onda ces videti da li si u pravu ili gresis...
posto vidim da si sav pun iskustva u porodicnom zivotu,pozdravi muza i decu,a mi zene cemo se ugledati na tebe :heart:

aj cao.
 
Draga...kada budes imala muza i decu...onda ces videti da li si u pravu ili gresis...

Gdje grijesim?
Sta ti se nije dopalo u napisanom?
Kada budem imala porodicu, radicu, bicu i domacica kada bude potrebno, cuvacu male bebirone..........to je normalno i prirodno, kao sto je normalno da ce i muz pomoci u tome........ali necu kukati kako sam u podredjenom polozaju, kako me muz izrabljuje, jer necu mu dozvoliti..........
 
priroda ne namece, vec ljudi namecu prirodi raznorazne ljudske gluposti...i kao sto i biva, priroda pobedjuje...nisu ljudi iznad prirode i prirodnih zakona..
:lol: ljudi DA ŽELE mogli bi uništiti planetu u roku od pola dana. Da, time bi uništili i sebe, ali mis' kome ti pričaš tu priču da "priroda pobeđuje", šta bre pobeđuje?
Koliko puta si se pokakio u žbun pred ostalim humanoidima, jer priroda nije izmislila WC šolju? Daj malo mozak uključi...
 
Ispade kao da bi muskarci izumrli da im nije zena, domacica..............
Tek kada upoznas momke koji zive sami, vidis koliko zena nije ni potrebna kako radnica u kuci, rob sa keceljom koji ce da cisti, pere, kuva............nego zene nikako da se odlijepe od praistorijskih shvatanja da su potcinjene, a niko ih ne tlaci osim njih samih.........

Ne vredi to njoj pricati... :rolleyes:
 
Ova grozna rec ima i groznu definiciju :

Emancipacija

Emancipacija predstavlja oslobodjenje od staresinstva i starateljstva, odnosno sticanje nezavisnosti tokom razvoja.
Termin je cesce u upotrebi u vezi sa sticanjem statusne i akcione nezavisnosti zena u savremenom drustvu.
Radikalni deo savremenih teznji ka emancipaciji zenskog pola odigrava se u okviru Adlerovih shema.
Nezavisno od opstih drustvenih kretanja, koja se mogu razlikovati od sredine do sredine, pretvaranje
zahteva za stvaralackom emacipacijom u igri uloga koje u principu ne mogu biti uspesne, moze dovesti
do naknadne frustracije, osecaja bezizlaznosti i delatne nemoci.
Aaaaaaaaaaaaaaahahaha definicija Jove Toševskog, a? :lol: dao čovek i mišljenje :lol:

Emancipacija:

kod Rimljana: oslobođenje jednog člana porodice od vlasti starešine porodice; u današnjem pravu: oslobođenje dece od očinske ili starateljske vlasti, postajanje punoletnim; fig. oslobođenje stanja nezavisnosti i ograničenja slobode, npr. robova, Jevreja, žena, škole od crkve, crkve od države itd.

Sad mi reci šta je ovde ružno i da li si ti emancipovan? Ako nisi, da li želiš biti? Ili misliš da je lepo da do 40-e živiš od mamine supe i tatinog džeparca?:heart:
Ne mogu da verujem koliko si godina sprcao u dupe, a ne znaš neke osnovne stvari...
 
ma nebi
ja sam zivio sam i u srednjoj skoli
roditelji bili mnogo zaposleni i u inostranstvu
jes da sam demolirao stan
ali sam prezivio
djevojke su bile mnogo dobre prije
uvijek bi nakon zurke pomogle da se opere sudje i spremi
posto to vishe nece nema ni zurke
 
Većina muškaraca bi izumrli kad im ne bi bilo mame do 30-e. OK, snašli bi se oni sami, sami bi sebi oprali ćega, ali je njih same izuzezno teško ubediti u to!

Pojam muške emancipacije je postao jako kritičan u našem društvu, ženska je još i mali problem.

Ne brini ne bi izumrli. ;)

Znam ih mnogo takvih.

Ali zasto da se i trude kada postoje zene za te stvari? A i zene same to hoce... ;)
 
Hm... a kome se ti konkretno obraćaš?

zhenama sa ovog foruma..sha se toliko uzbudjujete i shta pokushavate da dokazete..prosecnom srbinu je empacipovana zena neka kucka koja se pravi tu neshto pametna..i plashe ih se vishe od bilo chega jer ne mogu da manipulishu sa njima na uobichajen nachin..ne mogu da ih kontrolishu,ni ucenjuju..a,one mogu da rade sh'a im se 'oce..
 
Gdje grijesim?
Sta ti se nije dopalo u napisanom?
Kada budem imala porodicu, radicu, bicu i domacica kada bude potrebno, cuvacu male bebirone..........to je normalno i prirodno, kao sto je normalno da ce i muz pomoci u tome........ali necu kukati kako sam u podredjenom polozaju, kako me muz izrabljuje, jer necu mu dozvoliti..........

Draga, domacica nije povremeno zanimanje...uloga zene je takva da bude oslonac u kuci, a muskarca kao zastitnika porodice...
 
moje misljenje:
umesto sto se ovde vade oci o tome sta je emancipacija (boli me iskreno kita za emancipaciju, znam ko sam i sta sam), dajte neke pametne teme o pushenju ili o analnom seksu.:mrgreen:
Nemas pojma kako bi sa ovim emancipovano - zagorelim buckom to lako islo...I mozdane funkcije bi ti ostale ocuvane, ne bi se izlagala opasnostima divljeg seksa...brinuo bi ja o takvoj pametnici...a da ne zaboravimo ni na paprikas...:oops:
Ne tuku samo debeli skotovi svoje emancipovane zene, to je diskriminacija nas debelih tipova, zalazem se za emancipaciju debelih muskaraca (bar dok ne skinem jos koju kilicu)...ja nijednu zenu nisam i nikada ne bih mogao da udarim...rekla mi mama da to nije lepo...:oops:
 
Ne kontamo se Dragane, mimoilazimo se sve vrijeme.....govorimo o totalno razlicitim stvarima.........
Ti, sada, pises o necemu sto ja nisam ni spomenula a ne kontrirala ti....

Ovo je rasprava na temu Emancipacije zena...govorimo o istim stvarima....da li si zivela zajedno sa muskarcem..recimo 2 godine..sami, ti i on?...ajde...da ne spominjem brak i decu...
 
'bes emancipovanu zenu kada joj na informativnom razgovoru za posao postave pitanje planira li porodicu,
i jos posao zavisi od odgovora koji ce dati...
a ako zavrsi na trudnickom, pitanje je hoce li je smjeniti ili ne
sta onda?

treba da je zena toliko sposobna i uspjesna da sama postavlja uslove, mozda? eh,eh, ne moze to svaka...
 

Back
Top