pomoccccccccccc!!!!!!!zamena harda

aleus

Obećava
Poruka
90
e ovako danas sam kupio novi hard ubacio ga i nista otvori se bios bla bla taj i taj proc bla bla memorija i na kraju atapi incompatible i f1 kreni dalje sledeca poruka izaberi boot spravicu ili medij pa udari restart-e sad problem je sto od spravica prepoznaje samo flopi i nista vise ni novi hard ni cd/dvdrom,probao sam sve sto mi je palo na pamet i nista na kraju sam vratio stari hdd i morao da opet instaliram xp da bih kukao i molio nekoga da mi pomogne,totalno se izgubih,unapred vecno zahvalan za svaku pomoc jer stvarno nemam pojma ni ideja o cemu se radi a da i procesor mi je poludeo skocio sa 3.06 na 3.42 u toku uzaludnih pokusaja
 
E, znate shta ljudi pa Vi stvaaaaarno nikada ne prestajete da me odusevljavate....stvarno ste carevi!
4 mormar popaj: nisam druze sredio da mogu da dizem Win sa USB-a, zato sto......pa nekako mi je mnogo komplikovano da sve to sam napravim.Ipak cu ja otici kod ortaka koji drzi servis pa neka se on igra sa time. Za sada cu se drzati starog dobrog sistema boot CD+CDrom......
 

Back
Top